جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  |   نظرات: ۱۶ نظر
4,581 نفر بازدید

پدر مهاجم تیم ملی، سرمربی پرسپولیس را تهدید کرد!

پرسپولیس نیوز: پدر مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت‌های سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با سایپا پیامک تهدیدآمیزی برای برانکو ارسال کرد.

اتفاقات اخیر و جنجالی فوتبال کشورمان این روزها آنقدر زیاد و عجیب شده که حالا شنیدن هر خبری از حاشیه‌های اخیر دیگر متعجب‌مان نمی‌کند. آش آنقدر شور شده که حتی امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال کشورمان در یک برنامه تلویزیونی به این مسئله عنوان کرد که این اتفاقات تنها دودش به چشم فوتبال می‌رود و حالا در جدیدترین اتفاق فوتبال شاهد هستیم پدر یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال در اقدامی بی‌سابقه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را تهدید کرده است!

برانکو در نشست خبری قبل از بازی با سایپا در صحبت‌هایش در خصوص لژیونرهای فوتبال و آمادگی بازیکنان داخلی نام سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد را مطرح کرد که این صحبت‌ها کاملا فوتبالی و بدیهی بود چرا که همواره در نشست خبری‌های فوتبال ایران و حتی فوتبال کشورهای دیگر شاهد هستیم که مربیان تیم‌های مختلف بارها از همکاران و بازیکنان تیم‌های دیگر نام می‌برند اما تا به حال سابقه نداشته که واکنشی شبیه واکنش پدر بازیکن تیم ملی فوتبال را شاهد باشیم.

خلیل آزمون پدر سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت‌های برانکو و اینکه نام پسر او را در نشست خبری آورده پیامکی روز گذشته برای برانکو سرمربی پرسپولیس ارسال کرد که این پیامک که به زبان انگلیسی نوشته شده پر از توهین و تهدید نسبت به سرمربی تیم پرسپولیس است. پدر آزمون در این پیامک تهدید‌آمیز سرمربی پرسپولیس را خطاب قرار داده و با عباراتی نظیر «با تو برخورد خواهم کرد»، «یک روز تو را به پایین می‌کشم»، «تو چه کسی هستی که حق داری درباره پسرم حرف بزنی»، «دهانت را ببند و سرت به کار خودت باشد»، «کاری با تو می‌کنم که فراموش نکنی» و … نسبت به صحبت‌های فوتبالی برانکو در نشست خبری قبل از بازی با سایپا واکنش نشان داده است.

حالا سؤال اینجاست که اساسا پدر بازیکن تیم ملی چه جایگاهی دارد که بخواهد به یک سرمربی لیگ برتری چنین پیامکی بدهد؟ در فوتبال دنیا  و در مصاحبه‌های مختلف شاهد هستیم که هر روز اسامی زیادی در صحبت‌ها مطرح می‌شود و اگر قرار باشد هر کسی که اسم خوددش یا فرزندش در مصاحبه‌ای بیاید اینگونه واکنش نشان داده و میدان ورزش را با جاهای دیگر اشتباه بگیرد قطعا سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. همین روز گذشته بود که داکروز مربی تیم ملی فوتبال در مصاحبه‌ای نام هومن افاضلی و حتی همسرش را مطرح کرد و درد این شرایط آیا باید شاهد پیامک‌های تهدیدآمیز اقوام افاضلی برای مربی تیم ملی باشیم؟

پدر آزمون که خود را یک ورزشی می‌داند قطعا بهتر است منش و روش ورزشکاران را در پیش بگیرد نه اینکه برای خوشامد عده‌ای دیگر به جنگ با یک مربی لیگ برتری بپردازد. او اگر قصد داشت از پسرش دفاع کند می‌توانست طی یک مصاحبه از برانکو بابت نام بردن از پسرش انتقاد کند و در این صورت کسی به او خرده نمی‌گرفت اما فرستادن یک پیامک تهدیدآمیز قطعا جایی در ورزش ما نخواهد داشت.اگر قرار باشد چنین رویه‌ای در فوتبال ما باب شود باید هر روز شاهد ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای اهالی فوتبال باشیم چرا که همگی در مصاحبه‌های خود نام‌های زیادی را عنوان می‌کنند و بدون شک در این شرایط دیگر روش صحیحی را شاهد نخواهیم بود.

در فوتبال ما در روزهای منتهی به جام جهانی آنقدر حاشیه زیاد است که پدر یکی از بازیکنان تیم ملی در این رقابت‌ها بهتر است هیزم به آتش نریزد چرا که او جایگاه و نقشی برای واکنش به صحبت‌های انجام شده ندارد.در نهایت یا خود سردار آزمون یا پدرش می‌توانستندد در یک مصاحبه صحبت‌های خود را مطرح کننند و بدون شک هیچ کسی نمی‌پسندد که با یک مربی خارجی در فوتبال با ادبیات تهدیدآمیز صحبت شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که اعضای تیم پرسپولیس وقتی از این پیامک مطلع شدند، قصد داشتند که واکنش نشان بدهند اما برانکو و پیروانی آنها را به آرامش دعوت کردند تا فضا بیش از این ملتهب نشود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

16 Responses to “پدر مهاجم تیم ملی، سرمربی پرسپولیس را تهدید کرد!”

 1. امیررضا پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱

  غلط زیادی نکن وگرنه بد می بینی تو برو پسر هرزتو جمع کن

 2. امیر جایگاه 36 گفت:

  ۷

  ۲

  هوادارا باید توو اینستا سردار آزمون حسابش رو برسند که بفهمه نباید با دم شیر بازی کنه و بفهمه که درست نیست توو مجازی برای کسی شاخ و شونه کشید. اعتراضی داری، انتقادی داری درست مثله بچه آدم بگو. اگه به فوش و تهدیده که ۲۴ ساعت دیگه برو کامنتهای پیج بچت رو ببین البته اگه نبنده، بعد اگه خوشت اومد باز به پروفسور پیامک بده

 3. سعید.م گفت:

  ۳

  ۰

  یقینا این وظیفه باشگاه ست که از شخصیت حقوقی سرمربی خودش دفاع کنه. قرار هم نیست این پیگیری رسانه ای باشه, اما ۱۰۰% واجبه. این عدم پیگیریها و عدم واکنشها باعث گستاخیه خیلی ها شده که پدر سردار آزمون گمنام ترینشونه…

 4. علی گفت:

  ۱۷

  ۰

  با توجه به ناراحتی که از برانکو دارم هیچ احدی حق بی احترامی به هیچ یک از افراد تیم را ندارد می خواهد هرکسی ودر درهرپستی باشد بی احترامی به هرکدام از اف اد تیم خط قرمز ماست

 5. کیان گفت:

  ۲۳

  ۱

  از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست……………

 6. reza گفت:

  ۲۹

  ۱

  واقعا سخنان خلیل آزمون شخصیت وفرهنگ ایشان را نشان داد. درود بر بزرگ مرد ارتش سرخ پرفسور برانکو ایوانکوویچ. # برانکو تنها نیست . بی احترامی خلیل آزمون به یک شخص نبود بلکه به میلیون ها طرفدار ارتش سرخ بود.

 7. سید علی گفت:

  ۲۸

  ۰

  غلط کرد.مردک قربتی.دوزار پول مفت به خودش دیده آدم شده

 8. محمد شفیعی گفت:

  ۲۲

  ۰

  اینم از بدبختی فوتبال کشور ماهه

 9. محمد گفت:

  ۲۱

  ۰

  تو برو پسرتو از لای لیتو بکش بیرون که هی گل نزنه(!) برعکس بیاد تو زمین گل بزنه ! مفنگی بدبخت پاپتی

 10. M.mntz گفت:

  ۶

  ۳۱

  ضمن اینکه حرکت پدر آزمون مورد تایید نیست و اصلا قابل بحث نیست اما انگار راستی راستی استاد برانکو وقت خیلی اضافه آوردن آخه تیم در بهترین شرایط فوتبالی به سر میبره و کاری نیس ایشون گفتند وقتشون تلف نشه یه سر به حاشیه زدن. برو بابا یه نگا به خودت کن دو تا بازیه داری به هوادار توهین میکنی و یه امتیاز نمیگیری قهرمان شی

  • MYLOVE.PERSPOLIS گفت:

   ۴

   ۰

   ده برو تو کیستو بکش کیسه کش
   داغ داری از برانکو؟؟لحظه شماری میکنید ک بره؟؟بشین تا بره
   تا نرینه ب دشمنان پرسپولیس خودش رفتنی نیست،برا پیش دوستای کیسه کشت بدوووووو آفرین

 11. افشین قطبی گفت:

  ۲۵

  ۰

  خیلی غلط کرد. خانواده آزمون خانواده ی کاملا بی فرهنگ و بی شخصیت اند یک عکس دیده بودم این پسره سردار آ زمون(حیف نون) روی سر همین پدر احمقش شاخ گذاشت بعدشم داخل اینستا گذاشت ببینید بی ادبی این خانواده رو…..

 12. حمید گفت:

  ۱۷

  ۰

  کاری بسیار زشت و بدور از انتظار از پدر گرامی آزمون عزیز

 13. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۲۴

  ۱

  نوکیسه ها! تازه به دوران رسیده ها! همینه دیگه… هواداران همه آنفالو کنید و بهش هشدار بدین وگرنه همه همینجوری به پرسپولیسمون میتازن

 14. مهدی گفت:

  ۳۷

  ۰

  نباید به راحتی از این تهدید گذشت، هوادار باید این گستاخی پاسخ بده، برانکو تنها نیست،
  مملکت انقدر بی در و پیکر شده که پیامک مافیایی میفرستن،

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13553 بازدید

بازدید دیروز: 47246 بازدید

بازدید کل : 1009057 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر