چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۹
 |  ۱/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
  |   نظرات: ۲ نظر
971 نفر بازدید

مظفری: در بازی پرسپولیس – السد یکی از بهترین قضاوت‌های چند سال اخیر را دیدیم/ اعتراض بازیکنان السد بی‌مورد بود

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری کشورمان اعتقاد دارد اعتراض بازیکان و کادر فنی السد قطر کاملاً بی‌مورد بوده و هیچ خطایی داخل محوطه جریمه پرسپولیس رخ نداده است.

نوید مظفری درباره قضاوت والنتین کوالنکو داور ازبکستانی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السدقطر اظهار داشت: قضاوت داور ازبکستانی یکی از بهترین قضاوت‌هایی بود که در سال‌های اخیر دیده بودم. این داور با شخصیت بالایی که داشت بازی را قضاوت کرد و با رفتار مناسب و اتکا به توانایی‌هایش توانست به صورت کامل بازی را کنترل کند.

وی درباره صحنه‌های مشکوکی که بازیکنان السد اعتقاد به پنالتی داشتند، گفت: به جز صحنه دقیقه ۸۹ که متوجه نشدیم چه اتفاقی رخ داد و پس از آن سر بازیکن السد بانداژ شد؛ در دقیقه ۷۵ هیچ خطایی از سوی مدافع پرسپولیس روی مهاجم السد انجام نشد و اعتراض بازیکنان السد کاملاً بی‌مورد بود. داور ازبکستانی بدون اینکه تحت فشار جو ورزشگاه قرار بگیرد کاملاً به صحنه‌ها مسلط بود و قضاوت متعادلی هم داشت. قطعاً در جام جهانی ۲۰۲۲ شاهد قضاوت این داور ازبکستانی خواهیم بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “مظفری: در بازی پرسپولیس – السد یکی از بهترین قضاوت‌های چند سال اخیر را دیدیم/ اعتراض بازیکنان السد بی‌مورد بود”

 1. Morteza گفت:

  ۵

  ۱

  داور بسیار با آرامش و بی غرور سوت زد. فغانی یاد بگیره.

 2. محمد گفت:

  ۵

  ۰

  آقا بنظرم ی پنالتی روی عالیشاه نگرفت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29973 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238567 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر