سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۱
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱:۳۷
  |   نظرات: ۱۰ نظر
3,597 نفر بازدید

کلانی: اگر اهواز بودم پرسپولیس را از زمین بیرون می‌کشیدم

پرسپولیس نیوز: عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال و پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید به خاطر اتفاقات قبل و بعد از بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان، باید بازی دو تیم مجددا برگزار شود.

حسین کلانی با اشاره به اتفاقات پیش و بعد از بازی پرسپولیس و فولاد در اهواز اظهار کرد: گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که آدم نمی‌تواند هیچ کاری برابر آن‌ها انجام دهد. این اتفاقات درباره پرسپولیس بسیار عجیب است و برای من جای سوال دارد. قبل از بازی پرسپولیس برابر فولاد چند اتفاق رخ داد که به نظرم سر پرسپولیس را بریدند.

او با اشاره به محبوس شدن بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در اتوبوس پیش از شروع بازی، گفت: پرسپولیس تیم مظلومی است. اگر بازی ما را عقب یا جلو هم بیندازند از قانون تبعیت می‌کنیم اما ناگهان قبل از بازی می‌گویند برق ورزشگاه قطع شده در حالی که همه ورزشگاه‌ها برق اضطراری دارند. در عمرم ندیدنم ورزشگاهی برق اضطراری نداشته باشد. بعد اجازه نمی‌دهند تیم وارد رختکن شود و با همان وضعیت آشفته در اتوبوس می‌مانند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: وقتی بین دو نیمه وارد رختکن می‌شوند، چراغ‌ها خاموش است و بازیکن با همان وضعیت استراحت می‌کند و خستگی در تن بازیکنان می‌ماند. از سوی دیگر داور و کمک داور درست قضاوت نمی‌کنند و به وضوح اختلاف نظر دارند. مسائلی رخ می‌دهد که در نهایت آدم نمی‌تواند به این اتفاقات خوشبین باشد.

کلانی با بیان اینکه “صاحب نظران، قضاوت داور بازی را پر از اشتباه می‌دانند، ” تاکید کرد: باید این بازی تکرار شود. من اگر در ورزشگاه غدیر اهواز بودم به هیچ وجه اجازه بازی کردن تیم را نمی‌دادم و تیمم را از زمین بیرون می‌کشیدم. درست است که محرومیت و ضرر برای تیم به دنبال داشت اما اجازه نمی‌دادم علیه تیم ما کار کنند. من قبلاً هم در اهواز بودم و این اتفاقات تکرار شده است. الان هم این مسائل را سر تیم ما آوردند. ورزشکاران نجیب هستند و برابر این قبیل مسائل واکنشی ندارند. باید به این بازی رسیدگی شود و بازی را تکرار کنند. نمی‌توان در برابر آن سکوت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس و عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال به برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر ایراد گرفت و گفت: سازمان لیگ مستقل از فدراسیون فوتبال است و خودش تصمیمات نهایی را می‌گیرد. گاهی وقت‌ها اتفاقاتی می‌افتد که ناخودآگاه ذهن انسان به سمت و سوی وجود برخی غرض‌ورزی‌ها سوق پیدا می‌کند. این هجمه‌ها عمدتاً علیه پرسپولیس و استقلال است. به محض اینکه شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود، هجمه‌ها را به سمت استقلال سوق می‌دهند.

کلانی گفت: برخی‌ها که از گذشته دنبال ورود و نفوذ به باشگاه پرسپولیس بودند و در این کار ناکام ماندند، به دنبال وارد کردن هجمه به این تیم هستند و علیه تیم ما کارشکنی می‌کنند.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد عمدی در این وقوع این اتفاقات وجود نداشته است، گفت: ما هم معتقدیم به طوری کلی عمدی در کار نیست ولی وقتی بین دو بازی آسیایی پرسپولیس در یک هفته، یک بازی هم در لیگ برتر گنجانده می‌شود و شرایط تیم را در نظر نمی‌گیرند، آدم روی این مسائل حساس می‌شود. بعد هم می‌گویند وزیر مقصر است و وزیر استقلالی یا پرسپولیسی است در حالی که او هر دو تیم را مانند دو فرزندش دوست دارد.

کلانی ادامه داد: من هم معتقدم داور همانند همه ما جایز از خطاست اما چند بار باید اشتباه کند که تجربه لازم را به دست بیاورد؟ اشتباه هم یک بار و دو بار رخ می‌دهد. آنطور نیست که مدام اشتباهات متوالی صورت بگیرد.

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید برای رفع این مشکلات نشستی با حضور کارشناسان فوتبال، مدیران و اهالی رسانه برگزار کند و مشکلات را بررسی کند، گفت: ما برای حل این قبیل مشکلات و پیدا کردن نقاط کور در انجام امور فوتبال، نیاز به کارگروهی متشکل از کارشناسان هر بخش داریم. از دل این نشست‌ها مشکلات حل می‌شود. باید به طور شورایی کارها را انجام داد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “کلانی: اگر اهواز بودم پرسپولیس را از زمین بیرون می‌کشیدم”

 1. محمد گفت:

  ۲

  ۰

  نه استقلال نه سپاهان و نه تراکتور عددی نیستن که بخوان جلوی قهرمانی مارو بگیرن .
  این سه تا مثلاً تیم به اندازه ما قهرمانی ندارن
  بایدم بیان اینجوری خودشونو پاره کنن که به ما برسن ولی عمرا

 2. ahmad گفت:

  ۶

  ۰

  سلام.دوستان پرسپولیسی اقایان مدیر حمایت کنین نزارین این تیم رو به حاشیه ببرند ، هدف
  این تیمها بردن پرسپولیس به حاشیس خواهش میکنیم که به تیم کمک کنین.
  شک نکنین اصفهانی ها مخصوصا تیم سپاهان و استقلال پشت پرده این حواشی هستند تا پرسپولیس هتریک قهرمانی نکند .!!!! باید همه همدل بشیم و به ورزشگاه بریم و تیممونو حمایت کنیم اینا امسال هرکاری میکنن تا پرسپولیس قهرمان نشه !!!!! فقط حمایت حمایت حمایت

 3. علی گفت:

  ۶

  ۱

  بشار با این وضع نیمکت نشینی عمرا تمدید قرارداد کنه. بشار بازیسازیش و سرعت و پا به توپش عالیه و با تیم هماهنگتره و اون باید جای سروش فیکس بشه.

 4. آرش گفت:

  ۶

  ۰

  اقای عرب لطفا جلوی این هجمه ها را با شکایت کردن بگیر.روزنامه استقلال ببین تیتر زده پرسپولیس از داوری سود برده این یعنی هجمه و جوی منفی الکلی علیه تیم لطفا از این زرد نامه شکایت کن.قعله نویی با سکوت در کنفرانس یک نو عی هجمه رو درست میکنه تا داوری علیه پرسپولیس بشه از قلعه نویی هم باید شکایت بشه.میگن وزیر پرسپولیسیه تا از این ادما هم شکایت کنید جلوی این هجمه های ناجوانمردانه بگیرید. اقای عرب نمی تونی کنار برو یکی مثل گرشاسبی بیاد دهان اینا رو ببنده.فدراسیون هم علیه پرسپولیسه با اون ناعادل کی روشی پور.فقط موندم چرا وزیر چیزی نمیگه واز این دروغگویان شکایت نمی کنه

 5. ساسان. یاسوج گفت:

  ۴

  ۰

  من نمیدونم مدیرای پرسپولیس یا پیشکسوتا تا میخوان از تیم حرف بزنن و ازش حمایت کنن و در مورد مشکلات بگن اسم کیسه رو هم میذارن تنگش و کنارش. مثلا میگن به کیسه و پرسپولیس ظلم میشه. این دو تیم فرق دارن و فلان. دوست عزیز سنگ پرسپولیس به سینه بزنین. مثلا اسم کیسه تو حرفاتون باشه مدیراش و طرفداراش براتون دس میزنن؟نخیر داداش. کل تیما ریختن رو هم که پرسپولیس نابود کنن. کل فدراسیون و سازمان لیگ و تیمای بی غیرت دستشون تو یه کاسس. لطفا فقط از پرسپولیس حمایت کنید. لطفا اسم کیسه رو کنار اسم پرسپولیس نیارین و واسه طرفداراش خودشیرینی نکنید

 6. حسن گفت:

  ۱

  ۱

  سمت چپ دفاعمون با نادری و مصلح ضعیفه و کاش پورعلی گنجی رو با اون پولای اسپانسر و پاداش اسیا جذبش میکردیم. ما یه دفاع وسط و دفاع چپ عالی احتیاج داریم.

 7. ریحانه گفت:

  ۳

  ۰

  باید بشار و عالیشاه فیکس بازی کنن و ترکیب هماهنگ نیم فصل اول دست نخوره تا موقعیت گلهامون بالاتر بره و ضمنا با یه هافبک دفاعی بازی کنیم همونطور که در مدت محرومیت نقل و انتقالات بازی میکردیم. سروش وقتی جلوییم میتونه وارد بازی بشه چون قدرت حفظ توپش خوبه. خدا کنه اگه برانکو میخاد سروش رو فیکس کنه حداقل بشار رو بیرون نذاره و اونم فیکس باشه . ضمنا با اینکارا احتمال تمدید نکردن بشار هست.

 8. همیشه سرخ گفت:

  ۴

  ۰

  خوب گفتی ،پرسپولیس تیم مظلومی ست…./ در این چن ساله آزار واذیت پرسپولیس در بازی های اهواز بجز پارس جنوبی جم مرتب اتفاق میفتد بطوری که به هر قیمت شده نمیگذارند پرسپولیس امتیاز لازم رو در اونجا بگیره…/باید بازیای پرسپولیس با تیمای اهوازی وقتی این مسائل توش هست وامنیت لازم رو نداره در شهرهای مطمئن بیطرف انجام بشه..‌‌‌

 9. اسد. گفت:

  ۵

  ۰

  زنده پرسپولیس . زنده باد کلانی

 10. محمد گفت:

  ۵

  ۰

  بسیار عالی گفتن اما دستهای پشت پرده هستش که نمیگذارن درست بشه فوتبال ما که هرس نخوریم امیدوارم این بازی تکرار بشه تا درس عبرتی باشد برای همگان به امید آن روز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22765 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11159211 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر