پنج شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
  |   نظرات: يك نظر
583 نفر بازدید

پرونده تفحص از سرخابی‌ها به قوه قضائیه می‌رود

پرسپولیس نیوز: عضو هیئت تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس جزئیاتی از روند تفحص از این ۲ باشگاه را تشریح کرد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس درباره آخرین روند تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: هیئت تفحص تمام اسناد، مدارک، سوابق و همچنین مصارف ۱۰ سال گذشته دو باشگاه را مورد بررسی قرار داد است و در این رابطه گزارشی تهیه شده است.

وی با بیان اینکه در حدود ۱۳۰ صفحه گزارش آماده و تدوین شده است، افزود:این گزارش شامل مسائل مختلفی از جمله منابع، بازیکنان، قراردادها، مطالبات، شکایات بین‌المللی و همچنین ضعف مدیریتی می‌شود.

عضو هیئت تفحص از استقلال و پرسپولیس عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه گزارش مذکور احتمالا ظرف ۱۰ روز آینده به جلسه علنی ارجاع می‌شود، ادامه داد:گزارشی که تهیه و تدوین شده ، چندین هزار صفحه اسناد، مدارک و پشتیبان دارد که به جلسه علنی ارجاع می‌شود ؛ در جلسه علنی قرائت شده و نظر نمایندگان را اخذ می‌کنیم و پس از جمع بندی نهایی آن را به دستگاه قضا ارسال می‌کنیم.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: در گزارش مذکور نام کلیه افراد متخلف آورده شده است که شامل مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران مرتبط و …می شود؛ در صورت تأیید تخلفات تمامی افراد از طریق قضایی مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پرونده تفحص از سرخابی‌ها به قوه قضائیه می‌رود”

  1. محمد گفت:

    ۰

    ۰

    واقعا تاسف آوره. اگر قرار بود اینا کشک نباشه تا الان کیسه محکوم شده بود. سالی ۵-۶ تا بازیکن خارجی میخرن و همه هم نهایت یک فصل بازی می کنن و پولشونو میگیرن و میرن. کسی تا الان بهشون گیر داده؟! قضیه اوکراینی ها و برانکو داشت میرفت مجلس! اونوقت کسی به استقلال کار نداشت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12344 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20951611 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر