شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
389 نفر بازدید

مهدی: اصرارداریم لیگ قهرمانان مثل همیشه باشد/منتظر مجوز ادامه لیگ هستیم

پرسپولیس نیوز: مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هنوز منتظریم تا تصمیم جدیدی برای ادامه بازی‌های فصل جاری ابلاغ شود تا شرایط لازم را فراهم کنیم.

سهیل مهدی با اشاره به موضع قبلی ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا مبنی بر لغو تمام بازی‌های فوتبال کشور گفت: رقابت‌های لیگ برتر و سایر مسابقات فصل جاری را زمانی می‌توانیم برنامه ریزی کنیم که مجوز برگزاری بازی صادر شود.

مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر افزود: اولویت با حفظ سلامتی بازیکنان و عوامل برگزاری بازی‌هاست. باید این اصل را حفظ کنیم. بازه زمانی برگزاری بازی‌ها نیز به دیدگاه فیفا بستگی دارد. باید دید میزان زمانی که فدراسیون جهانی فوتبال و AFC بابت تعویق فوتبال در سرتاسر جهان می‌دهند به چه میزان است.

مهدی که مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها از سوی فدراسیون فوتبال نیز هست، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا AFC درباره نحوه برگزاری ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا مکاتبه‌ای داشته است؟ تصریح کرد: شنیده ام که مسئولان کنفدراسیون آسیا مکاتباتی با فدراسیون داشته اند اما هنوز مطلبی به دست من نرسیده است. با این حال فکر می‌کنم ظرف یکی دو روز آینده در جریان این موضوع قرار بگیرم.

مهدی تاکید کرد: اصرار داریم بازی‌های لیگ قهرمانان طبق روال گذشته بصورت رفت و برگشت برگزار شود. نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا در دو هفته ابتدایی که مسابقات برگزار شد میهمان بودند. نباید حقوق باشگاه‌ها ضایع شود. می‌خواهیم منافع هر چهار باشگاه را حفظ کنیم. برگزاری بازی بصورت تک بازی و در یک کشور باب میل ما نیست.

مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر در پاسخ به این سوال که در برنامه جدید بازی‌ها تعامل لازم با دراگان اسکوچیچ وجود خواهد داشت؟ یادآور شد: قبل از تعویق بازی‌های فوتبال باشگاهی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا جلسات منظمی را با سرمربی تیم ملی داشتیم اما پس از تعویق بازی‌ها چنین شرایطی به وجود نیامد. به هر حال منافع تیم ملی را نیز بطور کامل بررسی می‌کنیم تا با کمترین مشکل و بیشترین تعامل، کار را پیش ببریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مهدی: اصرارداریم لیگ قهرمانان مثل همیشه باشد/منتظر مجوز ادامه لیگ هستیم”

  1. افسانه ۱۳دلاور گفت:

    ۶

    ۰

    جالبه هنوز هیچ کشوری لیگ رو لغو نکرده اونوقت اینجا تحت فشار مثلث کثیف تاس حرف از لغو لیک میزنند تغییرات اجباری و زورکی هم که در مدیریت باشگاه پرسپولیس ایجاد کردند برای زمینه سازی این اجحاف تاریخی در حق پرسپولیسه لیگ ادامه پیدا کنه پرسپولیس با اختلاف ۲۰امتیاز قهرمان میشه اونوقت به راحتی میخوان این حق طبیعی پرسپولیس رو نادیده بگیرند و پایمال کنند اگه این کیسه کشهای لوس و ننر و هوچیگر و ویژه خوار بودند حتی جرات نمیکردند اسمشو به زبان بیارند واقعا باشگاه پرسپولیس دوباره برگشت به روزهای بی سروصاحب بودن قبلی خود!!!!حالا هر بلایی بخواهند به سر پرسپولیس میارند و صدایی هم از کسی در نمیاد لیگ رو میشه حتی مثل سالها قبل در خرداد و تیر نیز ادامه داد این مسخره بازیها من نمیدونم چیه ؟باید به شکل رسمی قهرمانی پرسپولبس رو اعلام کنند بعد هر غلطی خواستند انجام بدن پرسپولیسیها واقعا نامردند اگه ساکت بشینند این اوج حق خوری است

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19459 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24195167 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر