سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
بالا داخلی سه
 |  ۲۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
  |   نظرات: ۲ نظر
2,145 نفر بازدید

گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیسم/ ٧ میلیارد بدهکاریم

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید با پرداخت هفت میلیارد تومان بدهی این باشگاه به صفر می‌رسد.

حمیدرضا گرشاسبی در واکنش به شایعات کنارگیری‌اش از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: من به صورت قاچاقی مدیرعامل باشگاه هستم و منتظریم به زودی از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند!

او اضافه کرد: هنوز قانون بازنشستگان ابلاغ نشده تا ببینیم چه مفادی دارد. نمیدانم چرا دوستان به دنبال برکناری من هستند؟ اول اجازه بدهید قانون ابلاغ شود و بعد ببینیم این قانون چه مفادی دارد و بعد تصمیم بگیریم.

گرشاسبی درباره بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس هم گفت: ما در این زمینه مشکلاتی داریم زیرا پیش از این به دلیل نبود مدارک لازم، مالیات باشگاه علی‌الرس محاسبه شده اما ما درخواست کردیم بررسی مجدد در این زمینه انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که بدهی باشگاه پرسپولیس الان چقدر است؟ گفت: به غیر از مالیات، پرسپولیس ٧ میلیارد تومان دیگر بدهکار است که اگر این مبلغ را هم پرداخت کنیم، دیگر بدهی باشگاه صفر خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره زمان اهدای کاپ سوپرجام اظهار کرد: قرار بود یک‌شنبه این جام را به ما بدهند که بدقولی کردند و حالا منتظریم که جام را برای‌مان ارسال کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیسم/ ٧ میلیارد بدهکاریم”

 1. حسام الدین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  پدیدهای شهرا و شهرای عراق وسوریه رو استخدام کنید پرورش بدین از هجده سالگی بعد بفروشین غیر لز ایمن حسین بازیکن خیلی خوبی به اسم مهند علی واقعا پدیدس استخدامش کنید هجده سالشه

 2. حسام الدین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  تنها هدفت شده بدهیها بخدا مدیریت تنها این نیست مدیریت الان جذب بازیکن قوی وتامین منابع برای درامد زاییه یکیش همون کاستن بدهی مالیاتیه یکیش تبلیغات بنام پرسپولیس درصدی به پرسپولیس برسه یکیش ساخت سامانه پرداخت بنام پرسپولیس و اپراتور سیم کارت پرسپولیسه که هر چی هوادارا کار کردن پنج درصدش برسه به باشگاه هممون میخریم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34614 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9385975 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر