دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
1,743 نفر بازدید

هیأت مدیره پرسپولیس در مورد بیرانوند تصمیم می‌گیرد/ تلاش برای حفظ امیری

پرسپولیس نیوز : نماینده باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: بیرانوند با این باشگاه قرارداد دارد و برای جدایی او از این باشگاه هیأت مدیره و مدیریت باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

حسین خبیری نماینده باشگاه پرسپولیس در کارگاه آموزش نقل و انتقالات فوتبال ایران در مورد بحث جدایی علیرضا بیرانوند و وحید امیری از باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: این مسائل مربوط به بحث‌های کلان باشگاه است و هیأت مدیره و مدیریت باشگاه در مورد جدایی بیرانوند تصمیم‌گیری خواهند کرد زیرا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما اگر پیشنهاد‌ی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی دریافت کند، در آن صورت مدیران باشگاه در مورد جدایی دروازه‌بان پرسپولیس تصمیم‌گیری خواهند کرد.

خبیری در مورد وضعیت وحید امیری اظهار داشت: امیری با پرسپولیس قرارداد ندارد اما تلاش می‌کنیم او را حفظ کنیم. او پیشنهاد‌های خوب مالی از باشگاه‌های قطری و ترکیه‌ای دارد. با این حال امیدواریم که بتوانیم امیری را در پرسپولیس برای فصل آینده حفظ کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “هیأت مدیره پرسپولیس در مورد بیرانوند تصمیم می‌گیرد/ تلاش برای حفظ امیری”

  1. محمدحسام گفت:

    ۲

    ۱

    بوی خیانت میاد.وقتی مامحرومیم چرابازیکنی که ۵ سال قراردادداره بخواد بره.‌‌هوادارا فقط در صورت قهرمانی امسال و اضافه شدن دروازه بانی مثل مظاهری اجازه میده و گرنه این یک خیانت واضحه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر