یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  |   نظرات: يك نظر
1,687 نفر بازدید

مدیر در سایه سرخپوشان کیست؟ / عضو غیر موظفی که همه کاره پرسپولیس است

پرسپولیس نیوز: یکی از اعضای غیر موظف هیات مدیره پرسپولیس که تا پیش از این در جلسات باشگاه همواره غایب بود، در هفته‌های اخیر به طور عملی به فرد شماره یک باشگاه تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا؛ در روزهای تعطیلی فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا، اخبار خوبی از پرسپولیس به گوش نمی‌رسد. باشگاه پرسپولیس در ماه‌های اخیر با مشکلات مالی زیادی مواجه شده است که این موضوع می‌تواند این باشگاه پرهوادار را با چالش‌های فراوانی روبه‌رو کند. ناراحتی بازیکنان از شرایط مالی حال حاضر باشگاه و پرونده‌های متعدد در فیفا موجب شده تا بار دیگر خطر کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را تهدید کند.

در شرایطی که مسابقات لیگ برتر بیش از ۵۰روز است که به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده و بازیکنان تمرین تیمی ندارند، این امکان وجود دارد که در زمان شروع دور جدید تمرینات، باز هم بازیکنان حاضر به انجام تمرین نشوند و اعتصاب کنند چرا که طبق اعلام مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هیچ پولی در حساب باشگاه نیست. این در حالی است که مسوولان باشگاه به بازیکنان قول داده بودند که تا ۳۰ فروردین‌ماه به حساب آنها واریزی داشته باشند که این اتفاق رخ نداد و همین موضوع ناراحتی بازیکنان را در پی داشت.

بازیکنان پرسپولیس منتظر بودند تا پایان فروردین بخشی از قرارداد خود را دریافت کنند چرا که آنها بیش از ۳ ماه است که به غیر ۳ درصد دریافتی در پایان اسفندماه، دریافتی جدیدی نداشته‌اند. هر چند که هاشمی در یک برنامه تلویزیونی قصد داشت قول دادن به بازیکنان را تکذیب کند اما همان زمان برخی از بازیکنان پرسپولیس با دادن پیامک به مجری برنامه ادعای این عضو هیات مدیره باشگاه را نقض کردند.

مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره کنونی پرسپولیس دوشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و بیش از هر چیز، از زمانی که در اختیار داشت، استفاده کرد و به معرفی خود پرداخت. هاشمی در حالی برخی موضوعات را مطرح کرد که به نظر می‌رسید همواره در شرایط جنجالی به وجود آمده برای باشگاه پرسپولیس، خود را کنار می‌کشید تا به اصطلاح ردپایی از او به جا نماند. او اما در این مدت به نوعی عضو همیشه غایب هیات مدیره پرسپولیس بوده است. هاشمی در دو مقطع مدیرعاملی ایرج عرب و محمدحسن انصاری‌فرد حدود ۲ ماه در جلسات غایب بود و حتی اذعان داشت که از سمتش استعفا کرده است.

این عضو هیات مدیره در دوران ۱۴ ماهه حضور خود در پرسپولیس، در پرونده‌های زیادی مانند جدایی عجیب برانکو، عقد قرارداد با دو شرکتی که پرسپولیس بابت عقد قرارداد با آنها متحمل ضرر مالی هنگفتی شد، جذب بازیکن بی‌کیفیتی مانند جونیور، جدایی ماریو بودیمیر، جدایی گابریل کالدرون و … در پرسپولیس حضور داشت اما هیچ گاه برای حل مشکل پا پیش نگذاشت تا شاید بتواند گره‌ای از مشکلات پرسپولیس باز کند. ردپای هاشمی اما در همه پرونده‌های مشکل‌ساز پرسپولیس وجود داشته و دارد. به همین خاطر خیلی‌ها او را مدیر در سایه پرسپولیس می‌دانند. از طرف دیگر باوجود اینکه هاشمی خودش را یک مدیر اقتصادی می‌داند اما در عمل تاکنون آورده مالی برای این باشگاه نداشته و مشخص نیست هدف از حضور وی در هیات مدیره پرسپولیس چه بوده است؟

هاشمی که مدرس و سخنران در کلاس‌های انگیزشی است، نشان داده که به طور عملی تا اینجا نتوانسته گره‌ای از مشکلات پرسپولیس باز کند و به نوعی تنها هنر او، خوب صحبت کردن است. نقش محوری هاشمی در پرونده‌های به وجود آمده برای پرسپولیس به طور کامل مشهود است. او که خود را عضو غیر موظف هیات مدیره پرسپولیس معرفی کرده است، نقشی اساسی در شرایط فعلی دارد و هم اکنون نیز به نوعی همه کاره پرسپولیس است. از طرف دیگر مهدی رسول پناه رییس هیات مدیره پرسپولیس هم تاکنون نشان داده است که توصیه‌های هاشمی در تصمیم‌گیری‌های وی تاثیر زیادی دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مدیر در سایه سرخپوشان کیست؟ / عضو غیر موظفی که همه کاره پرسپولیس است”

  1. علیرضا گفت:

    ۰

    ۰

    پرسپولیس بعد از فینالیست شدن در جام باشگاههای آسیا علاوه بر اینکه تمام بدهیهایش را تسویه کرده بود به گفته مدیر عامل وقت آقای گرشاسبی ۷۲میلیارد تومان هم در باشگاه پول داشته.هر اتفاقی که بی افته هر پنجره ای که بسته بشه شخص سلطانیفر مسئول خواهد بود و باید محاکمه بشه و مشخص بشه به چه دلیل از ابتدای فصل تا حالا سه بار بی دلیل مدیر عامل باشگاه را تغییر داده و باعث اینهمه طلبکار جدید شدن و اصلا پولهای پرسپولیس چی شد؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18244 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24444477 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر