چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۱/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  |   نظرات: بدون نظر
1,024 نفر بازدید

نصب گیت در ورودی شرقی ورزشگاه آزادی از امروز آغاز شد

پرسپولیس نیوز : از امروز نصب گیت در ورودی شرقی این ورزشگاه آغاز شد تا ورود و خروج تماشاگران از تمام درها کنترل و مدیریت شود.

به نقل از سایت مجموعه ورزشی آزادی، یکی از اقداماتی که در راستای آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی پرسپولیس در فینال هفدهمین دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا انجام شد نصب گیت در ورودی های درب غربی ورزشگاه آزادی بود. در واقع برای فینال لیگ قهرمانان آسیا، تنها این بخش از ورزشگاه مجهز به گیت شد اما قرار است نصب این دستگاه به منظور کنترل بهتر ورود تماشاگران، در درب شرقی ورزشگاه نیز انجام شود.

در همین راستا ظهر امروز سه شنبه ۱۱ دی ماه کریمی مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه با حضور در ورزشگاه آزادی پیرامون جایگاه نصب گیت های ورودی درب شرقی تماشاگران به بحث و تبادل نظر پرداخت و در ادامه مقرر شد کارشناسی های لازم در این خصوص توسط مسئولین مربوطه انجام شده و جهت رفاه و آسایش تماشاگران، این مهم تا شروع نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال صورت پذیرد.

از امروز نصب گیت در ورودی شرقی این ورزشگاه آغاز شد تا ورود و خروج تماشاگران از تمام درها کنترل و مدیریت شود. به خصوص اینکه قرار است از این به بعد بلیت فروشی لیگ به صورت کامل اینترنتی انجام شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18869 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7479788 بازدید

افراد آنلاین: 31 نفر