دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۳/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۶:۱۶
  |   نظرات: ۲۵ نظر
3,598 نفر بازدید

پخش بازی پرسپولیس از شبکه ورزش / بی‌احترامی به پرطرفدارترین تیم ملت در رسانه به اصطلاح ملی!

پرسپولیس نیوز : با اعلام روابط عمومی شبکه سه، بازی استقلال – الریان از این شبکه و بازی پرسپولیس – نسف قرشی از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

این برای دومین بازی پیاپی پس از مسابقه با السد است که بازی‌های آسیایی همزمان پرسپولیس از شبکه ورزش پخش خواهد شد و این بازی استقلال با الریان است که روی آنتن شبکه سراسری سه خواهد رفت.

این در حالی است که تاکنون تمام بازی‌های استقلال از شبکه سراسری سه پخش شده و هیچ کدام به شبکه ورزش نرفته است و اگر بازی آخر پرسپولیس با السد را هم شبکه سوم از ورزشگاه آزادی پوشش دهد تازه نتیجه دو بر یک خواهد شد.

اگر بنا به رعایت مساوات هم باشد دو تیم باید به یک اندازه از شبکه سراسری بهره ببرند اما نکته مهم این است که دو تیم سرخابی پایتخت شرایط مساوی ندارند و این پرسپولیس است که بارها و بارها در نظرسنجی های مختلف ثابت کرده ۶۰ درصد هواداران فوتبال ایران را نمایندگی می‌کند و استقلالی ها ۲۰ درصد کمتر یعنی حداکثر ۴۰ درصد جمعیت هواداری را تشکیل می دهند و این به ضرر مسئولان خود شبکه است که پنجاه – پنجاه رفتار کنند و با اکثریت مخاطبان خود برخورد دفعی داشته باشند و حمایت و حضور آنها را از دست بدهند اما بدبختانه همین حداقل‌ها را هم رعایت نمی‌کنند، احترام به اکثریت پیشکش.

البته از برنامه ریزی کج سلیقه ای اف سی و بارها همزمان قرار دادن مسابقات دو تیم پرطرفدار از یک کشور هم نباید گذشت.

یادداشت اختصاصی

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

25 Responses to “پخش بازی پرسپولیس از شبکه ورزش / بی‌احترامی به پرطرفدارترین تیم ملت در رسانه به اصطلاح ملی!”

 1. arya گفت:

  ۰

  ۰

  پس شبکه سه چه گوهی را میخواد نشون بده که بازی پرسپولیس را نشان نمیده؟

 2. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  اف سى کیسه ، از بدو تاسیس اش تیم حکومتى بوده و پرسپولیس یک تیم مردمى و هیچ حکومتى تیم خود رو ول نمیکنه و تیمى که متعلق به مردمه رو بچسبه . خدایا شکرت که کیسه کش نشدم .

 3. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  بی احترامی به پرسپولیس پخش بازی از شبکه ورزش نیست
  بلکه بازی دادن به ربیع خواه و ماهینی هستش
  خدایا ما رو از شر ربیع خواه و ماهینی برانکر راحت کن
  امروز باخت تیم قطعیه

 4. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  صداسیما در مذاکرات با وزارت ورزش سر موضوع حق پخش با پرداخت بیشتر به پرسپولیس و کمتر به استقلال مخالفت کرده و علت اینکه امسال حتی نظر سنجی نود برای اینکه کدام تیم طرفدار بیشتر داره برخلاف رویه سالیانه برگزار نشد برعکس سال گذشته که ۱٫۹۰۰ به ۹۰۰ به نفع پرسپولیس بود همینه! کلا در چند ماه اخیر برنامه های ورزشی این سازمان و مجریان این شبکه یک تغییر خط کاری محسوسی به نفع استقلال دادن مثل کاری که گزارشگر چند روز پیش بازی استقلال در کانال خودش کرد و یک تویت به نفع استقلال داد تمام این داستان ها هم سر همین قضیه هست و می خواهند کاری کنند که با فراری دادن بخشی از هواداران پرسپولیس یا افزایش استقلالی ها بهانه لازم برای پرداخت برابر رو بدست بیاره اصولا از قدیم اکثریت مدیران بالادستی صداسیما و بخش ورزشی اون استقلالی بودن حتی مجریان این سازمان هم به جز فردوسی پور هفت نفر دیگه تماما استقلالی هستن حالا صبر کنید این تازه اول هست وقتی صداوسیما و باند استقلالی اون موفق شدن پرسپولیسی ها رو با این رفتارها فراری بدن و استقلالی ها شدن ۶۰-۴۰ می ببینید حتی دیگه همان استدلال قدیمی که برای ما نظر سنجی مهم نیست و ۵۰-۵۰ کار می کنیم رو هم دیگه رعایت نمی کنن چه در موضوع بخش همزمان چه حتی دادن یکسان حق پخش به دو تیم!هر چند که عملآ گذاشتن!!……از زمان حمله نود به هدایتی و سکوت درباره بریز به پاش های استقلال سر تیام و جباروف و ۱۵ تغییر در یک فصل و نیز تغییر رویه برنامه های ورزشی این سازمان به سمت استقلال مشخص شدن یک جریان درکاره

 5. Red گفت:

  ۰

  ۰

  اگر مدیریت باشگاه با عرضه بود اجازه نمیداد به شبکه مافیای سه ،که بقیه بازیهای پرسپولیس إز أین شبکه پخش بشه و به هر شبکه ی غیر إز سه.
  قبول دارم همشون یه گوهی هستن ولی به سه اجازه نمیدادن

  لعنت بر مافیا

 6. Nh گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفانه همیشه همین طور بوده وقتی در برنامه نود در نظر سنجی مهندسی میشود سه پرپولیسی ویک اسقلالی مجری برنامه با تمام وقاهت توجیح میکنه و مخاطب خودشو احمق میپنداره از تصمیم گیرنده های شبک ۳بیش از این توقع نمیرهیاد قبل انقلاب میافتم به خاطر هواداران زیاد ومردمی بودن پرسپولیس تا انجا که قدرتشون میرسید سعی میکردن پرسپولیس را بکوبند واز تیم رغیب پشتیبانی کنند شما هم تا میتوانید اطلاع رسانی کنید تا هواداررن بدونند که بازی پرپولیس از شبکه ورزش پخش میشود

 7. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  رسانه ای که یک هوادار آبکی به اسم محمدرضا بالاپور با اون صدای شکل بز خودش میشه گزارشگر و به چندین میلیون ایرانی توهین میکنه بدون بازخواست رسانه دمبلی هم نیست چه برسه به ملی …

 8. تا ابد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  برادر من به استقلال پرسپولیس ربط نداره هرکی میزبان باشه اولویت پخش با اونه فقط دوست دارید هوادارارو به جون هم بندازید

  • علی گفت:

   ۰

   ۰

   بازی اول استقلال با الریان تو قطر بود و شبکه سه تصویر بازی ما رو نصف کرده بود و گند زده بود برای اینکه بازی اونا رو پخش کنه. مجبوری درباره چیزی اطلاع نداری اظهار نظر کنی کیسه کش؟

 9. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  بیایید برنامه نود را یا تحریم کنیم یا حد اقل در برنامه نظر سنجی شرکت نکنیم.

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   اینکه به نفع خود استقلالی هاست از فردا می گن ما پرتماشاگرترین تیم ایرانیم و اسپانسر باید دو برابر پرسپولیس به ما پول بده!! شما واقعا پرسپولیسی هستید؟؟؟

 10. Mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  رسانه کیسه هست دیگر،انتظاری نیست از این جماعت

 11. O2 گفت:

  ۰

  ۰

  یا باید برا اساس قرعه کشی یا نوبتی یا بر اساس الویت ورزشی(شانس سود ؛مسجل شدن صعود و….) باید مسبب این کار اخراج بشه واین همه جوان مستعد یکی به جاش بشینه مدیریت باشگاه باید اعلام کنه و گرنه با تحریم هواداران روبرو میشون

 12. رضا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا دارن به وضوح از استفراق حمایت میکنن

 13. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  صدا و سیما و باشگاه استقلال و خون شهدا و… مال یک گروه خاص و حاکم بر جامعه است.مهم روح ورزش و جوانمردیشه که در اختیار پرسپولیس و هواداراشه.بعد از حذف استقلال مجبورن دوباره عین آدم بازیهای پرسپولیس را از شبکه ۳ نشون بدن.

 14. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  به هر طریقی میخوان ضربه بزنن

 15. mohamad گفت:

  ۰

  ۰

  تا تیم دولتی باشه هیچ کس نمیتونه ازش حمایت کنه

 16. زندگی یعنی پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  فدراسیون عرضه نداره ساعت بازی عوض کنه بعدانتظارداریم میزبانی ازعربستان بگیره

 17. هومان گفت:

  ۰

  ۰

  مهم نتیجه بازی است وپخش مستقیم

 18. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  مهم بردپرسپولیس وشکست کیسه است امیدوارم این اتفاق امروزبیفتد

 19. hamid گفت:

  ۰

  ۰

  خدا کند پرسپولیس ببرد اگرچه ازشبکه امید پخش شود.تبعیض تو ایران زیادهست.بعدش این تیم استقلال تیم پرنفوذ ایران و مافیای طاغوتی است.

 20. اسپرت ورزشی جوانان کلیشاد گفت:

  ۰

  ۰

  ۳-۴-۲-۱
  ——————————بیرانوند———————
  —————–انصاری——–سیدجلال——-ماهینی
  ———————–کمال———-نورالهی——
  امیری——————————————————-نعمتی
  ——————–مسلمان———–احمدزاده
  ————————–علیپور

 21. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  مافیای استقلال کار رااز کمیته داوران وفدراسیون فوتبال ووزارت ورزش گذرانده وبه صداوسیما وجاهای دیگر رخنه کرده ،پس شما فکر می کنید چطوری تیم ته جدولی نیم فصل اول رابا اون افتضاح به فینال حذفی رسانده وازاین طرف به بالای جدول لیگ برتر رساندند خیلی بچگانه است که فکر کنیم کیسه باتلاش خودش به اینجا رسیده حتی دربی برگشت هم خیلی مشکوک بود حالا خودتون حساب کنید باچه باندهایی پرسپولیس روبرو است

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16645 بازدید

بازدید دیروز: 42197 بازدید

بازدید کل : 20429648 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر