چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۰
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۸/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
  |   نظرات: ۵ نظر
1,519 نفر بازدید

واکنش رئیس کمیته انضباطی به اعتراض پرسپولیس و سپاهان / بخش های بعدی حکم باقی مانده است

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن هشدار به مدیران پرسپولیس و سپاهان گفت: آرای مربوط به خسارت وارده به اتومبیل‌ها نیز به زودی اعلام می شود.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در خصوص اظهارات مسئولان تیم پرسپولیس و سپاهان بعد از اعلام رای انضباطی، گفت: بارها اعلام کرده‌ایم که وقتی رأیی علیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی صادر می‌شود، کسی که محکوم شده است حق دارد با اعتراض به رأی، رسیدگی در مرحله تجدید نظر از کمیته استنیناف درخواست کند و مصاحبه‌های تنش زا و غیر متعارف که می‌تواند خودش پرونده جداگانه تلقی شود، شایسته مقامات باشگاه‌ها نیست.

وی ادامه داد: البته در مورد پرونده این دو باشگاه هنوز بخش‌های دیگری مانده است. از جمله موضوع خسارت‌های وارده به ورزشگاه و نیز وسایل نقلیه افراد که به زودی رأی صادر خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: پس تقاضا داریم مقامات محترم هر دو باشگاه با رعایت موازین و مقررات اعتراضات خود را از روش‌های قانونی به مراجع مربوطه منعکس کنند و از هر گونه مصاحبه و اظهار نظری که خلاف مقررات است پرهیز کنند.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: از مقامات هر دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان این انتظار را داریم که در سخت‌ترین شرایط هم به قانون و مجریان قانون احترام بگذارند و اگر این مصاحبه‌ها که در بردارنده تخلفات گفتاری هم بوده، به عنوان پرونده جدید مفتوح بشود باید پاسخگو باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “واکنش رئیس کمیته انضباطی به اعتراض پرسپولیس و سپاهان / بخش های بعدی حکم باقی مانده است”

 1. هوادارواقعی گفت:

  ۳

  ۰

  آقای انضباطی تو آخرشی اصلا این همه تخلف برا اینکه
  تو حکم صادر کنی حالش را ببری راستی از فوتبال چیزی هم سرت میشه

 2. سعید گفت:

  ۹

  ۰

  سلام بر دوستان
  به نظر من یکی از هواداران به صورت خودجوش، یک گزارش انگلیسی تحت عنوان Report به همراه تصاویر مربوط به کثافتکاری های سپاهان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنه. اینجوری ای اف سی مجبور میشه دخالت کنه و وضعیت روشن میشه.
  تصاویر رو باید از سایتها استخراج بشه و لینک سایت باشگاه پرسپولیس به صورت مستند در گزارش موجود باشه.
  باید در این آدرس گزارش و عکسها بارگذاری بشه:
  http://www.the-afc.com/contact
  متاسفانه من به زبان انگلیسی در حوزه حقوقی مسلط نیستم اینکار رو بکنم. لذا خواهش می کنم هر کدوم از هواداران که بلد هستند به صورت بدون نام اینکار رو انجام بدهند تا حق پرسپولیس ضایع نشه.

 3. Ali F 6 گفت:

  ۴

  ۰

  اگر واقعا بشکل درست قانونو بدون اغماض اجرا کنیو فقط قانون برات مهم باشه اینطوری رای نمیدادی که سپاهانم راضی باشه، از ترس همین پاچه پاره بازیاشون و همون قانون نانوشته سفارشو تاجو هوامونو داشته باش اینطوری رای دادی و اوناهم خوب میدونن پررو باشن و ننه من غریبم بازی درآرن جواب میده که الان بازم شروع کردن که همین رای رو هم ملغی کنن، اکه میدونستن شما آدمی هستی که فقط قانونو درنظر میگیریو محکم برخورد میکنیو چیزی روت اثر نداره که اینکارارو نمیکردن، چرا همین آدما وقتی از کنفدراسیون آسیا یا فیفا بدترین جریمه هارو میشن صداشون درنمیادو راحت میپذیرن؟ چون میدونن اونا اهل اغماضو ضدوبندو سفارش نیستن باکسیم پدرکشتگی ندارن و نمیخوان زمین بزنن کسیو، فقط وظیفه قانونیشونو طبق مقررات بنحو احسن انجام میدن اگه شما هم اینطوری بودی واسه همه، مطمئن باش بدترین حکمم به تیمم میدادی همه منطقی میپذیرفتن ولی شما واسه حکمهات باید به رئیس فدراسیون جواب پس بدیو راضیش کنی …!

 4. پرسپولیسی اصیل گفت:

  ۷

  ۰

  شما حرف نزن آقای پرحاشیه!!!
  از خدا نمی ترسی که اینجوری پا روی حق میزاری؟!!! طرف جلوی چشم ۸۰ میلیون نفر فحش ناموسی داده جرات نداشتی محرومش کنی؟!!! چون به تیم دلبندتون رفته؟!! اون کیروش هرکاری دلش خواست توی زمین انجام داد و دو بار باید اخراج مستقیم می شد و آخرش هم بازی را ول کرده مثل …. یقه گیری کرده و عربده کشی کرده ، اون وقت با سروش که بیست متر اون طرف تر رو نیمکت نشسته بود یک جلسه محروم بشه ؟!!
  تماشاگران سپاهان اون همه وحشی بازی کردن و دو هزار صندلی شکستن و ماشین آتش زدن و چشم کور کردن و ….. فقط یک جلسه محروم شدن؟!!!
  به خدا صدور این احکام خیلی رو میخواد که صدالبته شما دارین.

 5. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۵

  ۰

  اگه چشای کورت رو باز میکردی موقع رای دادن اون آقایی رو میدیدی که بیشتر از همه حاشیه درست کرد و تماشاگر سپاهان رو تحریک کرد وعامل اصلی در اتفاقات بازی بود ولی جریمه هم نشد عدالتم آرزوست

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30001 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238595 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر