یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  |   نظرات: ۱۱ نظر
3,954 نفر بازدید

نیک‌سیرت: برانکو خیلی بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که علیه من موضع بگیرد/ به شوخی هم به برانکو حرف بد نمی‌زنم

پرسپولیس نیوز: مترجم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رابطه‌ام با برانکو خیلی خوب است و او بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که در واکنش به این اتفاق علیه من موضع بگیرد.

در حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس، محسن مسلمان تصویری از جشن قهرمانی را به صورت زنده در یکی از شبکه‌های اجتماعی به تصویر کشید که در بین آن اصغر نیک‌سیرت، مترجم برانکو لفظی را در مورد حضور این بازیکن در زمین مسابقه و پاس گل دادنش به کار برد که خوشایند نبود. با توجه به این مسئله صحبت از احضار مترجم برانکو به کمیته اخلاق و باشگاه پرسپولیس به میان آمده است که البته نیک‌‌سیرت از آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

نیک‌سیرت در گفت‌وگو در مورد این ماجرا اظهار داشت: نمی‌دانم این چه داستان‌هایی است که برای من درست کرده‌اند! یکسری دنبال این هستند که به این مسائل دامن بزنند و بهترین کار این است که اهمیتی نداد.

وی ادامه داد: من با مسلمان رابطه دوستی خوبی دارم و با یکدیگر شوخی می‌کنیم. قبل از بازی محسن به من گفته بود اگر بازی کنم می‌ترکانم که همین اتفاق هم افتاد و برانکو در نیمه دوم او را بازی داد و مسلمان هم با یک پاس گل عملکرد خوبش را نشان داد.

پس از بازی زمانی که من از پله‌ها به بالا می رفتم به محسن مسلمان رسیدم و بدون این که متوجه شوم او در حال‌ پخش زنده اینستاگرام است، لفظی را به کار بردم که منظور من عملکرد خوب مسلمان در زمین بود. یعنی می‌خواستم به محسن بگویم در زمین ترکاندی که آن لفظ را به کار بردم اما متاسفانه پس از این اتفاقات در صفحات مجازی آن فیلم را پخش کردند و گفتند من این لفظ را خطاب برانکو به کار برده‌ام، چرا که گفته می‌شود برانکو مشکلاتی با مسلمان دارد که اگر این مشکلات وجود داشته باشد به من ارتباطی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد شوخی کردن با برانکو ایوانکوویچ را داشته است یا نه، عنوان کرد: نه، من اصلاً با آقای برانکو شوخی ندارم. ماجرا این بود که مسلمان قبل از بازی از من خواهش کرد که از برانکو بخواهم در این بازی به میدان برود. او تأکید داشت که اگر به میدان برود حتماً درخشش خواهد داشت، چرا که انگیزه دارد. حقیقتش من این موضوع را به برانکو نگفتم، چرا که او ترکیب تیمش را مشخص کرده بود و قبل از بازی به یکباره دست به تغییر ارنج نمی‌زند. مسلمان با نظر خود برانکو در این بازی به میدان رفت و توانست یک پاس گل هم بدهد که من در پایان بازی به نوعی خواستم از مسلمان تعریف کنم و به او بگویم که همان شد که تو گفتی. در واقع منظور من از به کار بردن آن جمله این بود که به مسلمان بگویم «دیدی به زمین رفتی و خوب کار کردی».

مترجم برانکو در این‌باره اضافه کرد: متأسفانه یکسری هم مدعی شده‌اند که منظورم من از به کار بردن آن جمله این بوده است که به برانکو توهین کنم. برای چه باید به برانکو که این‌قدر رابطه خوبی با وی دارم و سه سال است از کنارش نان می‌خورم، توهین کنم؟ نمی‌دانم از روی بدخواهی این مسائل را مطرح می‌کنند یا هدف دیگری دارند.

نیک‌سیرت در مورد اینکه آیا در مورد اتفاق رخ داده با برانکو صحبت کرده است یا نه، تصریح کرد: بله ماجرا را برای برانکو توضیح دادم. او واکنشی نشان نداد. برانکو بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که بخواهد به خاطر این مسائل علیه من موضع بگیرد.

وی در پایان راجع به اینکه آیا به خاطر این اتفاق به کمیته اخلاق یا باشگاه پرسپولیس احضار شده است، خاطرنشان کرد: با من در این مورد تماسی از سوی باشگاه یا کمیته اخلاق گرفته نشده است. من آمادگی این را دارم که هر جا لازم باشد رفته و توضیح دهم که ماجرا اصلاً آن‌طور که برخی عنوان می‌کنند، نبوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “نیک‌سیرت: برانکو خیلی بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که علیه من موضع بگیرد/ به شوخی هم به برانکو حرف بد نمی‌زنم”

 1. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  مسلمان واقعا شخصیت و ادبیات مناسبی ندارد. مسلمان رو برانکو بازیکن کرد و بس و گرنه قبل از برانکو اصلا عددی نبود. درسته ما با از دست دادن مسلمان ضرر میکنیم ولی موندن مسلمان اصلا به صلاح تیم نیست. این آقا هنوز یاد نگرفته جلو دوربین نباید هر چیزی رو به زبان آورد. آقای مسلمان اگه کسی از منجلاب بیرون اومده اون شمایید نه پرسپولیس. شما بودین که هر روز تیم عوض میکردین و بازیکن تستی شده بودین. این برانکو بود که به شما شخصیت داد. ما این روزای خوبمون رو بیشتر مدیون برانکوی بزرگ هستیم و نه بازیکنی مثل شما. قبل شما هم کلی بازیکن بزرگ اومدن و کاری نکردن. هوادارای عزیز وقتی برانکوی عزیز را بخاطر کسی مثل مسلمان مورد حمله و توهین قرار میدین، باید فکر این روزها هم باشین که آقا به خودتون توهین کنه. مطمئن باشین مسلمان بعد از پرسپولیس دیگر بازیکن نخواهد شد. ما اگه الان تیم شدیم و ۳ ساله که آقایی میکنیم بخطار نبود همین بازیکن سالاریه که مدیونیم اون رو به برانکو. حالا چرا با دست خودمون داریم دوباره بازیکن سالاری رو باب میکنیم.

 2. Amosapoor گفت:

  ۰

  ۰

  آخه کدوم آدم عاقلی میخواد بگه دمت گرم و خوب بازی کردیم ؛همچین کلمه زشتی میگه؛نمیگه یک زمان پخش زنده تلویزیون باشه کله ملت بشنون ؛شانس آورد که تو لایو اینستا همچین حرفی زد ؛اگر تو پخش تلویزیون اون کلمه رو میگفت کارش به زندان میکشید ؛ولی خوب باید حواسشون باشه حاشیه ندن دسته دشمن که مسلمان و رفقا خوب حاشیه میدن؛به امید متحول شدن مسلمان و رفقاش

 3. پاسارگاد گفت:

  ۰

  ۰

  گفت بوقش و بوقیدی پاس گل دادی…
  متوجه شدی؟؟؟یه اصطلاح عامیانه که متاسفانه تو فرهنگ ما جا افتاده و خیلی از مردم استفاده می کنند.میشه بجای اون از کلمه پدرشو در آوردی استفاده کرد.

 4. افشین قطبی گفت:

  ۰

  ۰

  رضا چلنگر کجاست؟هم خوب با انرژی هم از کلی خاطره داریم

 5. صمد گفت:

  ۰

  ۰

  یکی میتونه بگه چی گفته من ندیدم فیلمش رو هر جا هم سرچ کردم بوق گذاشتن روش

 6. Amirhossein گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من بهترین کار اخراج ایشونه و سرکار اومدن چلنگر یا یه مترجم دیگه و با تمام علاقه ای که به سبک بازی مسلمان دارم باید بره همون تیمی که پول خوب بهش میدن فقط هم به یک دلیل که گفت پرسپولیس رو از منجلاب درآوردیم ، اینجا باشگاهی هست که نصف ایران طرفدارشن هیچ منتی سر هوادار نمیشه گذاشت این پرسپولیس و طرفداراش بودن که از یه چوب خشک بازیکن ساختن بری هستن از تو بهتراش که آرزوشونه بیان پرسپولیس از خداشونم هست دیگه از علی کریمی بهتر نبود که سفید امضا کرد یاعلی

 7. Farshad گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم حرف هاى این اقا و حتى محسن مسلمان سرپوشى بیش نیست واسه انکار این عمل.این سطح شخصیت تنها متوجه این دو نفر نیست بلکه ٩٠٪‏ فوتبالیستاى ما از ادماى سطح پایین و تحصیل نکرده اى هستند که از طریق فوتبال به پول و شهرت رسیدن ولى در باطن جزو کم سطح ترین افراد جامعه هستند.فوتبال ما فقط اسم حرفه اى داره و تقریباً تمام بازیکنا و افراد فنى تیم ها در همین حد هستند.پس بهتره خیلى این موضوع رو بزرگ نکنیم و به آن نپردازیم چون هر ثانیه در فوتبال گل و بلبل ما در حال رخ دادن هست

 8. بختیاری گفت:

  ۰

  ۰

  این جمله که گفته حواله به کیسه کشان محترم

 9. پیشتاز6666 گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من محسن مسلمان عزیز مقصر اصلی ایست با توجه به دشمنان پرسپولیس کبیر بدون هماهنگی و پخش زنده دست به این کار زده بازیکن حرفه ای باید تمام کارهایش حرفه ای باشد

 10. mehdi گفت:

  ۰

  ۰

  آشغال عوضی هزار تا دوربین و موبایل اونجا بود نمیتونی مثل آدم حرف بزنی

 11. ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  خواهشا این موضوع روتبدیل به یه حاشیه نکنید. به کار بردن این کلمات شایسته نیست ولی معلومه منظورشون پاس گل مسلمانه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8994 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24435227 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر