سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  |   نظرات: بدون نظر
792 نفر بازدید

پانادیچ: مجبور شدیم به فیفا شکایت کنیم

پرسپولیس نیوز: مربی سابق پرسپولیس گفت: به خاطر روزهای خوبی که در پرسپولیس داشتیم، دوست نداشتیم به فیفا شکایت کنیم اما وقتی هیچ اقدامی برای حل این مشکل ندیدیم مجبور شدیم به فیفا شکایت ببریم.

ایگور پانادیچ مربی پیشین دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور علیرضا بیرانوند در بین سه نامزد کسب جایزه مرد سال فوتبال آسیا گفت: این اتفاق خیلی خوبی است چرا که او با عملکردش ثابت کرد که بهترین دروازه‌بان آسیا است.

وی افزود: همه بازیکنانی را می‌بینند که گل زنی می‌کنند و دریبل می‌زنند. خیلی سخت است که میان این همه بازیکن یک دروازه‌بان در بین سه بازیکن برتر قرار بگیرد. این اتفاق بسیار خوبی است و حق اوست که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

مربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه نامه شکایت او و سایر اعضای کادر فنی امروز به باشگاه پرسپولیس رسید، اضافه کرد: خاطرات خوبی از پرسپولیس داشتیم اما با توجه به شرایطی که پیش آمد مجبور شدیم برای گرفتن حقمان از طریق فیفا اقدام کنیم.

وی در مورد اینکه مسئولان پرسپولیس تاکید دارند که این مشکل خارج از فیفا حل شود، اضافه کرد: ما هم دوست نداشتیم بخاطر این مشکل علیه پرسپولیس شکایت کنیم ولی مجبور شدیم. وقتی که می‌بینیم هیچ اقدامی برای پرداخت پول صورت نگرفته و فقط حرف شنیدیم مجبور شدیم که از طریق فیفا اقدام کنیم.

پانادیچ در مورد اینکه احتمال دارد مصالحه در خارج از دادگاه فیفا صورت بگیرد یا خیر، اضافه کرد: وقتی هیچ اقدامی منطقی صورت نگرفته چگونه صبر کنیم. مسئولان باشگاه بیش از ۶ ماه وقت داشتند. حرف زیاد شنیدیم اما هیچ اقدامی برای عملی شدن قول‌ها ندیدیم. وقتی فقط وعده بدون عمل دیدیم، ‌طبیعی است که برای گرفتن حقمان اقدام کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7167 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25472191 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر