چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۹
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۳:۲۲
  |   نظرات: يك نظر
1,763 نفر بازدید

منافی: جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مشکل ساز قلمداد کرد.

جواد منافی، پیشکسوت پرسپولیس، درباره شرایط پرسپولیس در فصل پیش رو گفت: خدا رو شکر اسکلت بندی تیم پرسپولیس حفظ شده ولی مشکل اصلی تیم در نیم فصل اول است که در بعضی از پست ها خلاء احساس می شود. امیدواریم پرسپولیس در نیم فصل اول امتیاز از دست ندهد و با جذب بازیکنان خوب در نیم فصل دوم بتواند روند خوب خود را در سال های گذشته ادامه دهد.

وی در مورد جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از پرسپولیس اظهار کرد: اگر این اتفاق بیفتد، کار پرسپولیس به مراتب سخت تر خواهد شد. هواداران هم از تیم انتظار دارند ولی از شرایط تیم آگاه هستند. به هر حال پرسپولیس در هر سه لیگ کار سختی در پیش دارد و تیم هایی مثل تراکتور، سپاهان و ذوب آهن بازیکنان خوبی را جذب کردند و برای پرسپولیس در فصل آینده مشکل ساز خواهند بود. امیدواریم امسال به خوبی طی شود و شاهد مشکلات دیگر برای پرسپولیس نباشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی با الدوحیل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. در این بازی، نبود مهره های تاثیر گذار قطعا احساس خواهد شد و امیدواریم بیرانوند و امیری در تیم ماندگار شوند. چون اسکلت بندی تیم تا حدودی حفظ می‌شود. با توجه شرایطی که پرسپولیس دارد امیدواریم شاهد صعود تیم مرحله نیمه نهایی باشیم.

او هم‌چنین درباره بازیکنان ورودی تیم در نیم فصل دوم اظهار کرد: این بازیکنان برای اینکه بتوانند تاثیرگذار باشند، باید با تیم هماهنگ شوند و این مسئله مدتی زمان می‌برد و غیر از سروش رفیعی، بقیه بازیکنان سابقه حضور در تیم پرسپولیس را ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است و هر کسی هم وارد این تیم می‌شود باید بداند که این تیم، تیم بزرگی است. امیدواریم با هدایت برانکو، بازیکنان هر چه سریع‌تر در تیم جا بیفتند و بتوانند تاثیر خودشان را بگذارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “منافی: جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد”

  1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

    ۱

    ۰

    بیرانوند که قراردادداره دلیلی نداره اصلا رسانه ها اینقدر درمورد جداییش بنویسن…آقای گرشاسبی قاطعانه اعلام کن مثل آذری ذوب که اجازه جدایی به بازیکناش نمیده و مصاحبه میکنه وشفاف میگه اینا جوسازی رسانه ایه و رفتن فلان بازیکن امکان نداره.وحیدم اگه بمونه عالیه اگرم نه کاری نمیشه کرد امید میره سر جای خودش!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33860 بازدید

بازدید دیروز: 64325 بازدید

بازدید کل : 3014577 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر