جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  |   نظرات: ۲ نظر
1,272 نفر بازدید

گرشاسبی: نشست خوب و مثبتی با وزیر ارتباطات داشتیم

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: جلسه بسیار خوبی با وزیر ارتباطات داشتیم که می‌تواند منجر به نتایج مثبتی برای باشگاه‌ها و فوتبال شود.

حمیدرضا گرشاسبی اظهار داشت: نشستی که امروز یکشنبه با آقای آذری جهرمی داشتیم می‌تواند منشا اتفاقات خوبی در چارچوب همکاری‌هایی که با اپراتورهای تلفن همراه داریم، بشویم.

مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صبح امروز با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران نشست داشتند. این جلسه با توجه به همکاری‌های اپراتورهای تلفن همراه به ویژه ایرانسل اهمیت خاصی داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره این ملاقات تصریح کرد: در این جلسه مدیر ایرانسل نیز حضوری داشت و در ارتباط با سامانه هواداری و بحث تسهیل در ارسال پیامک‌های هواداران و عضویت آنها در سامانه هواداری مطرح شد. این نشست بسیار خوب و مثبت پیش رفت و آقای مهندس جهرمی هم رهنمودهای خوبی جهت آسان کردن فعالیت‌ها داشتند که می‌تواند منجر به افزایش درآمد باشگاه‌های تحت پوشش چنین سامانه‌هایی شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “گرشاسبی: نشست خوب و مثبتی با وزیر ارتباطات داشتیم”

 1. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  آی متنفرم از آنهایی که همه جا میخواهند پرسپولیس و استفراغ را مساوی پیش ببرند ..تف به این عدالت .تف به این مصلحت.چرا پرسپولیس باید به پای کیسه کشا بسوزد

 2. پرسپولیس زلزله گفت:

  ۱

  ۰

  وزیر ارتباطات نگفت پیج رسمی باشگاه در اینستاگرام رو غیر فعال کنید؟ آها یادم اومد، اینستاگرام قبول نکرد و مجبور شدین لینکش رو از سایت رسمی باشگاه حذف کنید 🙂 آقای گرشاسبی دلیل این ترستون از شهرت پرسپولیس چیه؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27604 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2695375 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر