دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳۰/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
  |   نظرات: ۵۰ نظر
8,910 نفر بازدید

متن بلندبالای علیرضا بیرانوند برای عذرخواهی از هواداران پرسپولیس / خطای ناخواسته من را ببخشید

پرسپولیس نیوز : دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار یک متن طولانی بابت رفتار خود در مسابقه برابر پدیده از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

بیرانوند در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

هدفم از نوشتن این مطالب تبرئه خودم نیست فقط میخوام چند کلمه با هواداران واقعی پرسپولیس درد دل کنم نه اون چند هوادارنمایی که از اول بازی فقط روی اعصابم راه رفتند! اگه اونا واقعأ هوادار پرسپولیس بودن تو اون شرایط به فکر نتیجه گرفتن تیم بودن نه به حاشیه رفتن! من هیچگاه دوست نداشتم با نا آرام کردن پرسپولیس به اهداف خودم برسم ولی اگه نیاز باشه با دلیل و مدرک اونا رو به همه معرفی خواهم کرد تا همه بدونن که چه کسانی در لباس هواداری دلالی می کنند و این مسائل جهت رسیدن به چه خواسته هایی است.

عزیزان ، عده ای خاص قصد داشتند منو روبروی هوادارا بزارن که متأسفانه موفق هم شدن ولی افسوس که دیر متوجه شدم که دشمن و دوست پرسپولیس کیست!

هیچگاه نگفتم که از کسی یا شخصی بزرگترم چه برسه به پرسپولیس که بزرگترین تیم آسیاست و آرزوی هر بازیکنی هست که عضوی از اون باشه ولی متأسفانه عده ای با جار و جنجال سعی در تلقین این موضوع به هواداران داشتند!

نکته دیگه ، پیش کشیدن سرگذشتم هست ! عزیزان کسی از گذشته من اطلاع نداشت و نمیدونست کی هستم ، ولی همیشه و با افتخار گذشته خودمو به همه میگفتم که از کجا به کجا رسیدم ، میگفتم که بچه عشایر هستم و در چادر زندگی کردم ،در میدون آزادی خوابیدم و الان به اینجا رسیدم ، دوس ندارم به اینجا که رسیدم خودمو گم کنم و هویتی جعلی واسه خودم بسازم ، ساده بودنی که همیشه چوبش رو خوردم ولی شکست نخوردم رو دوس دارم ، چون خدایی که منو از اون شرایط سخت به اینجا رسوند مطمئنم نگهدار من خواهد بود.

عزیزانم «من شاید کامل نباشم ولی کاملأ خودمم » همانگونه که از علایق و سلایقم صحبت میکنم از نگرانی و بیم های هم صحبت میکنم و دنیا را همان گونه که هست میشناسم نه اینکه لاف عاشقی بزنم ولی در عمل هیچ گونه تطابقی با احساسم نداشته باشم! من یاد نگرفتم با تخریب دیگران به جایی برسم بنابراین سختمه کسی بخواد روم پا بزاره ، غرور و شخصیتمو با زد و بند به دست نیوردم که براحتی خردش کنم ، حاصل هزاران بدبختی و سختی و شب نخوابیست.

هر انسانی در زندگی خطا داره و ممکنه دلی رو آزار بده که منم از این قاعده مستثنی نیستم و اشتباهی انجام دادم که در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ولی سوالی از برخی دانشمندان و قلم به دستان دارم که آیا یک بار موضوعی را موشکافانه بررسی کردید و ببینید در پشت پرده حوادث چه میگذرد و بیرانوند چرا فلان حرکت اشتباه را انجام داد ، انتقاد از اشتباه و به مسلخ کشیدن هر عقیده ای راحت و آسان است ولی ارشاد و محبت و کار هر کسی نیست فقط شخص دلسوز می خواهد که در قبال خطای افراد دلسوزانه رفتار کند نه فقط ایراد بگیرد.

در آخر از هواداران واقعی پرسپولیس، آنهایی که قلبشان برای پرسپولیس می تپد و هم تیمی ها و مربیانم و پیشکسوتانی که حمایت و گاه نصیحتم کردند ممنونم و امیدوارم خطای ناخواسته من که ناشی از سبب سازی عده ای دشمن بود را به بزرگی خویش ببخشند.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

50 Responses to “متن بلندبالای علیرضا بیرانوند برای عذرخواهی از هواداران پرسپولیس / خطای ناخواسته من را ببخشید”

 1. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی یکی اشتباهی مرتکب میشه اول باید ببینی علتش چیه بعدش اگه عذرخواهی کرد وبه اشتباهش پی بردن به اون اعتراف کردبایدبخشیدش و دیگه گذشته رو فراموش کنیم پس سیدعلیرضا روببخشیم هرچی باشه اون گلرشماره۱تیم ملی هست نذارین دشمنهامون سواستفاده کنن

 2. 6*4 گفت:

  ۰

  ۰

  کاش به همون اندازه که خدا بهت استعداد،قدبلندو لطف داده یه ذره شعور داشتی…..

  • پرسپولیس گفت:

   ۰

   ۰

   خودت چرا شعور نداری…ایشون ک اولا حرفی نزده فقط گفته زندگی خودم مهمه بعد پرسپولیس ک چیز دروغی نگفته اگه تو پرسپولیس رو بیشتر از خونوادت دوس داری معلومه شعور نداری…اول خانواده بعد پرسپولیس

 3. mahdi. گفت:

  ۰

  ۰

  اصلا قبولت نداریم دیگه ازچشم ما افتادی.آقای برانکو خواهش میکنم رادو رو بزارین گلری کنه این یاباید تنبه باشه یا باید بندازنش بیرون.اگه ببخشینش دوباره این کاراشو تکرار میکنه.این نامه هم مشخصه خودش ننوشته مدیر برنامه هاش نوشته چون این اصلا سوادش تا این حد نیست وحتی بلد نیست عذرخواهی کنه

 4. kia گفت:

  ۰

  ۰

  کاملا مشخصه ک اینا حرفای خودت نیست :)) تن من مباد پرسپولیس باد:)))))
  به شرطی ک دیگه از این غلطا نکنی عشق پولیسیا چشم پوشی می کنن ولی دیگه نه خبری از تشویق هست نه محبوبیت .کاش محرومیت باشگاه لغو شه تا نیم فصل یا نهایتا آخر فصل شرت کم شه.

 5. amirali24 گفت:

  ۰

  ۰

  این بارهم فقط به خاطر تیم محبوبم از خطات گذشتیم ولی دیگه این آخرین بارت باشه بی سروصدا همانندسیدجلال ووحیدامیری وحاجی انصاری و……فقط درخدمت تیم باش

 6. reza گفت:

  ۰

  ۰

  چرا الکی جوگیر میشین بخدا من ۲۴ساله طرفدارپرسپولیسم ولی نباید اجازه بدن هرکی ازراه میرسه باشخصیت تیم وهوادار بازی کنه الان اینم شد یه کری واسه تیم کیسه که برامون میخونن به لطف بیرانوند<امیدوارم هرچه سریعتر مشکل مدیریت وتیم وبدهی و شکایات برطرف بشهو خصوصی بشه تا دیگه هرکی ازراه میرسه توی دستگاه دولت نیاد چندروز خودش رو تبلیغ کنه بانام پرسپولیس کبیر وبرند وباشگاه به سر منزل مقصود برسه وتیم دشمن شاد و وارد حاشیه نشه ازنو آمین..ادمین جان بچاپ لطفا پست ماروهم تشکر..

 7. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  به علی دایی. به عابدزاده. به هزاران بازیکن تو ورزشگاه توهین شده تحقیق کنید متوجه میشید.
  این حرکات نابخردانه همیشه بوده.
  شما ببینید هوادار وقتی میاد ورزشگاه تو مترو شیک و مجلسی رفتار میکنه. ولی تو ورزشگاه جوگیر میشن جوگیر نشید لطفا

 8. مرتضی احدی فر گفت:

  ۰

  ۰

  آفرین پسر.امیدوارم تو ادامه کار تو اخلاقت پشیمانی باشه وجبران کنی.هوادار هم هواتو داره

 9. mahdi گفت:

  ۰

  ۰

  اقای بیرانوند عزیز
  همه این حرفها جای خودش بهت یک پیشنهاد می کنم و اون اینکه اگه واقعا دلت با تیم ما نیست زودتر برو. مثل خیلی هی دیگه که رفتن و عاقبت شان را دیدی و یا شنیدی.
  اینکه تو بچه زجر کشیده ای هستی و با زحمت به اینجا رسیدی درست است و جای خودش
  ولیکن اگه خواستی تو پرسپولیس بمانی سرت رو بنداز پایین و کارت را بکن. حتما فهمیدی
  این تیم جای بازیکنان بی تعصب و دم دمی مزاج نیست. این تیم جای ادمهای بزرگی مثل کاشانی و پروین – درخشان و پنجعلی و عابدزاده و مهدوی کیا و دایی و باقری و غیره بوده. پس از این ادمها الگو بگیر و خودت را بیمه کن. در حال حاضر بهترین الگو برات وحید امیری است که اتفاقا همشهری ات هم هست و حرف همدیگه را بهتر متوجه میشوید. پس حاشیه را کنار بگذار و
  به فکر کارت در تیم باش. سکوها همیشه پر فراز و نشیب است و اتفاقا سکوی هوادار پرسپولیس یکی از بی حاشیه ترین سکوهاست و هوادارهای تیم ما بهترین اند. اگه وجدانت را قاضی کنی حتما می بیننی که هوادارهای تیم ما حتی در باخت ها هم شما بازیکنان را تشویق کرده اند. پس بیا و عذرخواهی کن و به تیم برگرد. اگه واقعا قصد رفتن داری از راهش وارد شو و دل هوادار را بدست بیار. هوادار پرسپولیس از شما بازیکنان هیچ چیز نمی خواهد جز تعصب. مثل مهدوی کیا و باقری.
  والسلام

 10. خانم پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  برو بابا …. از چشم افتادی، خواهشا سرت رو بنداز پایین و کارت رو درست و بدون کمترین نقص انجام بده…تیم بزرگتر داره، از این به بعد با اونا مشورت کن، هی بیخودی هم جلو دوربین خبرنگار نرو و کمتر مصاحبه کن…یا اصلا مصاحبه نکن آقا جان، نکن….. یه خورده هم از اون رادو یاد بگیر….

 11. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  بنظرم هواداران بخاطر پرسپولیس باید اورا ببخشند و بیرانوند هم باید قول بدهد این آخرین حاشیه اى ست که براى تیم ایجاد میکند .

 12. زُمرّد سُرخ گفت:

  ۰

  ۰

  من ۴١ ساله هوادار پرسپولیسم، همه جور بازیکنى رو تو تیم محبوبم دیدم، شرمنده آقاى بیرانوند، حرفهات تو کَتَمً نمیره…این نامه هم معلومه به توصیه و چه بسا “به دست” وکیلت یا دور و بریات نوشته شده و گرنه ما تو استادیوم فقط احمد رضا مون رو تشویق کردیم و شما با حرکت زشتت از ما خواستى که … بشیم!
  نکنه رو عقاب هم حسّاسى؟ یا فکر کردى تونستى جاى اون رو بگیرى؟
  حیف این پیراهن و شماره یک…حیف این هوادار…حیف حمایتهاى سیّد و بقیه بازیکنها از تو آدم قدر نشناس.

 13. امیر ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  اولا اون عده ای که رفتن رو اعصابت کار خوبی کردن چون توخیلی وقته رو اعصاب مایی
  دوما تو از همه جا مونده شدی حالا به شکر خوردن افتادی سوما چه تضمینی وجود داره که باز حاشیه درست نکنی تو الان توهوادارا دو دستگی ایجاد کردی وموندنت به ضرر تیمه اگه دوست داری پرسپولیسو معطل نکن سریع برو سربازی

 14. حمید رضا گفت:

  ۰

  ۰

  اشکال نداره ما هوادارای پرسپولیس این بی احترامی رو میبخشیم چون میدونیم عصبانی بودی ولی دفع آخرت باشه .
  از این به بعد آنقدر تو ورزشگاه تشویقت میکنیم تا جیگرت حال بیاد .

 15. با افتخار پرسپولیسی ام گفت:

  ۰

  ۰

  اشکال نداره علیرضا جان فدای سرت از این به بعد باید قول بدی که بیش از ۱۰ سال تو پرسپولیس میمونی . سرنوشت تو با پرسپولیس گره خورده پس باید تا آخر عمرت تو پرسپولیس باشی .

 16. Mose گفت:

  ۰

  ۰

  ایشااله که دیگه این رفتارا تکرار نشه، به خاطره پرسپولیس کبیر که خدای نکرده به حاشیه نره و اینکه خودمون باعث نشیم که آتو بدیم دست کیسه کشا، این بار هم از خطای بیرانوند می گذریم،از همه عاشقان پرسپولیس بزرگ می خوام بیرانوند رو ببخشنش.

 17. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  من همیشه گفتم و میگم بیرانوند چوب صداقتشو میخوره مث خیلیا دورو و حقه باز نیست صادقانه حرفاشو میزنه حتی اگه براش بد بشه..امیدوارم دیگه قدر خودت و پیراهن پرسپولیس رو بدونی..از هوادارا میخوام ببخشنش ک کیسه ها ماهیگیر نشن آب گل آلود ماهی بگیرن

 18. با افتخار سرخم گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم چی بگم به این بنده خدا سوشا انقد هجمه شد ازش فوش شنید انتقاد شد ازش بجای اینکه انگشتشو بزاره رو دماغش گذاشت رو سرش گفت هوادارا تاج سر هستن

  • NA گفت:

   ۰

   ۰

   دمت گرم گل گفتی ، تازه سوشا تمام فشار رو دروازش بود چون دفاع نداشتیم ، مطمئنا اگه الان سوشا جای این آقا بود اون بود که شماره ۱ تیم ملی بود با این دفاعی که داریم

 19. مجیدرضا گفت:

  ۰

  ۰

  داداش ماهم تورو بخشیدیم

 20. حامی گفت:

  ۰

  ۰

  دراد چشم حسودا و بدنظرا
  خواهشا دیگه ادامه ندید این بازی رو که دودش فقط توچش خودمون میره
  بعداین فقط تشویق تشویق تشویق

 21. Kaveh 6&4 گفت:

  ۰

  ۰

  سبب سازی عده ای دشمن؟؟!!
  عده ای دشمن گفتن ما جامی گرفتیم بعد ده سال واسه شما هوادارها که خوابش رو هم نمی دیدین؟!
  عده ای دشمن در شرایطی که باشگاه دو پنجره محرومه از نقل و انتقال پیغام فرستادن برای تراکتور و بعد مصاحبه کردن که من باید به فکر خودم باشم و خودم رو سرباز کنم تا بعد از جام جهانی ترانسفر بشم؟!
  عده ای دشمن در مقابل تشویق اسطوره دروازه بانی ایران “عقاب واقعی آسیا” به تماشاچی پرسپولیس هیس!! (خفه شو) نشان دادن؟!
  نه آقای بیرانوند، چوب خط شما دیگه پر شده… من به سهم خودم راضی ام که تیم محبوبم حتی سقوط کنه تا یه بار دیگه من طرفدار زیر “منت نامرد” باشم.

 22. ارش گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من بهتره هوادار ها گذشت کنن و کشش ندن اینجوری به نفع تیمه

 23. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  درود بر شرفت عقاب اسیا. تو چوب ساده دلی و روراستیتو میخوری.وگرنه یادمون نرفته غیرتتو با پنج سال قرارداد نشون دادی

 24. FaRiD persepolisiiiiiii گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین قاضی خداس و اون میتونه حکم کنه…
  اگه واقعا پرسپولیس رو دوس داری پس بدون حاشیه کار کن تا محبوب سکوها بشی مثل خیلی از بازیکن های محبوب عشقپولیس…
  اما اگه حاشیه رو دوس داری اون بحثش جداس واسه اونم مثال هایی هست مثل پیام و رضا حقیقی و عباسزاده و…
  حالا انتخاب با خودته… یا عشقپولیس رو انتخاب کن یا واسه همیشه از فوتبال محو میشی

 25. Majid گفت:

  ۰

  ۰

  تمام ….

 26. مجید رادک گفت:

  ۰

  ۰

  تو هی حاشیه درست کن و هی بیا عذرخواهی کن حالا دو سه روز دیگه ی مصاحبه جنجالی دیگه میکنه و بعد عذرخواهی میکنه

 27. Ahmad RED گفت:

  ۰

  ۰

  هوادار
  به خاطر پرسپولیس ببخش تا بخشیده شوی

 28. پرسپولیس و بس گفت:

  ۰

  ۰

  بس کنیید شما هم حاشیه درست نکنیید معذرت خواهی کرد الان حمایت کنید به کوری چشم کیسه

 29. منوچهردلشاد گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان پرسپولیسی.حالاراحت شدید؟این هم عذرخواهی،
  این چگونه هواداری که وسط بازی رواعصاب بازیکن میره،چون گفته میخواهم برم سربازی؟
  معلومه که این رفتارها ازطرف هوادارهای واقعی نیست.یعنی منه هوادار پرسپولیس ازخانواده ام مهمتر ه که ازبازیکن انتظار داریم خانواده اش را زیرپابگذاره؟!!

 30. سعید شیشتقلالی گفت:

  ۰

  ۰

  برو بچه جون کمتر سیاه نمایی کن هروقت جایگاه متزلزلت که به لطف مدافعین قدرتمند و باغیرت پرسپولیس به چشم نمیاد رو در خطر میبینی سریع دست از پا درازتر بر میگردی و عذرخواهی میکنی!!!!
  مگه آقا سید بزرگتر تیم دلسوزت نبود؟؟؟؟؟؟
  حیف واقعا حیف صفت و شرافت قوم غیور لر هست که رو تو مونده!!!!!
  جای تو دیگه اینجا نیست زودتر برو که از اولش خدا خدا میکردم زودتر………
  اینجا پرسپولیس کبیر و همیشه ماندگار هست با بزرگانی ماندگار که الان اسمشون به خاطر شرافت و غیرتشون به پیراهن این تیم باقی مونده وگرنه رضا حقیقی ها و بیرانوند ها ماندگار نیستند.
  جون مادر اگه شرافت داری زودتر برو……منت سر هوادار عزیز نذار…..
  مرجع لطفا بچاپ…

 31. مانی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خواهش اینقدر بازیکنا رو اذیت نکنید یه مدت گیر داده بودید به ربیع خواه… حالا هم بیرانوند!!!
  هوادار واقعی که عاشق پرسپولیس باشه از این حاشیه ها درست نمیکنه.
  عشقست پرسپولیس و هواداران فهیم و باشعورش

 32. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی خوبه ولی توبه یکبار نه صدبار آقای بیرانوند، بار دوم یا سومه بخاطر حاشیه هات معذرت خواهی میکنی، بخدا گذشت و فروتنی چیز خوبیه یکم کتاب ایثار وقهرمانی بخون، از پیشکسوتان مثل عابدزاده، دایی و باقری و خیلیا درس بگیر لطفا.
  شما صاحب زن و فرزند هستی طوری باشید حداقل شرمنده زن و بچه ات نشی، قهرمانی و پیشرفت خوبه ولی نه به هر قیمتی، عابدزاده پاش به لیگ اروپا باز نشد ولی همیشه در تاریخ می ماند و برند دروازبانی میشود که حتی کیروش عابدزاده دوم به تیم ملی می آورد، طوری باش که نسلهای بعد همیشه از شما یاد کنند و یادت باشه ایام قهرمانی زودگذر است. قدر خودت را بدان.
  به عنوان یک هوادار دوستت داریم و به شما افتخار میکنیم

 33. Omidooo گفت:

  ۰

  ۰

  آخه شما خودتون قضاوت کنید :)) از تن من مباد و پرسپولیس باد رسیده به نوشتن این غلط کردم نامه اونم با ادبیات یه سردبیر روزنامه :)) تابلوئه حرفای خودت نیست و بهت رسوندن که اینارو بگو تا هوادارا ولت کنن
  بخاطر آرامش پرسپولیسم از این خطات میگذرم

 34. حسین بنی طرف ۶ گفت:

  ۰

  ۰

  ببین اقای بیرانوند مقصر تو یا کسی دیگه نیس.مقصر کسی که اجازه داده ایقد به راحتی پول جابجا بشه برای یک بازیکن.ما مردم ساده دلخوش یه حقوق ساده هستیم.ولی شما ماهیانه ۷۵ میلیون تومان دستمزد میگیرید…مقصر دولت که فاقد عدالت.این همه ادم تحصیل کرده و بیکار …

 35. ارتش سرخ آسيا گفت:

  ۰

  ۰

  ما هم در سادگى و ناپختگى شما شک نداریم و امیدوارم با گذشت زمان بتونى دوباره جایگاه خودت رو تو دل ما هوادران دوباره بدست بیارى. آقا بزرگ تو سریال شهرزاد لیوانى رو با عصایش شکست و پندى داد، امیدرارم اگر ندیدى ببینیش و درسى بگیرى.
  کاش از اسطوره هاى پرسپولیس یا از همشهرى گل سرسبدت، امیرى، الگو برمیداشتى.
  برایت آرزو میکنم که روزى رسد هواداران درباره یکصدا تو استادیوم تشویقت کنند. آرزو میکنم حتى اگه رفتنى شدى، اینقدر محبوب شده باشى که هواداران فراموشت نکنند، همونطوریکه ما رامین رو فراموش نمیکنیم.
  با آرزوى موفقیت

 36. سرخ منطقی گفت:

  ۰

  ۰

  نقشه جدید
  معلومه که استاد خوبی داری

 37. این قرمز منه عشق منه گفت:

  ۰

  ۰

  من بخاطر حاشیه نرفتن پرسپولیس اینبارم واسه بار آخر میبخشم
  پرسپولیس از هرچی مهم تره

 38. عبدالمجید گفت:

  ۰

  ۰

  موفق باشی پسر.
  لطفا صبور باش خیلی صبور .
  ممکنه تعداد معدودی فحش هم به آدم به ناحق بدن ولی شما باید با آستانه تحملت همه رو حیرت زده کنی چون چه بخای چه نه شما الگو واقع میشی
  یاد صبر عجیب کاپیتان هادی بخیر. چه تعصبی. چه متانتی. چه مظلومیتی. خدایا با امام حسین محشورش کن. روحت شاد عزیز دل.
  دوستان هوادار لطفا دقیقه ۲۴ بازیها تشویق ۲۴ ابدی از یادها نره. زیباییهای این دنیا همینهاست.

 39. سام گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم که زود به اشتباهت پی بردی و جرات معذرت خواهی داشتی

 40. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  من هنوز هم متوجه نشدم چطور عده ای اجیر شده یا ابله از اول بازی میان دروازبان تیم رو سیبل قرار میدن ومیبرن تو حاشیه و تازه طلبکار هم هستن
  برنامه اینا برگروندن پرسپولیس به رده ۱۲ جدوله و بس کجای دنیا تماشاگران میان تو جزیی ترین مسائل داخلی باشگاه دخالت میکنن؟وظیفه تماشاگر تشویق بی امان تیمه وبس که اتفاقا اساتید حال تشویق ندارن و فقط از سر شکم سیری میان حاشیه واسه بازیکنی که همینجوری هم تحت فشار هست ایجاد میکنن اصلا هم درک نمیکنند که پرسپولیس تا سال ۹۸ نمیتونه بازیکن جذب کنه از بس فهیم و موقعیت سنج اند ماشالله

 41. جاسم ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ هوادار پرسپولیس باگذشت تر ازآن هستند که تصور می شود این هواداران که بعضی باپیمودن ۱۰۰۰ کیلومتر وباپای پیاده خود را برای دیدن بازیکنان وبازی تیم محبوبشان میرسانند ممکن است آه دربساط نداشته باشند وبا قرض و پس انداز بلیط مسابق را تهیه کنند ولی دل آنها اقیانوس است ما هرگز ازبازیکنانی که به اشتباه اظهارنظر ناخواسته می کنند کینه ای بدل نداریم چون خودمان که ازپرسپولیس هستیم وپرسپولیسی که ازما بوجودآمده این بازیکنان را هم شامل می شود پس هیچ پرورده ای دسترنج خود را نابودنمی کند امیدوارم موفق باشی

 42. پرسپولیس بدون طاهری که الان پشیمونم از اسمم گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان عزیز
  سربلندی پرسپولیس از هرچیزی برای مامهمتره
  من ازدست علی بیراوند خیلی ناراحتم ولی امشب هم تو پیام تلگرامیش و هم تو پیام اینستگرامیش فهمیدم تمام مشکلاتش از روی ساده بودنشه و از رفتار و صحبتاش منظوری نداره و فقط بعضی موارد جو گیر میشه
  ازهمه طرفدارای واقعی پرسپولیس کبیر خواهش میکنم ببخشیمش که بتونه باروحیه خوب دوباره تو پرسپولیس بدرخشه و تیممون دیل قهرمانی کنه

 43. امید گفت:

  ۰

  ۰

  بیرو می بخشیمت ولی دیگه تکرار نشه

 44. مهرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  بفهم این تیم با همه تیما فرق داره همه دیگه میدونن پرسپولیس به خاطر طرفدارای غیرتیش با بقیه فرق داره این همه اومدن و رفتن فقط ما موندیم و اسم پرسپولیس پس هیچوقت نمیزاریم کسی با اسم عشقمون دربیوفته

 45. شهاب10_6_3_10_4 گفت:

  ۰

  ۰

  بروبابا بی غیرت
  تراکتورنخاسته تورو ازینورم بمونی میری رونیمکت جام جهانی روازدست میدی یاباید بری دسته یک تیم نظامی
  الان ب غلط کردن افتادی رضاییان روبروی مربیمون افتاد رفتش توییکه خودتو گنده میدونی توییکه ماهواداراییکه تواون سرما اومدیم فک میکنی کی هسی بیرانوند هرچی برانکو بگه ولی ب عنوان ی پرسپولیسی ازچشمم بد افتادی تموم شده ای

 46. Mamad گفت:

  ۰

  ۰

  اقای بیرانوند دیگه دیره واسه این کارا چون از چشم همه افتادین

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16661 بازدید

بازدید دیروز: 42197 بازدید

بازدید کل : 20429664 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر