سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  |   نظرات: ۲ نظر
451 نفر بازدید

پنجعلی: با عرب جلسه داشتیم، اما بحث اولتیماتوم مطرح نبود/ سعی می‌کنیم مشکلات تیم‌های پایه پرسپولیس را برطرف کنیم

پرسپولیس نیوز: محمد پنجعلی مدیر تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس گفت: با ایرج عرب جلسه‌ای را برگزار کردیم، اما بحث اولتیماتوم به تیم‌های پایه مطرح نبود.

یکی دو روز پیش اعلام شد که ایرج عرب با محمد پنجعلی جلسه‌ای را برگزار کرده و در خصوص نتایج ضعیف برخی تیم‌های پایهپرسپولیس بخصوص تیم امید این باشگاه اولتیماتوم داده است.

محمد پنجعلی در خصوص برگزاری این جلسه و اولتیماتومی که عرب داده است اظهار داشت: ما با عرب جلسه‌ای برگزار کردیم و صحبت‌هایی هم مطرح شد، اما بحث اولتیماتوم نبود. بالاخره بعد از چند وقت با هم جلسه‌ای داشتیم.

وی ادامه داد: در بین تیم‌های پایه پرسپولیس فقط کمی نتایج تیم امید نگران کننده است. لیگ نوجوانان که هنوز شروع نشده و در رده جوانان و نونهالان هم شرایط خوبی داریم.

مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا امکان دارد شاهد تغییرات کادر فنی در تیم‌های پایه این باشگاه باشیم، گفت: بحث تغییرات کادر فنی مطرح نیست، ولی قطعا مامشکلات را بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا مشکلات حل شود بالاخره همین تیم‌های پایه ما کم مشکل ندارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پنجعلی: با عرب جلسه داشتیم، اما بحث اولتیماتوم مطرح نبود/ سعی می‌کنیم مشکلات تیم‌های پایه پرسپولیس را برطرف کنیم”

  1. حمید گفت:

    ۰

    ۰

    آقای پنجعلی تیمای پایه رو دادی دست امتحان پس داده ها و انگار ارثیه کسی حق نداره تیمای پایه دست بگیره بجز یکی دو نفر مشخص که اربابت بهت سفارش میکنه ؛ میگن بازیکنای انتخابی هم پول دادان تا انتخاب شدن!

  2. حبیب گفت:

    ۱

    ۱

    ممد آقا شما درست میگویید این ابوالبشر اهل اولتیماتوم و دفاع از حقوق باشگاه پرسپولیس نیست این روانی آمده که ریشه پرسپولیس را بزند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44278 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11180724 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر