پنج شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
  |   نظرات: ۳ نظر
1,216 نفر بازدید

نامه دوباره CAS: رای سوپرجام فوتبال ایران پیچیده است تا ۴ مرداد منتظر باشید!

پرسپولیس نیوز: دادگاه بین المللی ورزش برای اعلام رای نهایی خود در خصوص پرونده سوپرجام فوتبال باشگاهی ایران دوباره زمان خواست.

دادگاه بین المللی ورزش با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال زمان اعلام رای نهایی سوپرجام فوتبال ایران را بار دیگر تمدید کرد.

در این نامه که رونوشت آن به سازمان لیگ فوتبال، باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران نیز ارسال شده است به صراحت اعلام شده است اعلام رای نیاز به زمان بیشتری دارد تا ابعاد گسترده آن به طور کامل بررسی شود.

دادگاه بین المللی ورزش، ۲۶ جولای (۴ مرداد) را برای اعلام رای نهایی در نظر گرفته است اما اظهار داشته در صورت نیاز بار دیگر، تاریخ مذکور را تغییر می دهد. این دادگاه در اردیبهشت ماه سال جاری نیز با ارسال نامه ای اعلام کرده بود برای اعلام نظر قطعی خود نیاز به زمان بیشتری دارد.

باشگاه استقلال تهران بابت اعلام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فصل ۹۷-۹۶ از سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس شکایت کرد تا این پرونده توسط دادگاه CAS مورد بررسی قرار گیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “نامه دوباره CAS: رای سوپرجام فوتبال ایران پیچیده است تا ۴ مرداد منتظر باشید!”

 1. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  کاس فقط تشنه پول و رشوه است
  هرکی بده رای رو به نفع همون تیم میده مثل دوسال قبل که با رشوه الهلالیها رای خودشو یک سال جلو انداخت تا شب بازی الهلال مهدی طارمی رو محروم کنند

 2. محمد حسام گفت:

  ۰

  ۰

  لابد کاس هم خوب گیرش اومده .وگرنه سوپرجامی که یه تیم حاضرنشده بازی کنه این حرفارو نداره دیگه

 3. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  خاک تو سرتون کنن اگه آنقدر پیچیده است !!! شماها دارید فوتبالو اداره میکنید ؟!!! یه تیم سر موعد مقرر از ترسش حاضر به مسابقه نشده چون دو رقمی میشده ، حالا شک دارین که رای باید چی باشه ؟!!! هرچی غیر از قهرمانی پرسپولیس بود باید بندازید سطل آشغال و برا باشگاه هم ارسال نکنید !!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17726 بازدید

بازدید دیروز: 49416 بازدید

بازدید کل : 19156314 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر