چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  |   نظرات: ۴ نظر
4,710 نفر بازدید

مناظره مدیران پرسپولیس و سپاهان و «گاف» عجیب مدیر تیم اصفهانی

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در حالی از همتای خود در باشگاه سپاهان خواست بازیچه دست امیر قلعه نویی نشود که مسعود تابش پاسخ روشنی به عدم ارائه لیست بازیکنان سپاهان ارائه نکرد.

در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال قرار بود روز گذشته پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم بروند ولی به دلیل حضور دیرهنگام سپاهان در ورزشگاه و عدم حضور بازیکنان این تیم در زمین، پرسپولیس اقدام به ترک نقش جهان کرد و مسابقه لغو شد.

مسعود تابش مدیرعامل سپاهان و محمدحسن انصاریفرد صبح امروز مناظره ای را با یکدیگر درباره اتفاقات رخ داده انجام دادند که انتهای این مناظره با گاف عجیب مدیر سپاهان همراه بود.

تابش در پاسخ به این سئوال که اگر آماده بازی بودید چرا لیست بازیکنانتان را ندادید؟ گفت: خواهش می کنم برای این سئوال با آقای فتاحی سرپرست صحبت کنید. من در جریان نیستم! ولی واقعا اینطور نبود. فیلم گرم کردن ما هست. بازیکنان در رختکن هم دستشان را روی هم گذاشتند که وارد زمین شوند. ناظر می تواند گاهی وارد رختکن شود. مرادی حتی یکبار هم به راهرو نیامد. ما یک ربع گرم کردیم. بعد از اینکه مشخص شد امکان تعویق نیست، با تمام حق و حقومان آماده بازی شدیم که پرسپولیس حاضر به بازی نشد.

گاف مدیرعامل سپاهان با بازگذاشتن تلفن همراه
در ادامه بازهم محمد حسن انصاریفرد در مقام پاسخگویی برآمد و گفت: از شما خواهش می کنم در بازی بعدی سپاهان در نقش جهان از وقتی بازیکنان از رختکن خارج می شوند تا موقع گرم کردن فیلم بگیرید که حرف ما مستند شود. کسی که عزم بازی داشته باشد یک نفر از تیمش را می فرستد تا بگوید تیممان دارد می آید. پروژه آنها هم این بود.

در ادامه و در جریان صحبت های انصاریفرد، تابش که به نظر می رسید فراموش کرده تلفن همراهش را قطع کند، در حال مواخذه کردن یکی از اطرافیانش در ارتباط با اتفاقات بازی روز گذشته بود. مجری برنامه ابتدا تصور می کرد تابش در حال صحبت با این برنامه است ولی بعد از گذشت لحظاتی مشخص شد تابش با یکی از اطرافیانش صحبت می کند و در حال مواخذه وی است.

بخشی از گفتگوی تابش با آن فرد به این شکل بود:

تابش: می گوید … من نمی دانم… چه جوابی بدهیم؟ فرمانده یگان ویژه می گوید ما راه را باز کرده بودیم.
فرد ناشناس: آقای تابش خداوکیلی راه باز نبود. به والله قسم…

در ادامه انصاریفرد مجددا شروع به صحبت کرد ولی اظهارات مبهم تابش همچنان از پشت تلفن به گوش می رسید.

تابش: هر تیمی جز پرسپولیس بود بازی انجام می شد
در بخش پایانی برنامه مدیرعامل سپاهان بازهم روی خط آمد و ابتدا درباره صحبت هایش که به واسطه باز بودن تلفن به گوش می رسید، گفت: دوستان امور فرهنگی اینجا هستند.

مدیرعامل سپاهان ادامه داد: به جان دو فرزندم تیم ما در راهرو گرم می کرد. نمی دانم انصاریفرد کدام راهرو را دیده است. مطمئنم اگر تیم دیگری به جز پرسپولیس مقابل ما بود، این بازی انجام می شد. دنبال حق و حقومان بودیم. این بازی با سایر مسابقات متفاوت بوده است. آمادگی داریم مجددا بازی کنیم. انتظار داشتیم با حضور تماشاگران از حق میزبانی استفاده کنیم ولی سلامتی مردم برایمان اولویت بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “مناظره مدیران پرسپولیس و سپاهان و «گاف» عجیب مدیر تیم اصفهانی”

 1. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۶

  ۰

  میثاقی از تابش پرسید الان دیگه بازیکناتون دارند میان زمین تابش گفت آره راه افتادن یکی دودقیقه دیگه میان بالا…فایل برنامه میثاقی رو ببینید همه چی معلوم میشه….تیم دوساعت دیر اومده یکساعتم میره رخت کن چرا اینقدر دروغ تحویل میدین

 2. علی گفت:

  ۳۷

  ۰

  تابش دروغگویی بیش نیست و دلیلش اینکه مدام میگفت : منافع ملی منافع ملی ولی همین شخص اجازه نداد که سرمربی تیمش به تیم ملی برود ، بقیه حرف هایش نیز مانند عملش دروغ است .

 3. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۴۷

  ۱

  ما هم دوست داشتیم بازی کنیم و مطمئنا پیروزی برای ما بود. اما این بزدلا بخاطر نبودن چند بازیکن این نمایش رو به راه انداختن و عامدانه نیومدن بازی کنند. ۳ امتیاز این بازی حق پرسپولیسه و هیچ مدیری حق نداره با اینا مماشات کنه و بازی بعدا برگزار بشه. هر نتیجه ای غیر از ۳ صفر به نفع ما یعنی شکایت به فیفا. شک نکنید این ابزی نتیجش معلومه. هر مدیری بخواد غیر از این عمل کنه خائنه

 4. محمد گفت:

  ۴۷

  ۰

  وقاحت رو به حد اعلی رسوندن واقعا. حقشه این فوتبال مزخرف تعلیق بشه!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22185 بازدید

بازدید دیروز: 28766 بازدید

بازدید کل : 22208930 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر