شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
  |   نظرات: يك نظر
1,206 نفر بازدید

کروز: در اختیار داشتن دو بازیکن از هیچ بهتر است/در لحظات آخر با چهار بازیکن کارمان را آغاز کردیم

پرسپولیس نیوز: مربی تیم ملی فوتبال گفت: از قول تمامی اعضای کادر فنی می‌توانم صحبت کنم و این موضوع را بیان می‌کنم که کارمان را انجام می‌دهیم نه خوشحالیم و نه ناراحت و عصبانی.

 اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: در هر حالتی این شرایط نمی‌تواند راضی‌کننده باشد. اما من از قول تمامی اعضای کادر فنی می‌توانم صحبت کنم و این موضوع را بیان می‌کنم که کارمان را انجام می‌دهیم نه خوشحالیم و نه ناراحت  و عصبانی.

وی افزود: از یک سال پیش تمام کارها و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دادیم اما در دقایق و لحظات آخر با چهار بازیکن شروع کردیم که یک بازیکن هم مصدوم شده است اما مطمئناً کار کردن با چهار بازیکن بهتر از سه بازیکن است و در اختیار داشتن سه بازیکن بهتر از دو بازیکن است. همچنین در اختیار داشتن دو بازیکن بهتر از هیچی است. در مجموع در اختیار داشتن بازیکنان بهتر از هیچ است.

کروز در مورد اینکه برخی کشورها تعامل خوبی بین فدراسیون و باشگاه‌هایشان ایجاد کردند مثل عربستان که ملی‌پوشانش را کمتر در لیگ قهرمانان بازی داده است، اظهار داشت: وقتی برای اولین‌بار تیم ملی ایران دو بار به جام جهانی صعود می‌کند این یک موفقیت است و وقتی یک تیم ملی چنین عملکردی دارد باید هر چهار سال یک بار اولویت به تیم ملی داده شود مثل همین مثالی که شما زدید که خوب است آدم از این مثال‌ها هم ببیند و یاد بگیرد.

کروز تصریح کرد: ما دومین تیم صعودکننده به جام جهانی بودیم و اینگونه نبود که صعودمان از قبل مشخص باشد قبل از صعود تیم ملی ما احتمال دادیم اگر به عنوان تیم اول و دوم به جام جهانی نرفتیم و یا به پلی‌آف رفتیم چه مسیری را باید طی کنیم. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برنامه‌های ما را تأیید و از آن حمایت کردند ضمانت ما هم دستور رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کروز: در اختیار داشتن دو بازیکن از هیچ بهتر است/در لحظات آخر با چهار بازیکن کارمان را آغاز کردیم”

  1. Gole sorkh گفت:

    ۳

    ۰

    .قلی زاده میره اروپا ؟قلی گا شده لالیگا..هه هه بهترین بازیکنان تو تیم پرسپولیس هستند!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13918 بازدید

بازدید دیروز: 40907 بازدید

بازدید کل : 15666305 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر