جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  |   نظرات: بدون نظر
779 نفر بازدید

مکانی: خودم با میوندالن فسخ کردم/ به زودی قرارداد جدیدی امضا می‌کنم

پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان ایرانی شاغل در فوتبال نروژ اعلام کرد که به زودی قرارداد جدید خود را با یکی از تیم‌های این کشور امضا خواهد کرد.

سوشا مکانی دروازه‌بان تیم میوندالن نروژ قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و حالا در انتظار عقد قرارداد با تیم جدید خود است.

مکانی در خصوص آخرین وضعیت خودش گفت: قراردادم را به خاطر یکسری مسائل با میوندالن فسخ کردم چرا که خودم ترجیح دادم دیگر در این تیم نباشم. کلا نباید زیاد در دسترس بود، چرا که در این شرایط برخی‌ها فکر بدی درباره آدم می‌کنند. گاهی باید خارج از دسترس باشی تا قدر تو را بدانند. تا یکی دو روز دیگر قرارداد جدیدم را در همین نروژ امضا می‌کنم و فعلا قصد بازگشت به ایران را ندارم. در حال حاضر و طبق قوانین فوتبال نروژ، بازیکن آزاد هستم و مشکلی برای قرارداد با تیم جدیدم ندارم.

مکانی در ادامه تصریح کرد: تا فردا پنجره تابستانی نقل و انتقالات نروژ باز است، اما چون بازیکن آزاد هستم طبق قوانین فوتبال نروژ حتی خارج از این بازده زمانی می‌توانم قراردادم را با تیم جدیدم امضا کنم. اولویت من ماندن در فوتبال نروژ است و در آستانه نهایی کردن قراردادم با تیم جدید هستم. به احتمال ۹۰ درصد تا یکی دو روز آینده قرارداد جدیدم را به امضا خواهم رساند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12709 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 15866094 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر