سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۴/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  |   نظرات: ۴ نظر
8,167 نفر بازدید

چرا گل‌محمدی تصمیم به کنار گذاشتن ماهینی از پرسپولیس گرفت؟

پرسپولیس نیوز: کنار گذاشتن حسین ماهینی از پرسپولیس ربطی به اشتباه او در فینال جام حذفی فصل ۹۲-۹۱ نداشته است.

یحیی گل محمدی قبل از اینکه به‌عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی شود از مسئولان این باشگاه خواست امید عالیشاه را حفظ و فرشاد احمدزاده را به جای وی در لیست مازاد قرار دهند، اما بعد از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت یک بازیکن دیگر را هم کنار بگذارد تا به نوعی لیست تیمش را خالی کرده باشد.

حسین ماهینی بازیکنی بود که یحیی او را برای خالی کردن لیست تیمش انتخاب کرد، تصمیمی که گابریل کالدرون هم قبل از شروع فصل اتخاذ کرده بود، اما یکسری اتفاقات در پرسپولیس رخ داد تا او در جمع سرخپوشان ماندنی و بازیکنانی چون سروش رفیعی و شایان مصلح کنار گذاشته شوند.

نکته قابل توجه اینکه ماهینی در آخرین بازی که گل‌محمدی هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت (فینال جام حذفی فصل ۹۲-۹۱) با اشتباه فاحش خود تیمش را از کسب یک جام محروم کرد، از این رو برخی فسخ قرارداد کاپیتان دوم سرخپوشان از سوی یحیی را به آن بازی ربط داده‌اند. این در حالی است که ماهینی در نیم‌فصل سپری شده بدترین کارنامه ممکن را برای خود رقم زد، از این جهت که در دو بازی به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و با ورودش به میدان دروازه تیم باز شد و سرخپوشان بازی را واگذار کردند و در مجموع در کل نیم فصل کمتر از ۹۰ دقیقه بازی کرد.

ماهینی به همراه آدام همتی، امید عالیشاه و امیر روستایی از نفراتی بودند که کالدرون هم برای ادامه همکاری با آنها نظر مساعدی نداشت که در این بین او خواسته بود روستایی به صورت قرضی به تیم دیگری انتقال پیدا کند تا شاید فرصت بازی بیابد.

در حقیقت قرار بود بازیکنان داخلی و خارجی بزرگسال که کالدرون خواهان جذب آنها شده بود، جایگزین نفرات نامبرده شوند. از این رو تصمیمی که یحیی شب گذشته (دوشنبه) آن را اجرایی کرد ارتباطی به گذشته ماهینی نداشته است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “چرا گل‌محمدی تصمیم به کنار گذاشتن ماهینی از پرسپولیس گرفت؟”

 1. ناپلئون درواترلو گفت:

  ۳

  ۶

  تنها کسی که در خبر مربوط به رفتن ماهینی به این موضوع اشاره کرد من بودم که هست هنوز کامنتم

 2. همایون گفت:

  ۳۶

  ۲۳

  واقعا ماهینی تا الان خوش شانس بود که پرسپولیس مونده بود….بازیکنی که یک جام از پرسپولیس گرفت و هیچ وقت عملکرد مثبتی نداشت

 3. علی گفت:

  ۴۲

  ۱۹

  بی انصاف نباشیم در دو بازی که بازیکن تعویضی بود سوتی یا اشتباه نداشت پس ناحقی هست که گل خوردن را به حسین نسبت دهیم. در کل بازیکن خوب و با تعصب و بی حاشیه ای بود امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشد. من به شخصه از تمام زحماتش ممنونم و برای همیشه در قلب سرخم خواهد ماند. مرسی حسین جان ❤❤❤❤❤❤

 4. سلامت گفت:

  ۳۵

  ۱۳

  خیلی ساده هست فهمیدنش دیگه چرا پیچیدش میکنین منم بودم ماهینی رو کنار میگذاشتم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11880 بازدید

بازدید دیروز: 30852 بازدید

بازدید کل : 22169859 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر