یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  |   نظرات: بدون نظر
2,081 نفر بازدید

هشدار به باشگاه‌ها برای جذب بازیکن آزاد؛ طارمی درس عبرت است

پرسپولیس نیوز : در کارگاه آموزشی نقل و انتقالات سازمان لیگ به باشگاه‌ها برای جذب بازیکنان آزاد هشدار داده شد.

در جریان برگزاری کلاس آموزشی نقل و انتقالات سازمان لیگ به باشگاه‌ها اعلام شد که برای جذب بازیکنانی که قراردادشان را به صورت یکطرفه با باشگاه‌ها فسخ کرده‌اند تحقیقات میدانی لازم انجام شود تا باشگاهی که بازیکن آزاد را به این شکل جذب می‌کند دچار دردسرهای بعدی نشود زیرا ممکن است اتفاقی که برای مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس رخ داد برای باشگاه‌های دیگر هم در لیگ دسته اول رخ دهد و در صورت شکایت یک باشگاه سرنوشت طارمی و پرسپولیس برای باشگاه‌های دیگر هم رخ دهد. در این کارگاه اعلام شد هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز نسبت به فسخ یک طرفه قرارداد هشدار داد و ادله‌ای را مطرح کرده است.

* در این کارگاه همچنین در مورد اینکه بازیکنان که تبعه افغانستان را دارند اما در دبیرستان‌های ایرانی تحصیل می‌کنند چه شرایطی خواهند داشت سوال پرسیده شد و مشخص شد که بازیکنان افغان نیز جزء سهمیه خارجی باشگاه‌ها محسوب خواهند شد.

*برخی باشگاه‌ها در مورد حضور بازیکنان در تیم‌های اربیل عراق سوال کردند و اینکه این بخش به صورت خودمختار در کشور عراق اداره می‌شود که فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات کمیته لیگ اعلام کرد ما بخش خودمختار نمی‌شناسیم و بازیکنان که در اربیل حضور دارند باید ITC بگیرند و فدراسیون فوتبال عراق را به رسمیت می‌شناسیم.

این کارگاه بعد از برگزاری نماز جماعت و ناهار تا ساعت ۱۷:۳۰ امروز ادامه خواهد داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30974 بازدید

بازدید دیروز: 80703 بازدید

بازدید کل : 80468481 بازدید

افراد آنلاین: 127 نفر