شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۴
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
  |   نظرات: ۵ نظر
2,861 نفر بازدید

نبی: مکاتبات برای پرداخت پول برانکو انجام شد/ او بحث عاطفی با هواداران پرسپولیس دارد

پرسپولیس نیوز: نائب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مکاتبات برای پرداخت پول برانکو انجام شده و تا قبل از ۳۰ خرداد این پول را به حساب او واریز می‌کنیم.

مهدی محمد‌نبی نائب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که با رادیو تهران صحبت می‌کرد درباره آخرین وضعیت مطالبات برانکو و دستیارانش گفت: با توجه به فرصتی که داشتیم اعضای هیأت مدیره جلسات متعددی را با یکدیگر برگزار کردیم و این مسئله منجر به تامین منابع مالی شد و زمان قانونی می‌طلبید که این پول فراهم شود. کارهای مقدماتی برای واریز پول برانکو و دستیارانش انجام شده و اگر یک درصد مشکلی پیش نیاید ۹۹ درصد این پول به حساب برانکو واریز خواهد شد.

وی درباره اینکه احتمال دارد برانکو به ایران برنگردد و اینکه او تا ۳۰ خرداد به پرسپولیس مهلت داده تا پول پرداخت شود، افزود: تلاش ما این است که این پول در هفته‌ای که می‌آید به حساب برانکو واریز شود. مکاتبات این مسئله هم انجام شده تا باشگاه این پول را به حساب مربیان واریز کند و تلاش می‌کنیم تا قبل از ۳۰ خرداد این مسئله انجام شود. البته برانکو یک بحث عاطفی با هواداران پرسپولیس دارد واین موضوع را مدنظر دارد اما ما تلاش می‌کنیم این پول تا قبل از ۳۰ خرداد به حساب او واریز شود.

نبی درباره این موضوع که پرسپولیس با دو قهرمانی در لیگ و حذفی باید روزهای خوبی را سپری کند اما هواداران این تیم نگران و ناراحت هستند، افزود: به هر حال مطالبات هواداران منطقی است چرا که بخشی از آن با ورزش و به خصوص فوتبال هویت پیدا کردند و به همین دلیل حساسیت زیادی روی این مسائل دارند. به خصوص که در این بین پای تیم‌های محبوبی مثل پرسپولیس و حتی استقلال در میان باشد. این مطالبات بخشی از فضای حمایتی است اما بخشی هم فضای منفی است که باید آن را مدیریت کنیم.در دهه ۷۰ که در پرسپولیس مسئولیت داشتم همان زمان هم این شرایط را انجام دادیم و مشکلات را مدیریت کردیم هر چند که کار فرهنگی نیاز به زمان دارد اما مطالبات واقعی هواداران باید تامین شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هیأت مدیره این باشگاه اقدام خوبی انجام داد و کمک گرفتن از هواداران را وتو کرد، افزود: ما در جلسه قبلی هیأت مدیره به این جمع بندی رسیدیم که تهیه پول مسئولیت هیأت مدیره است و همین که هواداران در استادیوم از پرسپولیس حمایت کنند کافی است و ما از آنها ممنون هستیم اما به هر حال این مسائل وظیفه ماست.

وی در پاسخ به سؤال مجری برنامه درباره اینکه در اتفاقات وناامنی‌هایی که روی سکوها به وجود می‌آید فدراسیون فوتبال چقدر مقصر است، افزود: من الان در جایگاهی نیستم در این باره صحبت کنم اما فوتبال هیجانات زیادی روی سکوها دارد که این مسئله نه در ایران بلکه در همه جای دنیا وجود دارد و این وظیفه ماست که این ناهنجاری‌ها را تبدیل به هنجار کنیم. فدراسیون فوتبال سالی ۸ هزار مسابقه برگزار می‌کند که واقعا انجام آن شوخی نیست و در این بین مجموعه‌های مختلفی به فدراسیون کمک می‌کنند اما محدوده داخل زمین به عهده مسئولان برگزاری است. در هر مسابقه‌ای گزارش نماینده بازی ملاک است و باید این گزارشات را دید و از آنجا که من گزارش ناظر بازی فینال جام حذفی را رؤیت نکردم به همین دلیل در این خصوص صحبتی ندارم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “نبی: مکاتبات برای پرداخت پول برانکو انجام شد/ او بحث عاطفی با هواداران پرسپولیس دارد”

 1. 1010364 گفت:

  ۸

  ۰

  عرب باید صددرصد بره و نبی مدیرعامل شه اگه نبی نبود عرب کیسه کش همه رو فراری میداد عرب صددرصدخائنه و بایدبره

 2. ارتش سرخ گفت:

  ۱

  ۱

  مردم را خر نکنید. اخه سوئیفت تو این شرایط تحریم بانکی چطور امکانش هست؟

 3. Kasra گفت:

  ۴

  ۰

  خدا پدرتونو بیامرزه
  ولی خداییش نزاشتید از قهرمانیامون لذت ببریم همش شد استرس این چند وقت…
  به نظر من یکی مثل نبی باید بشه مدیر عامل که هم برش خوبی داره هم رابطه های خوبی
  در هر صورت ممنون از زحماتتون که نشون دادید قدر مربی مثل برانکو میدونید ‌همونجوری که ما قدر میدونیم
  حالا که ما هوادارا با هم همدلیم کاری کنید ما هم پشتتون باشیم شما هم با ما همراه باشید…

 4. Morteza گفت:

  ۴

  ۰

  آقای نبی توی این مدت کم رابط خوبی با برانکو داشتن . و با توجه به نفوذ و توانای بالا در فدراسیون در بین اعضا هیت مدیره بهترین گزینه برای جانشینی آقای عربِ بی خیال و خنثی هستند

 5. هادی گفت:

  ۴

  ۰

  خداروشکر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24421 بازدید

بازدید دیروز: 49013 بازدید

بازدید کل : 12939948 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر