شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  |   نظرات: ۱۰ نظر
4,068 نفر بازدید

کالدرون: ناراحتم، ولی آرامش دارم/ دوست دارند که من بروم، خیلی دروغ گفته می‌شود

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند پیروز شوند.

گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نساجی اظهار داشت: برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند پیروز شوند. ما با تواضع و جدیت همیشگی بازی خواهیم کرد و می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم. همانطور که در ابتدای فصل با برد شروع کردیم.

وی در مورد اینکه برخی از مدیران باشگاه ظاهرا در قرارداد شما تغییراتی ایجاد کرده اند، گفت: این اتفاق مربوط به ۶ ماه پیش است و نمی خواهم اکنون در موردش حرف بزنم، تمرکزم روی بازی فرداست و به این موضوع الان فکر نمی کنم.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از نتایج تیم در نیم فصل اول راضی هستید یا نه گفت: از شرایطی که امروز داریم، خیلی راضی ام. شما شاهد بودید که در این ۶ ماه چقدر سختی کشیدیم و در کنار هم بودیم. برخی سختی ها طبیعی بود و برخی از آنها نرمال نبود. خوشحالم که جای مربی آمدم که ۴ سال در پرسپولیس حضور داشته و در این تیم موفقیت های زیادی کسب کرده است. فلسفه جدیدی می خواهم در تیم اجرا کنیم و این مساله نیاز به زمان دارد.

کالدرون ادامه داد: این کار خیلی سخت‌تر از آن است که شما در تیمی باشید که نتایج خوبی نگرفته اما من به تیمی آمدم که مربی‌اش ۷ جام آورده و مسئولیت را برایم سخت‌تر می‌کند. من می‌خواهم فلسفه جدیدی را انخاب کنم این کار آسان نیست و می‌خواهم طرز فکرم را به بازیکنانم منتقل کنم. در مسیر جدیدی هستیم، رابطه خوبی بین من و بازیکنان وجود دارد و از این بابت خوشحالم. هدف من هم همان هدف مربیان گذشته است که آن هم بردن جام است.

وی تصریح کرد: سعی می‌کنیم که فلسفه جدیدم را با متد متفاوت به بازیکنان منتقل کنم. همانطور که گفتم دوست دارم بازیکنانم را که جام قهرمانی آوردند، با آنها چهارمین جام قهرمانی را به دست آوریم.

وی در مورد اینکه هواداران به صحبت‌هایی که مربوط به جدایی از تیم بود نگران شدند، گفت: متأسفانه کسانی هستند که در داخل باشگاه حقیقت را بیان نمی‌کنند من در این ۶ ماه حرفی نزدم و سکوت کردم و می‌خواستم کارم را ادامه بدهم و روی هدف‌مان متمرکز باشیم. همیشه اولویت من ایجاد تیم جدید بوده به همین خاطر در مورد مسائل شخصی حرفی نزده‌ام. اما کسانی که در باشگاه هستند حقایق را بیان نمی‌کنند، اما من فقط روی کارم و هدفم تمرکز کرده‌ام آنها می‌خواهند تمرکزم را به هم بزنند ما اکنون در بالای جدول هستیم اما برخی کارهایی می‌کنند که می‌خواهند آرامشم را به هم بزنند.

وی افزود: بعد از بازی در مورد این مسائل بیشتر حرف می‌زنم. اکنون به دنبال ۳ امتیاز بازی فردا هستیم. فردا هم یک فینال برای ما است، این موضوع را مطرح کردم چون کسانی دوست ندارند که من بمانم. ۶ ماه تلاش کردم تا آرامش و ثبات در باشگاه ایجاد شود و اکنون به این هدف رسیدیم اما نمی‌پذیرم که حقیقت را بیان نکنند و باعث عدم رضایتم شوند زیرا کسانی دوست دارند که من بروم، اما من می‌خواهم ادامه بدهم و این کار سخت را در پرسپولیس که شروع کرده‌ام را به پایان برسانم اما شرایطم را مطرح می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس تأکید کرد: بهترین هواداران را داریم و نیاز داریم که برای بازی‌های آینده‌مان بازیکنان جدیدی هم به تیم اضافه کنیم نیاز به سازماندهی متفاوت داریم. فردا بعد از بازی در این مورد بیشتر صحبت می‌کنم. برخی می‌خواهند آرامش‌ام را از بین ببرند اما من با وجود آنکه ناراحتم، ولی آرامش دارم. بازیکنان هم به اندازه من انگیزه دارند که فردا برنده شوند. می‌خواهیم خوشحالی خوبی را به هواداران تقدیم کنیم. امسال به جز دربی بیشتر در خارج از خانه به پیروزی رسیدیم. فردا می‌خواهیم یک جشن در خانه بگیریم. به تیم حریف احترام می‌گذارم تیم خوبی است اما می‌خواهیم هواداران را با شادی به خانه برگردانیم.

کالدرون در مورد اینکه ظاهراً صفحه اینستاگرامش متعلق به خود او نیست،‌گفت: این صفحه شخصی خودم است خودم و پسرم آن را کنترل می‌کنیم، هیچ کس دیگر به آن دسترسی ندارد. خیلی دروغ گفته می‌شود. من فکر کنم این هم یکی از دروغ‌های دیگر است که گفته می‌شود برخی نمی‌خواهند که من با هواداران ارتباط مستقیم داشته باشم، اصلا از این کار خوشم نمی‌آید. من می‌خواهم با هواداران ارتباط مستقیم داشته باشم، هیچ کس به جز خودم در صفحه شخصی‌ام دخالتی ندارد. از هواداران می‌خواهم که من را فالو کنند و مطالب را در آنجا بیان کنند. باعث تأسف است که کسانی می‌گویند این صفحه را شخص دیگری کنترل می‌کنند، این هم یک دروغ دیگر است.

وی در مورد اینکه منظور او انصاری‌فرد یا هیأت مدیره است گفت: فردا در این مورد بیشتر صحبت خواهم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “کالدرون: ناراحتم، ولی آرامش دارم/ دوست دارند که من بروم، خیلی دروغ گفته می‌شود”

 1. soheil گفت:

  ۱

  ۱

  دو تا برد پشت سر هم باعث شد شما هم توهم بزنی؟ دوست دارم بدونم اگه ترابی نبود الان کجا بودی. خیلی زودتر از این حرفا اخراج نمیشدی؟. اصلا مربی نیستی و فعلا داری نون تیم برانکو رو میخوری. گرچه که با تغییرات مداوم تو ترکیب داری اون تیمم از بین میبری. هر کی خوشش نمیاد از حرفای منمهم نیست واقعیت همینه چه خوشمون بیاد چه نیاد

 2. پرسپولیس گفت:

  ۳۲

  ۱

  فردا برا تشکر از تیم صد هزار نفری میریم

 3. نعيم گفت:

  ۲۰

  ۰

  هواداراى عزیزفردا لطفاهرکى میتونه بیاداستادیوم،فرداجمعست وتعطیل وآخرین بازیه نیم فصله هم براى حمایت ازتیم وهم کالدرون وبه امیدخدارفتن به صدرجدول فردا استادیوم وپرکنیم،اینجورى هم اززحمتاشون براى نیم فصل تشکرمیشه وهم انگیزه براى بازیکنا وکادرفنى ومدیریت براى تلاش بیشتر،باتشکر

 4. Zahra گفت:

  ۱۹

  ۱

  متاسفانه ما هوادارا مثل یه طبل تو خالی هستیم که فقط شعار میدیم این هیئت مدیر میخوان کالدرون فراری بدن هوادارا هم دست رو دست گذاشتن که این هیئت مدیره هرکاری دلش خواست بکنه
  وقتی کالدرون از پرسپولیس جدا شد یادتون میاد که تجمع کنید
  دیگه فایده نداره (نوشدارو بعدازمرگ سهراب)

 5. 36 گفت:

  ۱

  ۹

  ی حسی بهم میگه کالدرون بره میشه مثل داستان استرا ماچونی.خدا .نه اینجوری نباشه

 6. محمد گفت:

  ۱۸

  ۱

  آقای کالدرون اینجاایرانه اگرحرف راست شنیدی بایدتعجب کنی.
  بی نظمی کردن، دروغ گفتن، بدقولی کردن متاسفانه بایدبه ایناعادت کنی.

 7. 123456 گفت:

  ۱

  ۲۳

  اینم رفتنی شد
  خیالت راحت شد آقای انصاریفرد؟
  واقعا براتون متاسفم
  وقتی بلد نیستید مدیریت کردنو برید لطفا
  بخدا با رفتن دارید خدمت میکنید

 8. 1010364 گفت:

  ۲

  ۲۴

  این انصاریفرد پس چکار میکنه اینم داره خیانت میکنه گرشاسبی کجایی که بعد از تو اصلاارامش ندیدیم

 9. حمید گفت:

  ۲۸

  ۱

  آقای کالدرون خواهشا این همه علیه باشگاه مصاحبه نکن. ما انصاریفرد را قبول داریم و میدونیم که داره برای پرسپولیس تلاش میکنه و دلسوز باشگاهه و مدیری از جنس خودمونه و نمیذاره حق پرسپولیس ضایع بشه. با این حرفها تیم به حاشیه میره پس خواهشا از این رفتارها دست بردار

 10. جلیل گفت:

  ۲

  ۴۱

  کالدرون هم فراری میدن.اینم از مدیریت انصارفرد گرگی در لباس میش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16928 بازدید

بازدید دیروز: 54608 بازدید

بازدید کل : 21010803 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر