یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۹
تبلیغ داخلی


 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۰:۰۲
  |   نظرات: ۸ نظر
1,843 نفر بازدید

مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد/ انصاری فرد در آستانه استعفا

پرسپولیس نیوز: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اقدامی قابل تامل امروز حکم به برکناری مدیر روابط عمومی این باشگاه داد تا شرایط مدیریتی در این باشگاه به حالت خاصی در آید.

شب گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درحالی برگزار شد که محور اصلی این نشست پرونده های پرسپولیس در فیفا بوده اما به یکباره بعد از چند ساعت از جلسه هیات مدیره در شبکه های اجتماعی این باشگاه خبری مبنی بر قطع همکاری حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور محمد حسن انصاری فرد منتشر شد.

خبری که در کانال و سایت رسمی باشگاه درج نشد اما در شبکه های اجتماعی باشگاه که در اختیار اسپانسر پرسپولیس است منتشر شد.

حسین قدوسی که به دلیل شرایط خاص این روزهای پرسپولیس نمی خواهد با خبرنگاران صحبت کند در صفحه شخصی خود از برخی اتفاقات عجیبی که در این باشگاه رخ می دهد خبر داده است.

او نوشته که انتشار خبر برکناری اش توسط عوامل رسانه ای اسپانسر بدون هماهنگی با مدیرعامل باشگاه بوده است. وی تصریح کرد: در حین برگزاری جلسه هیات مدیره آقای انصاری فرد من را در جریان تصمیم هیات مدیره قرار داد و بنده برای اینکه مدیرعامل در معذورات نباشد باشگاه را ترک کردم.

وی به واکنش انصاری فرد در قبال این تصمیم اشاره نکرده است اما در ادامه توضیح داده که برکناری اش به دلیل عدم هماهنگی با اسپانسر بوده و وی قربانی تمام عیار این ماجرا شده است.

وی گفت: بنده در این ۶ ماهی که در باشگاه بودم ریالی دریافت نکردم حتی در دوران گذشته هم که در این باشگاه بودم همین شرایط را داشتم.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ریاست رسول پناه در حالی این تصمیم را گرفته اند که هفته گذشته هم در نشست مدیران پرسپولیس خیلی جو صمیمانه ای حاکم نبوده است.

پیگیری های خبرنگار ورزشی فارس نشان می دهد که محمد حسن انصاری فرد در آستانه استعفا است و می خواهد با توجه به این شرایطی که در باشگاه علیه او به وجود آمده پیش از هر اقدامی خودش کنار برود.

این روزها پرسپولیس درگیر پرونده های مالی شدیدی در فیفا است و همه این شرایط وضعیت مدیریتی این باشگاه را دچار بحران کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد/ انصاری فرد در آستانه استعفا”

 1. دیوونه پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینا دارو دسته تاج ملعون و امیر یاغی و نفوذیهای تاس حقیر هستن که قسم خوردن جلوی قهرمانی پرسپولیس رو بگیرن ،رسول خرابکار و هم دسته هاش جایی تو پرسپولیس ندارن و باید هرچه سریعتر عزل بشن و انصاریفرد با تمرکز به کارش ادامه بده

 2. فواد گفت:

  ۱۹

  ۰

  لعنت‌ب هیئت مدیره پست فطرت
  ….

 3. اهواز سرخ گفت:

  ۱۹

  ۰

  اقای وزیر چی ازجون پرسپولیس میخوای چرا ۱۰ امتیازاختلاف بهتون فشار اورده که تواین شرایط بحرانی مدیرتیم روبرمیدارین؟
  همونطورکه بافراری دادن برانکو نتونستین پرسپولیس کبیر روزمین بزنین بازهم کورخوندین جناب وزیر۵۰میلیون عاشق پشت این تیمه بزرگترازشماهم نمیتونه جلوی قهرمانی چهارم بایسته

 4. حمید گفت:

  ۱۳

  ۰

  خدا کنه سلطانیفر و نوچه هاش در هیات مدیره پرسپولیس کرونا بگیرن

 5. آریا گفت:

  ۲۳

  ۰

  چرا مانند مرد راست حسینی اعلام نمی کنند که پرسپولیس حق ندارد برای چهرمین بار قهرمان بشود ؟؟؟!!! شرمتان باد که همه چیز را به لجن کشیده اید !!! شاید تیمی ۱۰ سال در آمادگی کامل باشد و ۱۰ سال قهرمان بشود , این چه مشکلی ایجاد می کند؟؟!! مگر میشود قهرمانی را هم سهمیه بندی کرد و یا نوبتیش کنید ؟؟؟!!!! خجالت بکشید , نه سواد دارید , نه منطق و شرافت .

 6. محسن گفت:

  ۱۹

  ۰

  خیلی غلط کردن اینا به چه حقی اینکار کردن مشخصه دیگه دارن از کی دستور میگیرن هواداران به گوش باشید توطئه درست شده نزارید اینا کار های خودشون انجام بدن درست زمانی که وضعیت کشور اینجور شده اینا دست به اقدام خبیثی زدن ما کوتاه نمیایم تازه آرامش داشتیم میخان خرابش کنن

 7. اکبر گفت:

  ۱۹

  ۱

  نامرد های کثیف میخوان به هر ترتیبی پرسپولیس رو از چهارمین قهرمانیش کنار بزنن

 8. پرسپولیس57 گفت:

  ۲۲

  ۰

  آقابایدعلیه هیئت مدیره تجمع بشه دارن تیممونونابودمیکنن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 38686 بازدید

بازدید دیروز: 40031 بازدید

بازدید کل : 25645789 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر