شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  |   نظرات: ۱۲ نظر
4,612 نفر بازدید

کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده‌ها نفر مانند او بسازیم/ برای من هم سؤال است که آن ۵۰ میلیارد چه شد؟

پرسپولیس نیوز: رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد هیچ مشکلی با برانکو ایوانکوویچ ندارد و این مربی نوک اهداف این باشگاه است.

جعفر کاشانی درباره اینکه به نظرش تیم پرسپولیس می‌تواند در این فصل در چند جام به قهرمانی برسد یا خیر، اظهار داشت: صد درصد، پرسپولیس همیشه یکی از باشگاه‌های مطرح بوده است، چه در زمینه فوتبال و چه در زمینه فرهنگی. این باشگاه تمام پتانسیل‌ها را برای قهرمانی دارد.

«خیلی‌ها معتقدند برانکو ایوانکوویچ یک مربی سطح بالاست و عامل موفقیت این باشگاه بوده است. آیا شما هم  این اعتقاد را دارید؟»، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: صد درصد. چرا نداشته باشم؟ برانکو تازه امروزه به باشگاه ما نیامده است. من در تیم ملی هم کنار او بودم. برانکو یک مربی باشخصیت و باکلاس است. او با توجه به امکانات پرسپولیس تمام تلاشش را انجام داده است. پرسپولیس زمانی که برانکو آمد شانزدهم جدول بود، اما به قهرمانی رسید. در این مدت چه کسی از او حمایت کرده است؟ ما باید از داشتن برانکو برای زیرساخت‌های‌مان بهره ببریم. تمام آرزوی من این است که تیم‌های پایه باشگاه هم زیرنظر برانکو برای آینده آماده شوند. ما باید تا کی متکی به خارجی‌ها باشیم؟

وی که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» رادیو تهران ادامه داد: بزرگ‌ترین هنر مدیریت باشگاه پرسپولیس حفظ برانکوست. او نوک نیزه اهداف باشگاه است. از نگهبان باشگاه گرفته تا هواداران‌مان در خارج از کشور، همه در فرهنگ باشگاه تأثیرگذار هستند، اما کسی که در نهایت این را نشان می‌دهد برانکو ایوانکوویچ است. آرزوی من این است از حضور او و صبر و شکیبایی‌اش استفاده و افرادی مانند برانکو را برای آینده ذخیره کنیم. مجموعه مدیریت باشگاه نتیجه‌اش قهرمانی می‌شود. برانکو به عنوان سرمربی در تیم حضور دارد و اگر شایستگی این را نداشت که باشگاه او را نگه نمی‌داشت.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه و اینکه گفته می‌شود ایرج عرب به دلیل همین مشکلات در دیدار پرسپولیس و سایپا حاضر نشده است، گفت: اصلاً بحث این صحبت‌ها نیست. برانکو با حداقل امکانات و مشکلات زیاد تیم بزرگی ساخته است. باشگاه مشکلات خاص خودش را دارد و تمام نتیجه‌ها برای مربی است.

کاشانی در خصوص مطالبات برانکو نیز یادآور شد: شما ببینید شرایط روز مملکت چطور است. تفاوت ارزی را نگاه کنید. من هم دقیقاً به خاطر همین مشکلات می‌گویم امیدوارم روزی باشگاه شویم و به بخش خصوصی واگذار تا اهداف‌مان مشخص شود. بزرگ‌ترین هدف یک باشگاه پویایی فرهنگی جامعه است، اما باید اقتصاد آن هم باید پویا باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه پرسپولیس حدود ۵۰ میلیارد تومان از لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته درآمدزایی داشته و این پول صرف چه هزینه‌هایی شده است، گفت: من هم همین سؤال را از شما می‌کنم. الان من به عنوان یک پیشکسوت حرف می زنم. ما باید فرهنگ‌سازی کنیم. برای این کار هم باید زیرساخت بسازیم. من چند سال پیش برای پرسپولیس حدود ۶۰ هکتار زمین گرفتم، بودجه تصویب کردم و ورزشگاه شهید کاظمی را برای این باشگاه گرفتم. همه‌ی این کارها را ما انجام داده‌ایم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که این ۶۰ هکتار زمین در کجا قرار دارد و سرنوشت آن چه شده است، گفت: این زمین‌ها در منطقه پرند بود و آقای مهرعلیزاده هم کلنگ آن را زد. الان هم من مثل شما نمی‌دانم چرا خبری از آن زمین‌ها نیست. شما هم اگر خبر دارید به من بگویید. من در تمام این مدت عضوی از باشگاه پرسپولیس بودم و تمام آرزویم نیز این است که تبدیل به باشگاه شویم و از دو پتانسیل این باشگاه که هواداران و پیشکسوتان هستند، استفاده کنیم.

کاشانی در واکنش به پرسش دیگری مبنی براینکه نقش هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چه چیزی است و آیا تکلیف این ۵۰ میلیارد در باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است، گفت: من هم اتفاقاً همین سؤال را دارم. حتماً این سؤال شما به گوش مدیران باشگاه خواهد رسید و صورتحساب آن ارائه خواهد شد. باشگاه حساب و کتاب دارد.

وی درباره مطرح شدن این موضوع که برانکو ایوانکوویچ برگ برنده باشگاه پرسپولیس برابر تمام مشکلات بوده است، گفت: شما نمی‌خواهد این را به من بگویید، من خودم سمتِ برانکو هستم. ما باید برانکوها را برای باشگاه بسازیم. برانکو که همیشه نیست ما باید از صبر و شکیبایی او استفاده کنیم و ده‌ها برانکو برای آینده بسازیم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص نگرانی هواداران پرسپولیس از قرارداد برانکو نیز یادآور شد: باشگاه به این مربی تعهد داد. او هم همیشه صبر داشته و هیچ وقت نگفته است طلب مرا پرداخت نکرده‌اند. حتی من شنیده‌ام گاهی او گذشت کرده و گفته است پولش را اول به افرادی دیگر بدهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

12 Responses to “کاشانی: باید از صبر و شکیبایی برانکو استفاده کنیم و ده‌ها نفر مانند او بسازیم/ برای من هم سؤال است که آن ۵۰ میلیارد چه شد؟”

 1. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  بی پولی پرسپولیس رو باور کنیم یا تبدیل شدن استقلال به منتخب افریقا!!؟

 2. isco گفت:

  ۰

  ۰

  دزدهای نامرد با پول پرسپولیس تیم محببشونو میسازن
  اقای کاشانی شما باید بری از این تیم
  خیانتکار تویی

 3. aa گفت:

  ۰

  ۰

  الان که دیده همه بهش تاختن این جور صحبت میکنه،به خدا قسم استعفاشم بازی رسانه ای هست،امثال کاشانی حمید فرگوسن دایی. و ….دندون کرم خوردن، تا خودشون منافعشون باشه به به و چه چه ولی منافعشون به خطر بیفته و سودی به خودشون و اطرافیانشون نرسه شروع میکنم به یک تیم یک دست که چهار ساله کابوس لیگ شده ایراد بنی اسرائیلی گرفتن از مربیش و …..آنقدر ساده نباش طرفدار این کاشانی بار اولش نیست حاشیه درست کردن باره آخرشم نخواهد بود باید بندازم بیرون،هرکسم هست برایه خودشه ،هیچ اسمی از پرسپولیس بزرگتر نیست میخواد کاشانیش باشه یا ماشانی بندازیدش بیرون کسی رو که منافع شخصیش رو به پرسپولیس عزیز ترجیح میده

 4. آذر گفت:

  ۰

  ۰

  من نا به حال هیچ پیامی ندادم، پس لطف کنید پیام من و بزارید

 5. آذر گفت:

  ۰

  ۰

  خسته نباشید من از سال۷۳طرفدار پرسپولیسم پس بدونید تمام روزهای سخت و یادم، الان ۴ سال که آقای برانکو به تیم شخصیت قهرمان داده ولی شما براشون چکار کردین حتی پولشون نمیدین! این همه برد تو سال جدید، پس پاداش بچه های ما کجاست؟ اونا با یک برد ۵۰۰، دادن! بس تورو خدا بس انقدر ما رو گول نزنید مصاحبه ی دیروزتون من و دیونه کرد، باشگاه باعث اینهمه ابهت تیم شد باشگاهی که ۳ بار مدیر عوض کرد، پول بچه ها و مربیمون نمیده!،زمین تمرین نمیده!،بس کنید خواهش میکنم بس کنید،! آنقدر از تعصب و غیرت بچه و سو استفاده نکنید! الان طرف صحبتم با بچه های تهرون برین جلوی ساختمون حق بازیکنانی فوق العاده مون از این آقایان به ظاهر عضو هیئت مدیره بگیریدحیف فقط چند تا بازی دیگه تا زدن رکوردشکنی مون مونده، ببخشید دیگه نتونستم تحمل کنم

 6. اسی پرس گفت:

  ۰

  ۰

  من که احساس کردم الان نعشه ای و حرفهای قبلت هم از رویه خماری بود.

 7. روزبه گفت:

  ۰

  ۰

  حالا شد حرف حساب، اگر پرسپولیس رو پیکانی در نظر بگیریم که روبه جلو و به سمت پیشرفت حرکت میکنه، نوک این پیکان، قطعا برانکو ایوانکوویچ خواهد بود. آقای کاشانی، لطفا با دقت بیشتری مصاحبه بفرمایید تا رقبا(خصوصا فتح الله زاده) سوءاستفاده نکنند(اگر به صفحه اول روزنامه امروزشون که هر روز به پرسپولیس نیش میزنند، مراجعه کنید، متوجه صحبت بنده میشید)

 8. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  بله آقای کاشانی من دیروز مخالف حرفهات بودم ولی حالا موافق.به این دلیل که باید همیشه مربی بافرهنگ وصبوروفکوری مثل پروفسورراحمایت کردو
  امیدوارم که دیگر آن خزعبلات تکرارنشودوازدهن شما جزحمایت چیزی بیرون نیاید که باعث حاشیه‌شود.زنده بادارتش کبیرسرخ آریایی

 9. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۰

  ۰

  فرهنگ دروغ را در مکتب بزرگ پرسپولیس رواج ندهید.حداقل میگفتی حالت خوب نبوده و حواست نبوده چی گفتی

 10. اصغرشعبانی ازماهشهر گفت:

  ۰

  ۰

  سلطان همیشه بی اطلاع پس ازچی خبرداری راستی فقطخبرداشتی که طارمی نمی خوابه فکرکنم الزایمرگرفتی تاالان هزارتومان برای باشگاه درامدداشتی چقدرازفروش اتوبوس پرسپولیس گیرت آمد راستی رفتی روی سکوی گارگران نشستی پروین یک میلیون تومان حقوقت داد

 11. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  عرب کیسه کش اون ۵۰ میلیارد رو داده به کیسه تا خرج کنن این عرب و کاشانی جفتشون باید برن عرب بیا توضیح بده پنجاه میلیاردو چکار کردی پولی که به اندازه بودجه دو فصل میشه کاشانی و عرب جفتشون مفت خور و دشمن پرسپولیس هستن

 12. علی گفت:

  ۰

  ۰

  اگر در یک کشور خارجی به جای پاسخگویی در مورد درآمدزایی ۵۰ میلیاردی پرسپولیس، خودتان را به تجاهل بزنید در جا به شما پناهندگی می دهند. امتحان کنید
  وزارت ورزش اجازه استفاده از این ۵۰ میلیارد را به پرسپولیس نمی دهد تا مبادا با خرید بازیکنان با کیفیتی مثل طارمی، پورعلی گنجی و … دست تیم سوگلی حکومت سال آینده هم از جام کوتاه باشد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6721 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24182429 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر