دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
  |   نظرات: ۲ نظر
893 نفر بازدید

کره جنوبی بازهم در حسرت پیروزی مقابل ایران ماند/ تساوی در سئول؛ دومین گام ویلموتس

پرسپولیس نیوز : تیم‌های کره جنوبی و ایران در دیدار دوستانه‌ای که در سئول برگزار شد، به نتیجه تساوی رضایت دادند.

تیم‌های ملی کره جنوبی و ایران در دیداری دوستانه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول به مصاف هم رفتند که دو تیم به نتیجه تساوی یک – یک رضایت دادند. در این دیدار هوانگ اوی‌جو (۵۸) برای کره‌جنوبی و کیم یانگ گون (۶۲ – گل به خودی) برای ایران گلزنی کردند.

ترکیب کره‌جنوبی: جو هیون وو، هانگ چول، کیم یانگ گون، کیم مین جائه، لی یانگ، پائک سئونگهو (۷۸ – چو سه‌جنوگ)، نا سانگهو (۷۶ – لی سئونگ وو)، هوانگ اینبوئم، لی جائسونگ (۶۸ – هوئنگ هی چان)، سون هیونگ مین و هوانگ اوی‌جو (۸۳ – لی جئونگ هیوپ).

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی (۷۷ – سعید عزت‌اللهی)، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم‌ انصاری‌فرد (۸۰ – علی علیپور)، علیرضا جهانبخش (۴۶ – احمد نوراللهی)، مهدی ترابی (۶۰ – وحید امیری)، رامین رضاییان و مهدی طارمی (۱+۹۰ – مسعود شجاعی).

نیمه اول
دقیقه ۱۵: کرنر ارسالی روی دروازه ایران را کیم یانگ با ضربه سر به سمت دروازه زد که علیرضا بیرانوند از روی خط دروازه تن به کرنر داد.

دقیقه ۱۸: یک و دوی مهدی طارمی با کریم انصاری‌فرد در پشت محوطه جریمه به این بازیکن برگشت که شوت او را هیون وو مهار کرد.

دقیقه ۲۰: توپی که در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید، توسط مدافعان کره‌ای دفع شد که در ادامه مهدی ترابی با ضربه‌ای فنی قصد باز کردن دروازه کره را داشت، اما توپ او با فاصله کمی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۳: هوانگ در محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و پس از فریب پورعلی‌گنجی ضربه‌اش را به سمت دروازه شلیک کرد که علیرضا بیرانوند موفق به دفع توپ شد تا کرنر نصیب کره‌ای‌ها شود.

دقیقه ۲۵: ضدحمله برای ایران در میانه میدان با حرکت علیرضا جهانبخش آغاز شد که این بازیکن در حالی که سه مدافع را مقابل خود می‌دید، از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که دروازه‌بان کره جنوبی توپ را برگشت داد.

دقیقه ۳۰: پاسکاری بازیکنان ایران در یک سوم دفاعی کره جنوبی، در نهایت با پاس کریم انصاری‌فرد و در ادامه مهدی ترابی، به مهدی طارمی رسید. طارمی در شرایطی که در موقعیت گلزنی قرار داشت با برخورد به مدافع کره تعادلش را از دست داد که البته داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت و ضربه احسان حاج‌صفی نیز در ادامه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۱: این بار هم موقعیت برای تیم ایران ایجاد شد و فشار روی دروازه کره جنوبی با شوت حاج‌صفی ادامه داشت که شوت او این بار به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: علیرضا جهانبخش پشت محوطه جریمه کره جنوبی صاحب موقعیت شوتزنی شد که شلیک او را دروازه‌بان کره مهار کرد.

دقیقه ۳۵: کرنر ارسالی روی دروازه کره جنوبی را کریم انصاری‌فرد سعی کرد با یک اثرگذاری تبدیل به گل کند، اما ضربه او شدت لازم را نداشت تا هیون وو باز هم موفق به مهار توپ شود.

دقیقه ۳۷: پاسکاری طارمی و کریم‌انصاری‌فرد، در نهایت با شوت انصاری‌فرد از پشت محوطه جریمه همراه شد که بازهم دروازه‌بان کره توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۳۸: کره‌ای‌ها از فضای خالی سمت راست خط دفاعی ایران استفاده کرده و ارسالی به درون محوطه شش قدم انجام شد، اما پیش از رسیدن توپ به سون هیونگ مین این علیرضا بیرانوند بود که به توپ رسید و سپس با کنترل توپ توسط حاج‌صفی، توپ را مهار کرد.

دقیقه ۴۱: سون هیونگ مین پشت محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت شد که شوت خود را به سمت دروازه علیرضا بیرانوند شلیک کرد، اما سنگربان کشورمان بازهم او را ناکام گذاشت.

دقیقه ۴۴: توپ ارسالی از سمت راست روی دروازه ایران با ضربه کره‌ای‌ها همراه شد که توپ پس از برخورد به زیر تیر دروازه توسط مدافعان تبدیل به کرنر شد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۹: احسان حاج‌صفی از پشت محوطه جریمه و از راهی نسبتاً دور اقدام به شوتزنی کرد که مدافعان کره‌جنوبی تن به کرنر دادند.

دقیقه ۵۱: ارسال رامین رضاییان به محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که این بازیکن در موقعیت خوبی قرار گرفت، اما لیز خوردن طارمی در محوطه جریمه باعث شد نتواند ضربه مناسبی به توپ بزند و در نهایت کره‌ای‌ها توپ را از منطقه خطر دور کردند.

دقیقه ۵۴: حرکت مهدی ترابی در نزدیکی محوطه جریمه کره‌جنوبی و پاس کوتاه او به احمد نوراللهی، شوت این بازیکن را به دنبال داشت که توپ پس از برخورد به تیر دروازه کره برگشت داده شد.

دقیقه ۵۸: پاس بلند کره‌ای‌ها از خط دفاعی به یک سوم دفاعی ایران، پس از برخورد مرتضی پورعلی‌گنجی و میلاد محمدی به یکدیگر و از دست رفتن تعادل دو مدافع ایران، به هوانگ اوی‌جو رسید که این بازیکن در موقعیت مناسب توانست دروازه بیرانوند را باز کند.

دقیقه ۵۹: سون هیونگ مین اقدام به شوتزنی کرد که علیرضا بیرانوند موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۶۲: کرنر ارسالی توسط رامین رضاییان به شکلی خطرناک به محوطه جریمه کره‌جنوبی رسید که توپ پس از اثرگذاری پورعلی‌گنجی به کیم یانگ گون، مدافع کره‌جنوبی برخورد کرد و تبدیل به گل شد.

دقیقه ۷۶: هوانگ اینبوئم از تیم کره‌جنوبی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۸: کره‌ای‌ها در یک سوم دفاعی ایران صاحب موقعیتی شده بودند که شوت آنها از کنار دروازه راهی اوت شد.

این دومین دیدار تیم ملی ایران در دوارن حضور مارک ویلموتس بود که با تساوی به پایان رسید. تیم ملی فوتبال کشورمان هفته گذشته در دیدار دوستانه مقابل سوریه در تهران با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسیده بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کره جنوبی بازهم در حسرت پیروزی مقابل ایران ماند/ تساوی در سئول؛ دومین گام ویلموتس”

 1. hesam گفت:

  ۰

  ۰

  چی میگن ، اقا اگه باختیم، که باختیم. بیایم حمله ای بازی کنیم، لذ ت ببریم….این دیگه از اون حرفهاست.!!… خوب اگه اینجوری بود همون قظبی و دائی و اینها میماندند و کی روش چرا اومد؟ یادمون می ره. گریه میکردیم.دفاعمون شده بود مثل پنیر سوئیسی پر نفره…
  . ۸ سال دهن همین کره سرویس شد نتونست ببره…طرز تفکر کیروش دفاعی نبود..ولی با مشاهدات و قابلیت تیمی ایران سبک دفاعی رو بهترین سیستم دید برای نتیجه گیری… البته من خودم این سبک بازی رو دوست نداشتم اما باید قبول کرد . امروز هم تیم شانس اورد…میرفتن جلو، دفاع جا می موند. و خیلی راحت کره نفوذ میکرد…در صورتی که قبلا همه راهها بسته بود…باید تعادل باشه. وگرنه جلوی تیمهای حرفه ای راحت میبازیم مثل دوران قبل کیروش….

 2. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  فوتبال به این میگن واقعا ادم لذت میبره چی بود زمان کیروش همه بازیها با کره نود دقیقه اتوبوس پارک میکردیم و فقط دل خوش میکردیم به ضدحملات و ضربات ایستگاهی ادم اصلا حالش بهم میخورد از بازیهای تیم ملی زمان کیروش همش دفاع و کسل کننده حتی با تیمای ضعیفم دفاع میکرد خدارو شکر هشت سال دفاع مقدس تموم شد و الان ادم از بازیهای تیم ملی لذت میبره مطمئنم اگه ویلتموس تو جام ملتای اسیا مربیمون بود مثلا اب خوردن قهرمان بودیم زمان کیروش همیشه مقابل کره نود دقیقه تو قوطی بودیم و ابروی ایران میرفت مالکیت اکثر مواقع هفتاد به سی بود تازه ادعاشم میشد کیروش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 1648 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24277818 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر