دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۰:۳۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای قوچان نژاد: امکانات خوبی در کمپ در اختیار ماست/مراکش را خوب آنالیز کردیم و امیدواریم با ۳ امتیاز از زمین خارج شویم بسته هستند
303 نفر بازدید

قوچان نژاد: امکانات خوبی در کمپ در اختیار ماست/مراکش را خوب آنالیز کردیم و امیدواریم با ۳ امتیاز از زمین خارج شویم

مهاجم تیم ملی کشورمان گفت:ما در گروه سختی قرار داریم و تیم های قدرتمندی در گروه ما هستند. البته ما نیز تیم خوبی داریم و امیدارم یک بازی خوب مقابل مراکش داشته باشیم.

رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم ملی کشورمان پیش از آغاز اولین تمرین تیم ملی ایران در روسیه درباره وضعیت کمپ تمرینی‌شان در روسیه گفت: ما شب گذشته به اینجا رسیدیم و هنوز به اینجا عادت نکردیم. همچنان که می‌بنید این کمپ زمین های فوق العاده‌ای دارد و امکانات خوبی دارد. هتل اقامتگاه ما در نزدیکی کمپ تمرین است و همه چیز مهیاست. امیدوارم اردوی آماده سازی خوبی داشته باشیم.

قوچان نژاد درباره بازی اول ایران مقابل مراکش گفت: بازی خیلی سختی خواهد شد. مشخص است ما در گروه سختی قرار داریم و تیم های قدرتمندی در گروه ما هستند. البته ما نیز تیم خوبی داریم و امیدارم یک بازی خوب مقابل مراکش داشته باشیم. ما تیم مراکش را پیش از این آنالیز کردیم و الان هم آنالیز می‌کنیم و نقاط ضعفش را می‌دانیم. امیدوارم ما در بازی اول بتوانم با ۳ امتیازی بازی زمین را ترک کنیم.

قوچان نژاد درباره تاثیر بازی با لیتوانی پیش از آغاز جام جهانی گفت: هر بازی قبل از جام جهانی برای ما مفید خواهد بود چون هر چه بازی بیشتر انجام دهید به نفع شماست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 74863 بازدید

بازدید دیروز: 94694 بازدید

بازدید کل : 71431718 بازدید

افراد آنلاین: 289 نفر