چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
  |   نظرات: ۵ نظر
3,179 نفر بازدید

وزارت ورزش وارد عمل شد؛ پس گرفتن ۵ دستگاه آپارتمان سرپرست پیشین پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: یکی از مسئولان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی در این باشگاه فعالیت می‌کرد و به شهرت عجیبی رسید، یک تخلف پیچیده انجام داده است.

مدتی است که توسط وزارت ورزش، در مورد تخلفات طی سال‌های گذشته اطراف باشگاه پرسپولیس، بررسی‌های خود را آغاز کرده و در این مسیر، به مورد جالبی برخورده است.

گویا یکی از سرپرست‌های پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، با سواستفاده از نام و نشان این باشگاه توانسته ۵ دستگاه آپارتمان در اختیار بگیرد و در تمام این سال‌ها که از باشگاه دور مانده، اقدامی برای بازپس دادن این آپارتمان‌ها به مالک اصلی آن یعنی باشگاه پرسپولیس انجام نداده و از این رو، موضوع تحت پیگیری وزارت ورزش قرار دارد.

ماجرا از این قرار است که پرسپولیس در گذشته و توسط یکی از مدیران پیشین خود، وامی از یک بانک دریافت می‌کند و اسناد این آپارتمان‌ها به عنوان رهن، به بانک واگذار می‌شود، اما مدیران وقت اقساط وام را پرداخت نکردند تا از سوی بانک، آپارتمان‌ها پلمپ شده و در اختیار مدیران بانک قرار بگیرد. البته سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این وام را برای باشگاه قطعی کرده بود.

همچنین در سال‌های ۹۴، ۹۳ و ۹۲ اظهارنامه‌ای توسط سرپرست مذکور به مدیران وقت باشگاه ارسال شده بود تا هرچه زودتر موضوع را تعیین‌تکلیف کنند که البته اراده‌ای از سوی مدیران برای حل این مشکل وجود نداشت.

بعد از این موضوع، نهاد‌های نظارتی چندین بار با سرپرست مورد نظر جلسه گذاشتند و در نهایت مشخص شد که موضوع به این فرد ارتباطی ندارد و مدیران بعدی باشگاه پرسپولیس باید در این سال‌ها، اقساط وام را تسویه می‌کردند. حالا وزارت ورزش به دنبال آن است که اقساط توسط مدیران فعلی باشگاه پرداخت شود و آپارتمان‌هایی که در محله چیذر واقع است و قیمت‌شان بالاتر رفته، به باشگاه بازگردانده شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “وزارت ورزش وارد عمل شد؛ پس گرفتن ۵ دستگاه آپارتمان سرپرست پیشین پرسپولیس”

 1. سعید گفت:

  ۲

  ۰

  فکر کنم سعید شیرینی باشه

 2. پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۹

  چکار که نکردی سید علی اکبر طاهری.حقا که علی دایی همه چیزا رو راست گفته بود در برنامه ۹۰

  • مهرداد گفت:

   ۴

   ۰

   داداش سال ۹۲ طاهری نبود،سرپرست تیم فوتبال رو میگه،اگه اشتباه نکنم سعید شیرینی رو میگه

  • امیرمسعود [پرسپولیس،شکوه،تمدن،افتخار] گفت:

   ۱۰

   ۰

   با چه مدرکی اینقدر قرص و محکم میگی که کار طاهری بوده؟؟!!! با خوب و بد بودن شخص کاری ندارم..در مورد قضاوتی که کردی سوال کردم..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34761 بازدید

بازدید دیروز: 35670 بازدید

بازدید کل : 22447782 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر