چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۴/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
  |   نظرات: ۸ نظر
2,210 نفر بازدید

محرومیت یک‌جلسه ای کی‌روش و کامیابی‌نیا/ سپاهان یک بازی بدون تماشاگر

پرسپولیس نیوز : کمیته انضباطی رای دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان را صادر کرد.

دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته دوازدهم برگزار شد که از سوی کی‌روش استنلی، بازیکن تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمال کامیابی نیا، بازیکن پرسپولیس به دلیل فحاشی که موجب اخراجش شد به یک جلسه محرومیت و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس نیز به خاطر حرکات غیرورزشی نسبت به تماشاگران تیم مقابل که سبب تحریک آنان شد به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلف تماشاگرانش، فحاشی به داور، پرتاب بطری و نارنجک با توجه به تکرار تخلفات و عدم توجه به تذکر کمیته انضباطی یک جلسه از حضور تماشاگرانش در مسابقات خانگی و پرداخت۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای قابل تجدید نظر است)
گفتنی است، حسام فتاحی یکی از اعضای کادر فنی سپاهان به دلیل اعتراض به داور بعد از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و ۳۰ میلیون ریال جریمیهی نقدی محکوم شد.
تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگرانش، پرتاب ترقه به زمین و استفاده از کلمات نامناسب به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حسین خیبری، مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل اعتراض به داور در جریان مسابقه و ورود به زمین به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم سپاهان نیز به خاطر ورود خسارت به اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس باید مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال در حق باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “محرومیت یک‌جلسه ای کی‌روش و کامیابی‌نیا/ سپاهان یک بازی بدون تماشاگر”

 1. 4*6 گفت:

  ۶

  ۰

  من واقعا ممنونم سپاسسسسس که تو زمین سپاهان پرسپولیس محروم از بازی خونگی نکردید

 2. Sajad گفت:

  ۱۱

  ۰

  این همه تک تیر انداز و ارپی چی ۷ و قنا سه و موشک زمین به زمین و نفربر ۱جلسه؟؟؟!!!!!

 3. سعید گفت:

  ۱۲

  ۳

  سلام دوستان بخدا قسم طارمی از قوچان نژاد خیلی بهتره اما متاسفانه

  اتفاق اول، رسانه‌ای شدن بازگشت طارمی به پرسپولیس بود. به محض اینکه برانکو ایوانکویچ به صورت تلویحی، خبر بازگشت این بازیکن را لو داد، رسانه‌های داخل کشور ده‌ها مطلب، گزارش و مصاحبه در این رابطه منتشر کردند تا موضوع به سوژه اول فوتبال ایران در حوزه خبر پرسپولیسی‌ها بدل شود و با اولین ترجمه این اخبار به زبان عربی و انگلیسی، مدیران باشگاه الغرافه تا انتهای ماجرا را فهمیدند.

  ***

  تا قبل از آن، مدیران الغرافه حاضر بودند بدون دریافت پول، رضایتنامه طارمی را صادر کرده و او را بازیکن آزاد اعلام کنند زیرا به شدت تحت فشار منتقدان بودند. اوضاع به حدی علیه طارمی بود که نه تنها رسانه‌ها و کارشناسان فوتبال در شبکه‌های ورزشی قطر بلکه هواداران الغرافه و پیشکسوتان باشگاه نیز از این بازیکن انتقاد داشتند. مدیران الغرافه هم براساس همین اتفاقات قصد خداحافظی با طارمی را در سر می‌پروراندند آن هم با فسخ قرارداد یک طرفه از سوی باشگاه قطری، اما همین که فهمیدند پرسپولیس به دنبال این بازیکن است، برای دادن رضایتنامه به طارمی، برایش شرط گذاشتند که باید فسخ قراردادش را فعال کند که آن هم رقمی عجیب و غریب و بیش از ۸ میلیارد تومان خواهد بود که نه پرسپولیس توان پرداختش را دارد و نه شخصِ طارمی.

  ***

  از سوی دیگر، طارمی برای آن‌که تعصب خود به تیم ملی را نشان بدهد، مصاحبه تندی علیه پیشکسوتان فوتبال ایران انجام داد و اعلام کرد: «اگر قهرمانی در آسیا آسان بود، مربیان دیگر می‌توانستند قهرمان آسیا شوند.» با اینکه دوستان صمیمی طارمی اعتقاد دارند منظورش به محمود یاوری، سرمربی پیشین تیم ملی ایران بوده، اما برانکو این موضوع را به خودش مرتبط دانست که نتوانسته پرسپولیس را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کند و از این رو، ناخواسته رابطه طرفین شکراب شد تا حدی که برانکو نیز جواب طارمی را داد و گفت: «نمی‌دانم طارمی چه‌ها گفته و توجه هم نخواهم کرد. بازیکنانی که جذب کردیم، مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی و سروش رفیعی هستند. درباره بازیکنان بعدی که بخواهند جذب شوند، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. هنوز سه بازیکن دیگر می‌خواهیم، اما بستگی به شرایط مختلفی نظیر بودجه ما، شرایط باشگاه‌های آن‌ها و مسائل دیگر دارد. ما فعلاً گروه اول بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب کردیم.»

  ***

  سومین اتفاق که باعث از بین رفتن شانس بازگشت طارمی شد، حمله دوباره هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی این بازیکن است. طرفداران تیم سرخپوش پایتخت پس از ناراحتی برانکو از صحبت‌های طارمی، به صفحه شخصی این بازیکن در اینستاگرام حمله کرده و او را به باد انتقاد گرفتند تا به طور کلی، شانسی برای دیدن دوباره طارمی در پیراهن پرسپولیس نباشد. حداقل فعلاً که اوضاع به این شکل است، اما در فوتبال ایران این‌طور است که اگر منافع مشترک در میان باشد، همه با یکدیگر آشتی می‌کنند و اوضاع گل و بلبل می‌شود!

  و این طوری شده حالا شما هوادار های واقعی لطف کنید و کمک کنید وضعیت خوب بشه با تشکر از همه شما عاشقان تیم پرسپولیس.

 4. Mehrdad گفت:

  ۱۳

  ۱

  طرف از اول بازی فحاشی کرده یک جلسه و کمال جوابشو داده یک جلسه،خنده دار…
  جباروف کیسه کش هم رژه رفته رو کمر طرف یه جلسه،خخخ

 5. متین گفت:

  ۱۲

  ۰

  بازیکن اونا فحش داده مارو هم محروم میکنن

 6. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۱۲

  ۰

  کمیته انضباطی نفهم فقط جریمه تیم سپاهان همیناست ؟؟؟؟ اونم قابل تجدید نظر !!؟؟؟؟ تو ورزشگاه اصفهان مثل جنگ ایران و عراق بود. آدام همتی میگه از اتوبوس پیاده شدم یکی گردنمو و گرفت اون یکی با پا زد داغونم کرد. کل ورزشگاه شده بود نارنجک و بمب و دینامیت . خارجی های سپاهان فحش رکیک و ناموسی میدادن به بازیکنان پرسپولیس. داور بی سواد نمیفهمه این چیزارو. اتوبوس پرسپولیس رو انگار ۷ RPG زده بودن. اگه خدایی نکرده بازیکنان مصدوم میشدن کدوم از شما آشغالها باید جواب بدین. جریمه تیم سپاهان خیلی بیشتر از این حرف هاست.

 7. Hosein گفت:

  ۱۳

  ۰

  باوجود اینکه ناراحتم ازینکه کمال جلو پدیده نیست ولی لازمه یکم این بازیکنا جلو رفتارشونو بگیرن- ما تو اسیا و لیگ بارها و بارها فقط بخاطر بحث با داور و نه خطای شدید کارت زرد و قرمز گرفتیم و تو بازیای حساس بازیکن محروم داشتیم- کارتای الکی و محرومیت- بازی با کاشیما – دربی – بازی با السد – – چرا آخه؟

 8. نصیر گفت:

  ۱۶

  ۰

  قلعه نویی چی!؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19064 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7479983 بازدید

افراد آنلاین: 37 نفر