یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
  |   نظرات: ۴ نظر
1,542 نفر بازدید

پیگیری باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گولچ در موعد مقرر

پرسپولیس نیوز :باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از طریق مجری اسپانسری باشگاه به دنبال پرداخت مطالبات بازیکن پیشین تیم و جلوگیری از جرایم جدید از جمله کسر امتیاز است.

با توجه به ابراز نگرانی‌های هواداران و پیگیری رسانه‌های گروهی در ارتباط با پرونده آنتونی گولچ به اطلاع می‌رساند؛ باشگاه پرسپولیس پیگیری‌های خود برای بستن این پرونده و تامین منابع مالی مورد نیاز را پیش از این آغاز کرده و این موضوع تا حل قطعی آن ادامه دارد و جای نگرانی نخواهد بود.

باشگاه پرسپولیس، بستن پرونده‌هایی از این دست را در دستور کار خود قرار داده است. تاکنون در موارد متعددی این امر انجام شده که بدیهی است، بار مالی مضاعفی را برای باشگاه ایجاد می‌کند ولی با توجه به ضرورت، در اولویت قرار می‌گیرند. این پرونده نیز در زمره این موارد است و باشگاه اجازه بروز مشکل از این ناحیه را نخواهد داد.

در مورد آنتونی گولچ، تامین مالی از طریق مجری طرح اسپانسری باشگاه در برنامه است تا با پرداخت مبلغ مورد نظر در موعد مقرر از بروز محرومیت یا کسر امتیاز جلوگیری به عمل آید.

گفتنی است؛ با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه در مراجع بین‌المللی و رایزنی‌های انجام شده که پیش از این انجام شد، حکم اولیه با تخفیف روبرو شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “پیگیری باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گولچ در موعد مقرر”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی جالبه استقلال ۱میلیون دلار با استقلال قرار داد میبنده.معادل ۱۰ میلیارد!!!!اون وقت میگن چرا پرسپولیس ۱٫۵ میلیارد تو این شرایط اقتصادی به گولچ باید بده.

 2. نيك فلاح گفت:

  ۰

  ۰

  حالا پولشو جور میکنند میدن ما هم یه هوراااااا میکشیم که پولش جور شد و پرداخت شد و جریمه نمیشیم تا کی باید چوب بی تدبیری مدیران درپیتی رو بخوریم

 3. آریا گفت:

  ۱

  ۰

  بابا این کواچ را برگردانید . ایمون زاید را بیارید . حتی برای نیم فصل هم شده با او قرارداد ببندید . او عاشق پرسپولیس است.

 4. behzad گفت:

  ۴

  ۱

  این یکی دیکه از خیانتهای طاهری بود.کسی که یه عالمه پول رو برد و به هیچکس جواب پس نداد

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر