چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ دی/ ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۴
  |   نظرات: بدون نظر
79 نفر بازدید

مصطفوی: سازمان لیگ عدالت را رعایت کند

مرجع خبری پرسپولیس(۲۱:۰۰)

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولان سازمان لیگ باید عدالت را درباره همه تیم ها به صورت یکسان رعایت کنند

داریوش مصطفوی اظهار داشت: هیچ گاه دوست نداشتم علیه کسانی که در فدراسیون فوتبال تلاش می کنند حرفی بزنم. اما لغو بازی ذوب آهن و داماش گیلان تعجب انگیز است. من نمی توانم به خاطر تیمم این موضوع را تحمل کنم.
مصطفوی ادامه داد: در نامه ای مکتوب به فدراسیون فوتبال اعتراض خود را اعلام می کنیم. فدراسیون فوتبال توجه داشته باشد که استراحت برای کلیه تیم های لیگ برتری باید یکنواخت باشد.
وی افزود: به چند پیشنهاد خوب برای برگزاری دیدارهای دوستانه که برای باشگاه در آمدزا نیز بود توجه نکردیم. سعی کردیم با برنامه ریزی طوری حرکت کنیم که در اولین بازی خود دچار مشکل نشویم. ذوب آهن هم می توانست مقابل کویت قرار نگیرد. این دیگر مشکل ما نیست.
مصطفوی تاکید کرد: به پتانسیل تیم خودم شک ندارم، اما به ما حق بدهید با توجه به حساسیت ها ی موجود، مسائلی که در لیگ پیش می آید را زیر ذره بین قرار دهیم چون هواداران، ما را امین خود در باشگاه می دانند.
مصطفوی در خصوص مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس گفت: تا انتهای این هفته مشکلات مالی بازیکنان را حل می کنیم. صبح و ظهر و شب به دنبال پول هستم. ساعت کارم را برای رفاه بازیکنان دو برابر کرده ام.
وی افزود: مطمئن هستم عقب افتادن قسط دوم بازیکنان دلیل نمی شود یک بازی زیبا و منطقی را مقابل ملوان انجام ندهیم.
مصطفوی تصریح کرد: ملوان همیشه تیم خوبی بوده است. مطمئنا در تهران از تاکتیک‌های خاص استفاده می کنند. ما هم سعی می کنیم با پتانسیل بالای بچه ها به دیدار آنها برویم.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی مربیان تیم های پایه ای این باشگاه گفت: بزرگانی مانند فریدون معینی، عبدا… نژاد، برمک و رضا عابدیان را در تیم های پایه قرار داده ایم. می دانم آنها تا به امروز قرار داد امضا نکرده اند و پول نگرفته اند. به خاطر عشق و علاقه آنها به پرسپولیس سعی می کنیم در اولین فرصت طبق قولی که داده ایم مشکل را حل می کنیم چون آنها سرمایه های باشگاه پرسپولیس هستند.
وی افزود: در صورتی که فریدون معینی و کمیته فنی صلاح بداند افرادی را به تیم های پایه ای اضافه خواهیم کرد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: مدت زیادی هست سعی کرده ام صحبت نکنم تا تیم در آرامش باشد. هدف من این است که خواسته های هیئت مدیره را برآورده کنم.
مصطفوی در خصوص حمله رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه گفت: وظیفه خود دانستم تا این حمله وحشیانه را محکوم کنم. امیدوارم هواداران ما فردا نفرت خود را با فریادهای بلند اعلام کنند.
مدیر عامل پرسپولیس درباره حضورش در فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در این باره دوست ندارم حرف بزنم.
 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 127513 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722355 بازدید

افراد آنلاین: 809 نفر