دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  |   نظرات: بدون نظر
761 نفر بازدید

پرسپولیسی‌ها امشب اجازه تمرین در زمین السد را ندارند

پرسپولیس نیوز : بازیکنان تیم پرسپولیس اجازه پیدا نکردند تا آخرین تمرین قبل از بازی فردای خود را در زمین اصلی محل بازی برگزار کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فردا به مصاف السد قطر خواهد رفت که امروز آخرین تمرین خود قبل از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این بازی را در زمین اصلی بازی برگزار نخواهد کرد.

بر اساس قوانین بین‌المللی آخرین تمرین تیم‌ها قبل از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بازی باید در زمین اصلی محل بازی برگزار شود اما پرسپولیسی‌ها این شانس را نخواهند داشت که امشب در زمین بازی با السد قطر تمرین کنند.

این درحالی است که شاگردان برانکو به جای امشب، شب گذشته در زمین اصلی محل بازی تمرین کردند و امروز آخرین تمرین خود را در یک زمین دیگر برگزار می‌کنند.

از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آنجایی‌ که امشب و از سری رقابت‌های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های الریان قطر و لوکوموتیو ازبکستان با هم در زمین السد بازی می‌کنند، به همین دلیل شاگردان برانکو در زمین دیگری تمرین خود را انجام خواهند داد و قادر نیستند در زمین السد تمرین خود را برگزار کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34442 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5178131 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر