چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  |   نظرات: يك نظر
1,459 نفر بازدید

هیأت مدیره پرسپولیس با تلفیقی از مدیران جوان و پیشکسوت معرفی می‌شود

پرسپولیس نیوز: هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد و به نظر می‌رسد این‌بار برخلاف بارهای قبل این هیأت مدیره ترکیبی از مدیران جوان و یکی دو پیشکسوت تشکیل خواهد شد.

روز گذشته محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که به زودی قرار است اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب و معرفی شود. این در حالیست که هیأتمدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل بازنشسته بودن برخی از اعضای آن و به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنار رفتند و مجبور به ترک پست خود شدند.

این روزها باشگاه پرسپولیس زیر نظر ایرج عرب سرپرست این باشگاه فعالیت می‌کند و داورزنی اعلام کرده که با انتخاب اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل این باشگاه هم انتخاب خواهد شد اما به نظر می‌رسد که این بار وزیر ورزش و جوانان قصد انتخاب هیأت مدیره جوان‌تری را برای باشگاه پرسپولیس دارد و شاهد حضور اعضای جوان‌تری در هیأت مدیره این باشگاه خواهیم بود تا مشکل منع به کارگیری بازنشستگان دیگر گریبان باشگاه پرسپولیس و مسئولان آن را نگیرد.

البته در این بین به نظر می‌رسد جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره این باشگاه در هیأت مدیره آینده هم نقش داشته باشد چرا که او بازنشسته نیست و حقوق بازنشستگی هم نمی‌گیرد و به همین دلیل منعی برای حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت اما وزیر ورزش و جوانان در نظر دارد این بار با جوان کردن هیأتمدیره باشگاه پرسپولیس شرایط را برای فعال کردن مدیران جوان در این باشگاه به وجود بیاورد چرا که در سال‌های اخیر شاهد بودیم که مدیران جوان با ایده‌هایی بهتر توانسته‌اند شرایط بهتری برای کار ایجاد کنند.

بدون شک با حضور اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تکلیف مدیریت این باشگاه هم مشخص خواهد شد. هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان باز هم ترکیبی از مدیران اقتصادی و یکی دو پیشکسوت خواهد بود. از طرف دیگر بحث خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس هم این روزها جدی‌تر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد و باید دید در نهایت این اتفاق رخ خواهد داد یا نه.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “هیأت مدیره پرسپولیس با تلفیقی از مدیران جوان و پیشکسوت معرفی می‌شود”

  1. ایوب محمودی گفت:

    ۲

    ۳

    کاش ای کاشانی هم گورش رو گم کنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19332 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7480251 بازدید

افراد آنلاین: 33 نفر