شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  |   نظرات: يك نظر
2,759 نفر بازدید

واکنش باشگاه پرسپولیس به خطر حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی با شگاه پرسپولیس در خصوص خطر حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی را مطرح کرد.

پندار خمارلو در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس بدهی‌های خود را به چند طلبکارش پرداخت کرده و اینکه آیا این باشگاه باید تا روز گذشته بدهی‌های خود را پرداخت می‌کرده اظهار داشت: باشگاه در این خصوص کارش را انجام می‌دهد. از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نامه‌ای به باشگاه ارسال نشده است.
وی ادامه داد: ضمن اینکه ما برای ارسال مدارک خود فرصت داریم. هیچ خطری مبنی بر حذف لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده پرسپولیس را تهدید نمی‌کند چو حجم زیادی از بدهی‌های خود را پرداخت کردیم و فقط به ۳-۴ طلبکار داخلی باید پول بدهیم.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه باید تا ۹ شهریور بدهی‌ها را پرداخت می‌کردیم درست نیست. کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخی را برای ارسال مدارک و فرم حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها دارد که ما هم در همان زمان مدارکمان را ارسال می‌کنیم. باید مدارک حرفه‌ای سازی، مالی، آکادمی و حتی کارمندان باشگاه را در آن تاریخ ارسال کنیم.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “واکنش باشگاه پرسپولیس به خطر حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا”

 1. محمد گفت:

  ۴

  ۲

  از بودجه مملکت طلب استقلالی ها را دادن و فکر کردن مردم مثل خودشان احمق هستن و باور میکنند طلبکارانی که تا دیروز مرتب شکایت نامه به afc میفرستادن یهو فردین بازیشون گل کرد و همه رضایت دادن
  نجابت ما پرسپولیسی ها هم -حدی داره و طوفان خشم ما را کسی نمیتونه به راحتی جمع کنه چون ما ملت ایران هستیم
  تا کی ظلم شماها را تحمل کنیم ؟ تا کی به خاطر رنگ شلوار بازیکن ما شش ماه محروم بشه و بازیکن حریف وسط زمین منکرات انجام بده که شرم داریم بگیم چیکار کرده اما بیخیالش بشن با کمک رییس خان ، بازیکن دیگه اشون نصف شبی هر غلطی خواسته بکنه و باز رییس بشه سپر و اونور وزیر براشون بازیکن بخره و بشه دلال ، نماینده های مجلس جای رسیدگی به بدبختی های ملت یکیشون بشه لیدر و اون یکی بشه مامانشون و این وسط انگار پرسپولیس بچه یتیم هست …
  تا کی ؟

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 52583 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9206656 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر