یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  |   نظرات: ۴۴ نظر
11,108 نفر بازدید

گرشاسبی: ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در نقل‌وانتقالات برآورده کردیم/ دایی خودش می‌داند پول نداریم/با رفیعی در حال مذاکره هستیم

پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه تا الان توانسته‌ایم تقریباً ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در فصل نقل‌وانتقالات برآورده کنیم.

حمیدرضا گرشاسبی در مورد فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما تا اینجای فصل نقل‌وانتقالات توانسته‌ایم تقریباً ۹۵ درصد خواسته‌ای برانکو را برآورده کنیم.

با رفیعی در حال مذاکره هستیم
وی در پاسخ به این پرسش که «مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی به کجا انجامید؟»، گفت: در این مورد گمانه‌زنی‌های زیادی در رسانه‌ها می‌شود، اما واقعیت امر این است که ما تا زمانی که با بازیکنی به توافق نهایی نرسیم، آن را اعلام رسمی نخواهیم کرد. مسلماً این بازیکن یکی از گزینه‌های پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات است و در حال مذاکره با او هستیم.

در مورد ترابی ما تصمیم‌‌گیرنده نیستیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس راجع به راهکارهایی که این باشگاه به باشگاه سایپا برای به خدمت گرفتن مهدی ترابی ارائه کرده است نیز خاطرنشان کرد: در این مورد اقداماتی انجام داده‌ایم، اما تصمیم اصلی بر عهده باشگاه سایپاست. هر تصمیمی که این باشگاه در مورد ترابی بگیرد برای ما قابل احترام است.

پول داشتیم دایی را روی سرمان می‌گذاشتیم
وی درباره طلب چند میلیاردی علی دایی از پرسپولیس و گلایه این مربی از مسئولان این باشگاه به خاطر اهمیت ندادن به مطالباتش تصریح کرد: ما اگر پول داشتیم اولویت‌مان در پرداخت مطالبات علی دایی بود. او خودش هم می‌داند که وضعیت مالی باشگاه ما چطور است. مطمئن باشید چنانچه وضعیت‌مان اسفناک نبود دایی را روی سرمان می‌گذاشتیم. الان هم پرداخت طلب دایی جزو اولویت‌های ماست.

الان زمان تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها نبود
گرشاسبی در واکنش به این پرسش که «چرا مجلس شورای اسلامی بدون توجه به هزینه‌های هنگفت برخی باشگاه‌های صنعتی در فوتبال، طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه سرخابی را در برنامه‌های خود قرار داده است؟»، گفت: به نظر من الان وقت رسیدگی به این موضوع نبود. البته هر تصمیمی که گرفته‌اند برای ما قابل احترام است. اما این موضوع یک حسن هم دارد و اینکه در جاهایی که حق باشگاه پرسپولیس خورده شده است ما می‌توانیم در این طرح موضوع را پیگیری کرده و ان‌شاءالله به حق‌مان برسیم. خیلی از مسائل پیرامون حق و حقوق این دو باشگاه است که امیدواریم به آنها هم رسیدگی شود.

بعضی تصمیمات سلیقه‌ای چالش‌هایی را برای ما به وجود آورده است
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد سکوتش در رابطه با اشتباهاتی که در جذب برخی بازیکنان در فصول گذشته در باشگاه پرسپولیس توسط مدیران قبلی صورت گرفته و باعث شده است این باشگاه در شرایط فعلی مجبور به پرداخت چند صد میلیون به آنها شود، یادآور شد: اینها پرونده‌هایی است که گردن باشگاه بوده و ما هم وظیفه داریم به آنها رسیدگی کنیم. دنبال این هم نیستیم که تقصیرات را گردن مدیران قبلی بیاندازیم. اینها اتفاقاتی است که در پرسپولیس رخ داده و قطعاً هر فردی در باشگاه پرسپولیس مسئولیت می‌پذیرد دوست ندارد با اقدامات نادرست کارها را خراب کند، بلکه به دنبال پیشبرد کارهای اجرایی باشگاه است. اما خب بعضی کارهای سلیقه‌ای چالش‌هایی را برای ما به وجود آورده که بعضاً قابل حل هستند و برخی از آنها هم گره‌هایی دارند که با دندان باز می‌شوند. الان هم وظیفه ماست برای اینکه باشگاه تهدید به محرومیت نشود با چنگ و دندان بدویم تا به پرونده‌های مربوط به مطالبات باشگاه رسیدگی کنیم.

مدیری نیستم که پول‌مان از اسپانسر را جلوتر از زمانش بگیرم
وی راجع به اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالباتش مجبور شده حق و حقوق خود از اسپانسر را زودتر از زمان تعیین شده دریافت کند، عنوان کرد: نه، ما طبق برنامه و جدول پول‌مان را از اسپانسر گرفته‌ایم. حداقل اینکه باشگاه ما نگرفته است. کاری با باشگاه‌های دیگر ندارم، اما من از این کارها نمی‌کنم تا در این مرحله کارهای باشگاه را پیش ببرم، اما بعد بگویم خداحافظ شما و برای مدیران بعدی مشکل تراشی کنم.

در کرواسی اردو می‌زنیم
گرشاسبی در مورد محل اردوی پرسپولیس در تعطیلات تابستانی نیز گفت: تا این لحظه کرواسی محل اردوی ماست و اگر مشکل خواستی پیش نیاید در این کشور اردو می‌زنیم.

کمتر بازیکنی می‌پذیرفت با شرایط سختی که ما داریم قرارداد ببندد
سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان با اشاره به مشکلاتی که این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات داشت، اضافه کرد: ما در جذب بازیکن از دو منظر خیلی تحت فشار بودیم. یکی اینکه باید بازیکن را به باشگاه کشانده و در مورد جذب او و پیشنهادات مالی که ارائه می‌دهد، مذاکره می‌کردیم، اما فشار اصلی مربوط به آن می‌شد که کمتر بازیکنی می‌پذیرفت به خاطر شرایط خاص پرسپولیس و محرومیتش از جذب بازیکن پای میز مذاکره با ما بنشیند. به‌هرحال هر بازیکنی قصد مذاکره با ما را داشت اول به این فکر می‌کرد که شش ماه نمی‌تواند برای تیم‌مان بازی کند و شاید مجبور شود بیرون بماند و یا قرضی به تیم دیگر برود.

به احتمال ۹۰ درصد پنجره نقل‌وانتقالات به روی ما باز نمی‌شود
وی همچنین خاطر نشان کرد: این معضل گریبانگیر ما شده بود و به هر یک از نفراتی هم که جذب کردیم گفتیم بنا را بر این بگذارید که پنجره نقل‌وانتقالات به روی ما باز نخواهد شد و باید با شرایط کنار بیاید. به هر حال به احتمال ۹۰ درصد پنجره به سوی ما باز نخواهد شد، چرا که تا الان فیفا هیچ رأیی را برنگردانده و الان هم خیلی سخت است که بخواهد رأی خود را بشکند. این موضوع را به بازیکنان جدید‌مان گفتیم و تأکید داشتیم یا باید با تیم تمرین کنند یا اینکه قرضی راهی تیم دیگری شوند. در واقع می‌خواهم بگویم ما خیلی شفاف با بازیکنان مدنظرمان مذاکره و در شرایط سخت و نابرابر بازیکن جدید جذب کردیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

44 Responses to “گرشاسبی: ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در نقل‌وانتقالات برآورده کردیم/ دایی خودش می‌داند پول نداریم/با رفیعی در حال مذاکره هستیم”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  من موندم که اون بازیکنهایی که ایشون میگفت خودشون پیشنهاد دادن بیا ن پرسپولیس کجان؟؟؟!!!
  همتون فقط میخوایین به هر قیمتی که شده مدیریت کنین.
  بابا مدیر کشتی رو چه به فوتبال!!!!

 2. سارایی __ایلام گفت:

  ۰

  ۰

  سلام
  یکی به ما بگه چرا کیسه میتونه بازیکن بگیره و ما نتونیم

  ما قهرمان میشیم صندوق ذخیره آنها از ما بیشتر است

  تا امیر عابدینی نیاد رأس کار مدیریت این آقایان چیزی جز خرابی حاصلی ندارد

  چطور شدی ۹۵ درصد بنازم به این محاسبه دقیقت آقای مدیر؟؟؟

 3. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ببخشیدا ولی من میگم شما با این طرز تفکر بدرد مدیریت باشگاهی مثل پرسپولیس نمیخورید.شما مدیریت فوتبال بلد نیستی چون مدیریت شما در حوضه کشتی بوده.بایدم با دوتا بازیکن که در اصل اونم یکیش بازیکن درست درمون بوده ۹۸% خواسته هات بر آورده بشه!!!!
  بابا شما اگر مدیریت فوتبال بلد بودی و میدونستی که پنجره باز نمیشه.بجای اون همه زمانی که صرف این موضوع کردی.میرفتی دنبال مذاکره با بازیکنهای خودمون و مد نظر برانکو و یا حداقل میرفتی سراغ جذب بازیکنهای جوان و اینده دار تیم امید همون کاری که استقلال کرد.چون اونها رو میتونستی خیلی راحتر مجاب کنی برای بستن قرارداد و بعد قرضی میدادی به تیمهای دیگه!!!
  شما با این تفکرات بدرد مدیریت شموشکم نمیخوری!!!شما رو چه به پرسپولیس!!!
  من اصلا شخصیت حقیقی ایشون رو قضاوت نمیکنم.من به شخصیت مدیریتی ایشون نقد دارم.چون عاشق این تیمم و بخدا از اعماق وجودم دارم میسوزم.
  اخر سرم نیم فصلم که پنجره باز بشه.میرید دوتا در به داغونتر از این دوت جذب میکنی میگی بازیکن خوب نبود که جذبش کنیم!!!!

 4. ... گفت:

  ۰

  ۱

  مشکل اینجاست که شما کار رو از راه درستش بلد نیستی انجام بدی.تمدید قراردادها رو انقدر عقب انداختی که باید کلی ناز بکشی؛همه میدونستن احتمال زیاد باز نمیشه.الانم نه مثل کیسه، ولی با برنامه میرفتی ۴تا بازیکن زیر ۲۳ خوب مثل دلفی میخریدی راحت حاضر میشدن نیم فصل قرضی بازی کنن هم آینده باشگاه رو میساختی هم لیست بالا ۲۳ رو پر نمیکردی

 5. 6305230 گفت:

  ۱

  ۱

  واقعا برای دایی متاسفم
  برای اون هوادارهای هم که میگن دایی بیاد پرسپولیس بیشتر متاسفم
  واقعاکه

 6. saman گفت:

  ۰

  ۰

  گرشاسبی کاری نکن حیا کن بشنوی داری بدجور رو اعصاب راه میری هرچند درک میکنیم محروم هستیم اما یعنی چیز با دوتا خرید الکی ۹۵ درصد میگی عمل کردیم فکر کنم این دوتا خرید هم برا کم کردن صدای انتقاد بوده اگه عرضه دارین چند تا خرید خوب انجام بدین برا نیم فصل فقط چند بازیکن خوب برا برانکو بگیرین من مطمعا هستم نیم فصل اول اگه عقب هم بمونیم جبران میکنیم ولی ظاهرا شما اومدی که جای ما رو به استقلال بدی اخه خسته شدن بس که ناکامی اوردن اینو راحت میشه از هزینه اونا و از بیخیالی شما فهمید دارن جامون رو عوض میکنن

 7. saman گفت:

  ۱

  ۰

  ۹۵ درصد؟؟؟؟همش با دوتا خرید معمولی ۹۵ درصد خواسته هاش رو عملی کردین؟مگه نمیگین ترابی و سروش رو هم میخواد یعنی ترابی و سروش ۵ درصد قضیه هستن؟اگه اینطوره لطفا اون ۵ درصد رو عملی کنید بهتره

 8. M.T گفت:

  ۸

  ۳

  اقای گرشاسبی از زحماتت ممنونیم ولی بفرمایید . تیم پرسپولیس با این همه هوادار چرا باید بی پول باشه و نتونه حق دایی رو بده اما ششتقلال هم بدهی شون رو دارن میدن و هم بازیکن بیست میلیاردی می گیرن .تو رو خدا اینقدر نگین من به این واون کار ندارم اتفاقا باید کار داشته باشین ! چرا حق پرسپولیس تو تیم کیسه بایدهزینه بشه . اگه بیشت چرا چرا کنم ادمین نمی چاپه ولی شما بزارین همون بلایی که سز طاهری اومد سر شما بیاد تا هوادار اریی که نمی دونن بفهمن که زمانی ها – داورزنی ها – تاج ها – ساکتها و کمیته تعیین وضعییت و اخلاق چه بلایی دارن سر تیم ما در میارن و سردسته همه اینا هم کی روشپور هست

 9. ناصریزد گفت:

  ۱۰

  ۶

  ببینیدپرسپولیس داره باچه مدیریتی اداره میشه که باجذب دوبازبکن وازدست دادن چندبازیکن اصلی تیم میگه ۹۵درصدبازیکنای موردنظربرانکوجذب شده/بنظرمن طرفداربااین شیوه مدیریتی پرسپولیس بجایی نمیرسد

 10. نصیر گفت:

  ۱۰

  ۱

  استقلال توی همین شرایط محرومیت مشابه جباروف رو قرضی خرید شما مدیر نیستی جناب……

 11. نصیر گفت:

  ۵

  ۲

  برخلاف ادعای جناب گرشاسپی در نقل و انتقالات این فصل نسبت به استقلال فاجعه بودیم یک مهاجم افت کرده سپاهان رو خریدیم که اگر احیا نشه مثل نریمان جهان میشه و شیری از پیکان که هیچ کدوم هم نه ملی پوش هستن نه زیر ۲۳ سال و هر دو بالای ۲۷ سال اگر ترابی و دلفی هم استقلال برن میشه گفت اسفناک

 12. مهدی59 گفت:

  ۱۱

  ۲

  خب عزیزم گل کاشتی*******خوب همه رونگه داشتی
  اهل کدوم دیاری*******بگوچه رنگی داری
  حتما خیلی زرنگی*******نکنه که آبی رنگی

 13. محمد گفت:

  ۴

  ۲

  مدیران نامحترم چرا بعد از تمدید با کمال مذاکره با پورامینی و رضا اسدی و علی کریمی رو متوقف کردید ؟؟؟
  ایا تیمی مثل پرسپولیس که تو ۳ جبهه باید بجنگه و احتمال مصدومیت بازیکنان بسیار بالاست نباید تو پست مهمی مثل هافبک دفاعی دو بازیکن اماده داشته باشه ؟؟؟
  پ ن : این قصه برای پست های فروارد و دفاع اخر هم وجود داره .

 14. coffee red گفت:

  ۶

  ۱

  دو تا بازیکن اونم نه بازیکن تاپ شد ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو؟؟؟؟
  با این تفاسیر اون ۵ درصد مونده میشه من که بیام قرداد ببندم و بازی کنم

 15. کیان گفت:

  ۳

  ۲

  واقعا ۹۵ درصد از خواسته های برانکو تو نقل و انتقالات برآورده شده،مگه میشه مگه داریم………..؟!؟!؟!

 16. آریا گفت:

  ۷

  ۱

  شوخی نکن حتما مسی ورونالدو رو گرفتی اون پنج درصدهم محمدصلاح هست.مسلمان احمدزاده محرمی رفتندامیری هم معلوم نیست مدافع ذخیره هم نداری مهاجم هد زن هم نداری پلی میکرنداری بازهم بگم پنج درصدکامل بشه یاصلاح رو بگیریم

 17. amir گفت:

  ۳

  ۴

  خدایی کارش سخته یکم از دید ایشون به قضیه نگاه کنیم به نظرم اگر سروش رو هم بگیره و با امیری هم تمدید کنه نمرش بیسته

 18. محمد گفت:

  ۶

  ۱

  شیری و شریفی ۹۵درصد خواسته های برانکو ؟؟؟؟؟؟

 19. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۲

  ۱

  رو که رو نیست ،تمام گزینه های مدنظر برانکو به تیم رقیب پیوستند به لطف شما پس این ۹۵٪رو از کجا آوردین .

 20. بهروز بابایی گفت:

  ۳

  ۲

  آقای گرشاسبی خواهشا عباس زاده رو یادتون نره

 21. حسام الدین حسام گفت:

  ۶

  ۱

  با دو تا خرید خخخخخخ خدا شفات بده

 22. mohammad گفت:

  ۳

  ۱

  مدیر و مربی باید جاه طلب باشند مثل مدیرای کیسه با این همه بازیکن ببین چندتا بازیکن جوون گرفتند برای اینده اونوقت باشگاه ما دو تا بازیکن معمولی گرفتن میگه ۹۵ درصد خواسته هامون انجام شده

 23. قلندری گفت:

  ۱

  ۱

  گرشاسبی لااقل ده بیست نفری بازیکن با استعداد برای تیم پایه و امید پرسپولیس بگیره. خیلی تو نقل و انتقالات لیگ فعال بود مث ایتکه خسته شده قاعده بازی در تیم های پایه را هم باخته. حیف نبود صیاد منش بره استقلال….

 24. قرمز گفت:

  ۳

  ۲

  به حاشیه ها و تهمت ها توجه نکن و به کارت ادامه بده.
  تاریخ شما را قضاوت میکنه.

 25. محمد گفت:

  ۲

  ۲

  باور کنید جذب بازیکن کاری نداره . فقط باید وقت گذاشت و زرنگ بود. مثل توفیقی در استقلال . جای امثال امیر عابدینی خالیه . بابا جون با یه حساب دو دو تا چند تا ستاره ی جوون و یا بازیکن خوب رو نشون میکنی و سریع و تند میری سراغشون و پیشنهاد میدی و مخشون رو میزنی حالا یا میشه یا نه . فقط و فقط باید وقت گذاشت و زرنگی کرد و سریع و بموقع اقدام کرد.

 26. Reavet گفت:

  ۴

  ۱

  چطور حساب کردی شد ۹۵ درصد باش تو خوبی
  تو تمدیدقرارداد فرشاد و صادق رفتن_ شجاع و کمال تمدیدکردن وحید هم معلوم نیس
  با بازیکنایی که مذاکره کردین ورسانه ای شد از شریفی؛، شیری، دانشگر، کریمی، صیاد منش، ترابی، سروش، تبریزی، قلی زاده، سلیمی فقط ۲تا+سروش احتمالا گرفتن
  تیم دفاع وسط جایگزین نداره فصل قبل چوبشو خوردیم
  آگه بجای گرفتن بازیکن چند پسته متوسط چند تا بازیکن تاپ میگرفتیم بهتر بود
  نمیدونم چرا برانکو حاضر بازیکنو تو چن پست غیر تخصصی بازی بده ولی به جونا اعتماد نکنه

 27. علی گفت:

  ۴

  ۱

  استقلال با گلچین کردن ستاره های جوان رده های پایه ی تیمهای دیگه که در امید بازی میکنن بار خودشو بست و خودشو برای سال بعد و سالهای بعد بیمه کرد . هم ارزونتر هم راحتتر . سالهای بعد هم از کنارشون درامدزایی میکنن . بدون اینکه اکادمیه خودش زحمت بکشه راحت استفاده کردن . کاری که ما میتونستیم انجام بدیم. حیف شد.

 28. علی گفت:

  ۱

  ۱

  جناب گرشاسبی شما که میدونستی فیفا تا به حال سابق نداشته رای خودشو برگردونه پس چرا انقدر ترکیه و سوسیس رفتی و دل هواداران را الکی خوش کردی…… حالا میگی به احتمال زیاد پنجره باز نمیشه پس این مدت همه بازیچه پنجره نقل وانتقالات بودیم؟!!!

 29. حسین ص.بهشهر گفت:

  ۱

  ۱

  پس با این حساب فعلا تا زمستان ونیم فصل دوم نمیتونیم بازیکن جذب کنیم وباید با همین داشته ها با قدرت دربرابر تیمها یی که قوی تر شدن پیش بریم والبته با همین بازیکنان هم میتونیم باز مدعی جدی قهرمانی باشیم ونیم فصل هم با گرفتن بازیکنانی چون سروش وترابی وبقیه تیم قویتر هم خواهیم داشت

 30. رضا.شاه گفت:

  ۳

  ۱

  راست میگه.۹۰درصد انداختن مسلمان از تیم بود۵درصدهم امسال شیری و شریفی ک هیچ تیم نمیخواشون.در کل یعنی ۹۵درصداقای برانکو ب خواستش ک نابودکردن تیم بوده رسیده.ک راحت فصل بعد از تیم بندازنش ییرون پ.لش کامل بگیره

 31. امیر پرسپولیسی گفت:

  ۲

  ۲

  استقلال هرچی بازیکن تو لیگ و امید تیم ملی ایران بودو خریده بعد این مردک اومده میگه ما پول نداریم،،،!!! اصلا تو کسی رو تونستی تو تیم نگه داری یا برا نیم فصل دوم جذب کنی که میگی ۹۵ درصد خواسته برانکو برآورده شده، تو اومدی واسه نابود کردن پرسپولیس آقای به اصطلاح مدیر، ماموریت خودتو خوب انجام دادی!!!، ، فقط بدون نفرین و ناسزا ۴۰میلیون هوادار پشت سرته

 32. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خدا لعنت کنه مودیران نا لایق رو و هرکسی رو که بخواد به پرسپولیس آریایی کبیر و هواداران خیانت کنه،، و بدونه که نفرین ۴۰میلیون هوادار پشت سرشه هرکی که بخواد به پرسپولیس ضربه بزنه چون پرسپولیس تنهاست و پشتش بعد از خدا فقط به هواداراش گرمه چون تیمه ما تیمه مردمیه نه مثل اون کیسه بی شرف که تیمش کاملا یه تیمه حکومتیه،، من موندم چطور کیسه میتونه اون همه بازیکن بگیره و کل تیم امید ایرانو بخره مگه چقد بودجه داره برا بستن تیمش ولی ما نمیتونیم پول به بازیکن خودمون بدیم و تو تیم نگهش داریم،، مدیرمونم که همش میگه بودجه نداریم و دو تا بازیکن امیدم نمیتونه جذب کنه،،، آقای مدیر تو اومدی واسه نابود کردن تیم، ماموریت خودتو خوب انجام دادی، اصلا کسی رو نگه داشتی که میگی ۹۵ درصد،!!!!

 33. Ashkan گفت:

  ۴

  ۱

  طرفدارای پرسپولیس که خیلی از استقلالیا بیشترن پس طبیعتا درآمد پرسپولیس از استقلال بیشتره.چطوره که هرسال استقلال بیشترین خرجو میکنه ولی پرسپولیس پول نداره??????

 34. حسین گفت:

  ۵

  ۰

  همش تقصیر اون طارمی هست که تیم و باشگاه را داغون کرد و رفت ککش هم نگرید

 35. ابیورد سرخ گفت:

  ۴

  ۰

  خب چرا از ابتدا نگفتین پنجره باز نمیشه تا حداقل تکلیف هوادار ها مشخص بشه
  سروش باید واسه نیم فصل دوم جذب بشه تا نیم فصل اول جبران بشه

 36. پارسا گفت:

  ۱

  ۱

  این احمق با گرفتن دوبازیکن ۹۵درصد انتقالات رو برده عجی طوفانی بپا کرده ای گرشاسبی اونوقت نقل انتقالات اسدقلول چند درصده به نظرتون عجب احمقایی دارن باشگاه رو میگردونن

 37. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱

  همتون شفافین فقط نمیدونم چرا گندش بعدا در میاد

 38. شاهسون پرسپولیسی گفت:

  ۳

  ۱

  شریفیو گرفتی یهو شد ۹۵درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو با انصاری و امیری تمدید کن اول. سروش و ترابیو بگیر بعد بگو ۹۵ درصد.

 39. Morteza گفت:

  ۴

  ۲

  آقای دایی چه پولی از پرسپولیس میخواد که ول کن نیست . پول بابت نتایج ضعیفشو میخواد یا باخت های پرگلشو؟

 40. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  آقای گرشاسبی شما با این حرفتون بدجوری به شعور هوادار توهین کردید. ۹۵ درصد خواسته های برانکو!!!! البته الان که فکر میکنم میبینم درست می فرمایید. خواسته برانکو این بود که مسلمان و رضاییان و طارمی و احمدزاده و محرمی و… بروند و شما هم راحت اجازه دادید که بروند. سروش و شریفی و شیری بازیکن های عالی هستند ولی میشه بفرمایید که دقیقا برای جوانگرایی و نسل آینده پرسپولیس چه برنامه ای دارید؟ اینگونه که مشخص است مدیران باشگاه نه توانایی جذب بازیکن و قرض دادن آن ها را دارند. و نه قابلیت مدیر ت بازیکنان فعلی را دارند. نه می توانند حق باشگاه را در دادگاه ها بگیرند و نه می توانند مسائل مادی را حل و فصل کنند و نه می توانند طلب پرسپولیس را از اسپانسر بگیرند.

 41. طاها گفت:

  ۰

  ۰

  سیستم کاری گرشاسبی دقیقا شبیهمدیریت طاهری است .اینا تا هستن ادم فکر میکنه عجب ادمای خوبی ،برا استعفاشون هم ناراحت میشن .اما بعد رفتنشون ادم میدونه اینا از مدیریت فوتبالی ،متاسفانه بویی نبردن
  خداوکیلی هوادار رو چی فرض کرده .طبق کدوم فرمول ریاضی اخه میکه ٩۵/خواسته برانکو رفع شده :من میکم حرفت قبول مسلمان رو نمیخواست .شیری و شریفی هم گرفتیم .رفتن فرشاد .ترابی چی .سروش چی ؟
  استقلال ازش متنفر م اما تَو بحث نقل و انتقالات دیدی چه غوغائی میکنه .اسپانسر هم یکی است .
  معنی نمیده که گرشاسبی ، من عادت ندارم پول اسپانسر رو پیش خور کنم .اینکار رو کردی که همه ازت دل خوشی ندارن نه .مانور اصلی باشکاه و جوربزه یه مدیر عامل تَو فصل و نقل و انتقالاته /کجایی سردار رویانیان که شبانه با سید جلال و بنگر و…

 42. مهدی ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۲

  ۲

  خودت ۱۰۰ درصد مدیر نیستی که احمد زاده ومحرمی ومسلمان رفتن وفقط نگاه کردی حالا باید بامنت کشی پرسپولیسو خار کنی محرمی با ۱۵۰ هزار یورو بره

 43. میلاد گفت:

  ۳

  ۱

  به نظر من پروژه خیلی خوب پیش میره

 44. پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱

  ۲ تا بازیکن معمولی لیگ خودمون رو گرفتید که سنشون ۲۷-۲۸ هست! کیسه کل تیم ملی امید، جپاروف، تیام و ۲ تا بازیکن خوب از پارس جنوبی خرید …

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48461 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5127780 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر