یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  |   نظرات: ۲ نظر
451 نفر بازدید

پوری حسینی : مقدمات واگذاری سرخابی‌ها هنوز فراهم نیست

پرسپولیس نیوز: رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: مقدمات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هنوز فراهم نشده است و مشغول آماده‌سازی این دو باشگاه برای واگذاری هستیم.

در آخرین روزهای سال گذشته بود که رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که قیمت‌گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام شده و باید جلسه هیأت واگذاری برای تأیید یا رد این قیمت گذاری برگزار شود تا بتوان ادامه مسیر خصوصی سازی این دو باشگاه را پی گرفت.

علاوه بر این، نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هنوز مشخص نشده و گمانه‌زنی‌های زیادی در این مورد صورت می‌گیرد که علی اشرف عبدالله پوری حسینی – رئیس سازمان خصوصی‌سازی – در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به اینکه “واگذاری این دو باشگاه به کجا رسید؟ ” به دو جمله کوتاه کفایت کرد و با تاکید گفت: مقدمات واگذاری این دو باشگاه هنوز فراهم نشده است و مشغول آماده‌سازی این دو باشگاه برای واگذاری هستیم.

وی درباره این مقدمات که هنوز آماده نشده است، چیزی نگفت. اما به نظر می‌رسد منظور از این مقدمات صرفاً موضوع قیمت‌گذاری نیست، چراکه وی سابقا گفته بود این قیمت‌گذاری صورت گرفته است.

امکان دارد منظور از این مقدمات “نوع واگذاری” این دو باشگاه باشد. البته احتمال دارد همچنان حاشیه‌هایی درباره نحوه قیمت‌گذاری و همچنین اهلیت خریداران و افرادی که می‌توانند در مزایده احتمالی آن شرکت کنند، مطرح باشد.

سابقا رئیس سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرده بود که موضوع تعیین اهلیت، خود یکی از مسائل فسادزا ست، چراکه موجب برخوردهای سلیقه‌ای با افراد مختلف می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پوری حسینی : مقدمات واگذاری سرخابی‌ها هنوز فراهم نیست”

 1. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  زر نزن مانکن هر سال همین آش است و همین کاسه . پرسپولیس و استقلال بزرگترین منبع درآمد مالی و سرگرم کننده مردم هستند حتی از شرکت نفت هم بیشتر درآمد دارد آن وقت دولت همچنین گنجی را خصوصی می‌کند

 2. بهرام گفت:

  ۰

  ۰

  عجله ای نیست ایشالله ۱۰۰۰۰ هزار سال دیگه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27545 بازدید

بازدید دیروز: 58142 بازدید

بازدید کل : 17144361 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر