یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
  |   نظرات: يك نظر
1,765 نفر بازدید

واکنش جهانیان به حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس نیوز: مالک باشگاه نفت تهران نسبت به حذف تیمش از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

حمیدرضا جهانیان در مورد حذف نفت تهران از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من این موضوع را از طریق رسانه‌ها متوجه شدم و هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده و فردا قرار است رسما اعلام شود.

وی ادامه داد: کمیته بدوی این رای را اعلام کرده و AFC باید نظر نهایی را بدهد، تمام مدارک ما کامل است و بدون هیچ نقصی به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادیم. هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد مطمئن باشید اگر همین موضوع درست باشد، در داخل به نهادهای نظارتی و در خارج هم به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت می‌کنیم. باز هم تاکید می‌کنم نظر نهایی را AFC بدهد.

مالک باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سوال که اگر کنار گذاشته شدن نفت قطعی شود بازهم تیمداری خواهد کرد، گفت: شک نکنید تیمداری می‌کنیم. اگر قرار به عقب نشینی بود باید در اقتصاد هم از بین می‌رفتیم. تا آخر پیگیر حق باشگاه نفت هستیم.

جهانیان در پایان خاطرنشان کرد: ما سه‌شنبه با گل‌محمدی جلسه داشتیم و آنجا من از او گله کردم در حالی که هنوز زمان داشتیم تا مدارک‌مان را کامل کنیم چرا در رسانه‌ها اعلام کرده سهیمه نفت حذف شد؟ گل‌محمدی به من گفت که به این موضوع یقین دارم و شنبه این داستان مشخص می‌شود. سوال من اینجاست که گل‌محمدی چه کاره است که این حرف را می‌زند و به چه حقی این نظر را داد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “واکنش جهانیان به حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا”

  1. محمد حسام گفت:

    ۰

    ۰

    چه دل خجسته ای داری تووووووو

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15282 بازدید

بازدید دیروز: 51878 بازدید

بازدید کل : 1105820 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر