جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
  |   نظرات: بدون نظر
2,684 نفر بازدید

گزارش تمرین پرسپولیس| درخواست خلیلی از هواداران و طعنه بازیکنان به سپاهانی‌ها/ بیرانوند سوژه بازیکنان شد

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان از هواداران خواست که اتفاقات بازی با سپاهان را فراموش کنند و به حمایت از شاگردان برانکو ادامه دهند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی این تیم مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهیدکاظمی برگزار شد. حواشی و اتفاقات این تمرین در زیر می‌آید:

* پس از اتفاقات و حاشیه‌های دیدار روز گذشته پرسپولیس و سپاهان،  محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس لحظاتی به میان هواداران آمد و درباره اتفاقات روز گذشته توضیحاتی را به هواداران پرسپولیس ارائه کرد. خلیلی به هواداران گفت از شما درخواست دارم دیگر این بازی را فراموش کنید و برای کسب عنوان قهرمانی تیم خود را حمایت کنید. به صحبت‌های هواداران دیگر تیم‌ها در فضای مجازی هم توجهی نداشته باشید.

* بازیکنان از ساعت ۱۴:۳۰ وارد زمین شدند و بازیکنان اصلی و ذخیره کنار هم به تمرین پرداختند. شاگردان برانکو سپس سانتر از جناحین و تمرین گلزنی را مرور کردند و در ادامه بازیکنان اصلی از ذخیره‌ها جدا شدند و با دویدن دور زمین، ورزشگاه را ترک کردند. بازیکنان ذخیره هم به مرور کارهای تاکتیکی مشغول شدند.

* محمد انصاری، مدافع تیم پرسپولیس که ماه‌هاست به دلیل مصدومیت در ترکیب  اصلی سرخپوشان قرار ندارد، امروز دقایقی کوتاه در تمرینات گروهی شرکت کرد و به همراه سایر بازیکنان پابه توپ شد.

* بازیکنان در حاشیه تمرین امروز درباره اتفاقات بازی روز گذشته با هم صحبت می‌کردند و به هواداران تیم سپاهان به خاطر شکستن صندلی‌های ورزشگاه آزادی طعنه زدند.

* سیامک نعمتی امروز به علت مصدومیت به صورت اختصاصی دور زمین نرم دوید.

* ضربه والی سروش رفیعی و گل زیبای او در تمرین امروز باعث شد بازیکنان و هواداران پرسپولیس او را تشویق کنند.

* شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم پرسپولیس که به دلیل محرومیت در دیدار روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان غایب بود امروز در کنار بازیکنان ذخیره به تمرین پرداخت.

* بازیکنان اصلی پس از ترک زمین به صورت دسته جمعی عکس یادگاری گرفتند که نکته عجیب این عکس غیبت علیرضا بیرانوند بود که با واکنش بازیکنان دیگر پرسپولیس همراه بود و با حالت خنده به او گفتند عکس بیرانوند فردا در تیتر روزنامه‌ها نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12585 بازدید

بازدید دیروز: 30885 بازدید

بازدید کل : 24159477 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر