پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  |   نظرات: ۴ نظر
3,615 نفر بازدید

واکنش طاهری به شایعه بازگشتش به پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه بازگشتش به این باشگاه واکنش نشان داد.

علی اکبر طاهری در خصوص اینکه شنیده می‌شود به عنوان مشاور کنار ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کند، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد، اینها شایعه است.
وی ادامه داد: البته بحث شرایط کار است، اگر بتوانم خدمت کنم دوست دارم به پرسپولیس کمک کنم، چرا که نه! اگر یادتان باشد بعد از اینکه ما استقلال را بردیم گفتم شرایط کار وجود ندارد و بعد از آن هم رفتیم، ولی اگر الان شرایط کار باشد بحث دیگری است.
مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا امکان دارد در صورت فراهم شدن شرایط کار دوباره به این باشگاه برگردد، گفت: اگر شرایط فراهم باشد امکانش هست برگردم.
طاهری درپاسخ به این سوال که شرایط مدنظرش برای بازگشت به پرسپولیس چیست عنوان کرد: این دیگر سوال حاشیه‌ای است باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “واکنش طاهری به شایعه بازگشتش به پرسپولیس”

 1. BeHnAm گفت:

  ۸

  ۸

  علیرضای عزیز حق با توئه، ایشون هم در مسئله ی طارمی قطعاً مقصر بود ولی آقای طاهری یک مدیر بی تجربه در عرصه ی فوتبال بود. اما حالا تجربیات خوبی داره که قطعاً به کار باشگاه میاد.
  ایشون پایه های بسیار خوب و حرفه ای برای باشگاه گذاشت و نظم و انضباط بسیار خوبی به باشگاه حاکم کرد که ادامه دهنده ی روش ایشون آقای گرشاسبی بود و موفقیتهایی که در این ۲-۳ سال اخیر بدست آوردیم.

 2. ALIREZA گفت:

  ۱۲

  ۳

  خیلی رو میخواد که صحبت از بازگشت به پرسپولیس میکنی.شما باعث محرومیت تیم بودی و هنوزم منتظر کنفرانس خبریتون هستیم.امیدوارم هرگز اطراف باشگاه پرسپولیس نبینیمت

 3. امیرعلی گفت:

  ۸

  ۲

  جون مادرت نیا..!!
  تو نبودی راحت راحت بودیم، بشین خونه استراحت کن و از زندگی لذت ببر…!!!

 4. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۲۱

  ۰

  تو قضیه طارمی و رامین رضائیان حسابی ریدی و نابود کردی نقل و انتقالات رو… اگه درست مدریت میکردی یه بازیکن نمیرفت در عین حال با دو باشگاه قرار داد ثبت کنه. دو سال واقعا عذاب آور پشت سر گزاشتیم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64198 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7525117 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر