چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
  |   نظرات: ۴ نظر
3,913 نفر بازدید

مخالفت انصاری فرد با انتقال عبدی به تراکتورسازی

پرسپولیس نیوز: مهاجم جوان پرسپولیس در باشگاه حضور پیدا کرد و در دیدار با مدیر عامل سرخپوشان در مورد مسائل قراردادی خود گفتگو کرد.

مهدی عبدی، امروز یکشنبه در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد تا درباره مسائل قراردادی خود با محمد حسن انصاریفرد دیدار و گفتگو داشته باشد.

در جریان این ملاقات، مدیر عامل پرسپولیس، خطاب به مهاجم جوان سرخپوشان گفت: قدر اعتمادی که کادر فنی و آقای کالدرون داشتند و فرصتی که پرسپولیس در اختیار گذاشته است را بدان. تلاش خود را بیشتر کن و خوشحال هستم که درگیر حاشیه‌ها نیستی و به راه و پیشرفت خودت ادامه بده.

در جریان این ملاقات، مدیر برنامه‌های عبدی پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی تبریز را مطرح کرد که مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: پاسخ ما مشخص است. مهدی عبدی جوان و سرمایه پرسپولیس است. موافق جدایی نیستیم و این جا هم خانه خودش است.

مهدی عبدی در جریان دیدار امروز خود با مدیر عامل پرسپولیس، اظهار داشت: من شخصا تمایلی برای جدایی ندارم. در واقع باید بگویم پرسپولیس را راحت به دست نیاوردم که آن را راحت از دست بدهم. حضور و بازی در پرسپولیس بهترین اتفاق در زندگی حرفه‌ای من بوده است. واقعا بابت اعتماد کادر فنی و شخص آقای کالدرون و فرصتی که پرسپولیس به من داده است، ممنون هستم. تمام تلاش من برای این است که از فرصت‌هایی که به من داده می شود به خوبی استفاده کنم.

وی ادامه داد: باید از کادر تیم و همچنین همبازیانم و حمایت آنها و باشگاه و هواداران و‌ پیشکسوتان تشکر کنم. قطعا تمام تلاش خود را به کار بسته‌ام و امیدوارم انتظارات را بر آورده کنم. به تیم دیگری فکر نمی‌کنم . می‌خواهم نیم فصل دوم را با موفقیت بیشتر برای پرسپولیس پشت سر بگذارم. سعی من این است که یک مهره موثر برای پرسپولیس باشم و کادر فنی و هواداران از عملکرد من راضی باشند.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “مخالفت انصاری فرد با انتقال عبدی به تراکتورسازی”

 1. محمد گفت:

  ۱

  ۰

  سلام خدمت همه پرسپولیسیهای عزیز
  جناب آقای انصاری فرد انتظار ما پرسپولیسها از حضرتعالی خیلی بیشتر از اینها بود
  ولی از عرب هم عقب افتادی
  درسته آقای عرب نتونست ( به قول بعضی نذاشتن)برانکو را نگه داره و لی حداقل بازیکنان را حفظ کرد.
  چی شده که شما نمیتونید ی مهاجم بگیری
  بهانه نیار لطفا چون شما بیگانه با پرسپولیس و شرایطش نبودین

 2. حمید گفت:

  ۱۶

  ۰

  جناب انصاری فرخواهشانه به تراکتورنه به سپاهان به هیچ عنوان بازیکن ندید

 3. مهران گفت:

  ۱۶

  ۰

  ما اگه دانیال اسماعیلی فرو بگیریم، راست دفاعیمون بیمه میشه، از اونور اگه دوتا مهاجم داخلی که میگن مغانلو ال کثیره، اگه بگیریمشون حتی میتونیم علیپورو ترانسفر کنیم.. هم علیپورو همسرش به ارزوشون میرسن و میرن اروپا و هم یه پولی گیر باشگاه میاد.. درسته علیپور تازه راه افتاده اما اگه اخر فصل بره یک قرونم گیر باشگاه نمیاد..
  یاحق

 4. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۲۱

  ۰

  دوستان انصاری فرد واقعا در پرسپولیس تنهاست و هیات مدیره ای هوادر دوست نداره باشند سنگ اندازی میکنند چون از جنس پرسپولیس نیستند عریب نبی رغبتی اگر درست گفته باشم بااین ترکیب انصاریفرد هیچ کار نمیتونه بکنه چون سنگ اندازی در کارش میکند هوادار باید کاری بکند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22404 بازدید

بازدید دیروز: 52737 بازدید

بازدید کل : 20864991 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر