چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۱
تبلیغ داخلی


 |  ۵/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
  |   نظرات: ۱۵ نظر
2,848 نفر بازدید

۳۰ درصد از سکوها به پرسپولیسی‌ها رسید ۷۰ درصد به سپاهان!

پرسپولیس نیوز : در دیدار نیمه نهایی جام حذفی ۷۰ درصد از سکوها به هواداران تیم سپاهان اختصاص یافت و ۳۰ درصد به هواداران پرسپولیس رسید.

در چند روز گذشته بحث‌های زیادی در مورد تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش جهان بین هواداران پرسپولیس و سپاهان در رسانه‌ها مطرح شد.

سازمان لیگ معتقد بود طبق آیین‌نامه مسابقات در دیدارهای حذفی که به صورت رفت و برگشت نیست ظرفیت ورزشگاه باید به طور مساوی بین هواداران تیم‌های میهمان و میزبان تقسیم شود.

با این حال سپاهانی‌ها به این مسئله معترض بودند و در نهایت پس از جلسات متعددی که در خصوص مسائل امنیتی بازی و با حمایت مسولان استان در اصفهان برگزار شد ۷۰ درصد از ظرفیت سکوهای ورزشگاه نقش جهان به هواداران سپاهان اختصاص یافت و هواداران پرسپولیس صاحب ۳۰ درصد از سکوهای ورزشگاه شدند.

دیدار دو تیم روز چهارشنبه ۸ خرداد ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و برنده این مسابقه در فینال جام حذفی روز ۱۲ خرداد باید به مصاف تیم داماش گیلانیان برود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

15 Responses to “۳۰ درصد از سکوها به پرسپولیسی‌ها رسید ۷۰ درصد به سپاهان!”

 1. hji گفت:

  ۰

  ۰

  خاک عالم تو سر هر چی مدیر ترسو و فاسده که تنها برا ما قانون ها رو تغییر میدن…

 2. mohsen گفت:

  ۰

  ۰

  اطلأع رسانی کنید: پرسپولیسی‌ها خرید بلیط از جایگاه سپاهان شروع کنند تأ حساب دست مافیای و لابی اصفهان بیاد

 3. arya گفت:

  ۰

  ۰

  خدایی این بساط فوتبال ایران خیلی خیلی خنده دار است.قرار شد ۵۰/۵۰ سکوها تقسیم بشن ولی سپاهان شدیدا مخالفت کرد و تبدیل به ۳۰/۷۰ شد.این فدراسیون فوتبال ایران خیلی به دکان بقالی شباهت دارد که بر سر قیمت چونه می زنند و فروشنده کمی تخفیف می دهد. شرم آور است ولی چه میشود کرد!!!!!!! اینجا ایران است و ………

 4. بهروز بابایی گفت:

  ۰

  ۰

  ریدم به قانون تون که فقط برای پرسپولیس هست قانون ۵۰ ۵۰ چرا نباید اجرا شه الان تهران بود میشد اره ای لعنت به فتاحی یو هیت مدیره تیم که فقط مثل مترسک نگاه میکنن ، به خدا داش علی کریمی بود یک تنه همه شون مینشوند سر جاشون

 5. بهروز بابایی گفت:

  ۰

  ۰

  دیدم به قانون تون که فقط برای پرسپولیس هست قانون ۵۰ ۵۰ چرا نباید اجرا شه الان تهران بود میشد اره ای لعنت به فتاحی یو هی مدیره تیم که فقط مثل مترسک نگاه میکنن ، به خدا داش علی کریمی بود یک تنه همه شون مینشوند سر جاشون

 6. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  هیئت مدیره پرسپولیس لطفا پیگیری کنند تا باند اصفهانی ها خلاف قانون عمل نکنند.

 7. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  این اوج بی قانونی و بی صاحبی فدراسیون و انفعال باشگاه پرسپولیسه. من از تهران میرم اصفهان یا میذارن بریم داخل یا از همون بیرون استادیومو روی سرشون خراب میکنیم. همه با هم. یعنی چی که قانون صریح مملکت رو زیر پا میذارن؟

 8. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینقدر رایزنی کردن ک اخرش ظرفیت روکم کردن.مسئولان پرسپولیس چراسکوت کردن چراهیچ واکنشی دراین موردومصاحبه هاشون ک نظرفدراسیون روتغییرداداون ازرای بیرانوندک اینطوری جریمه شدولی بقیه بازیکنا ومربیای خاطی توسایرتیم هاهیچ جریمه ای نشدن. مسئولان پرسپولیس انگارخوابن.مسائل مالی ولوگو وعقب افتادن مطالبات بازیکنان هم هست این چ وضعشه اخه.

 9. hamis گفت:

  ۰

  ۰

  به عنوان یک غیر ااصفهانی و غیر تهرانی و جنوبی پاک هستم اگر این این یازی درتهران بود ایا تیم نافیا نمیگفت نصف نصف باشد واقعا سپاهان مافیای اصفهان تخلف انظباطی کرده است وباید محاکمه شود واقعا چرا نبتید رفت و برگشت باشد جام حذفی نکه جام حذفی هواداران نباید رفت و برگشت باشد این چه قانونی اشت واقعا اصفهانیها و قلعه نوعی مافیای ورزش اسران هستند.تمام نردم ایران سیهفتاد را محکوم مینماییم.تمام ایران صده ظلم ازوزارت نقت کرفته تا ورارت علوم کثیف.

 10. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  بخداماپرسپولیسیافقط ادعاداریم هیچی نیستیم عرضه یه تجمع نداریم راحت چقمونوخوردن

 11. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  دیشب همینجا گفتم خوابهای بدی واسه پرسپولیس دیده اند
  واقعا خاک تو سر این فدراسیون بی دروپیکر و بی اراده ای که قانون خودش رو هم نمیتونه اجرا کنه و مافیای کثیف اصفهانی با هوچیگری و وحشیگری و پدرسوخته بازی و تهدید و جنجال سازی در برابر سکوت و بیخیالی و انفعال مدیریت تو سری خور و بله قربانگوی پرسپولیس حرفشون رو به کرسی نشوندن و یک بدعت خطرنا‌ ک و فوق العاده زشتی گذاشته شد که از این به بعد هر تیمی با این روش کثیف میتونه راحت حق پرسپولیس و هواداراشو به خصوص تو شهرستانها بخوره اقای عرب متاسفم برات اون از قصیه بیرانوند اینم ااز این واقعا ما چقدر ساده ایم که نشسته ایم این مدیر پخمه واسمون تو نقل وانتقالات بازیکن خوب بگیره بدبخت تر و بی دست وپا تر از مدیران پرسپولیس واقعا نداریم حالا منتظر حوادث بعدی واسه این بازی باشید این تازه اولشه داور رو هم که خود قلعه مرعی انتخاب کرده جدا باید در این فوتبال نجس و مافیایی رو گل گرفت ببینید پرسپولیس و برانکو چیکار کردن که تو این ۴سال دماع این رقبای پس فطرت (به خصوص اون مثلث ژاپنی)و فدراسیون و کمیته بی انصباطی و کمیته من دراوردی اخلاق رو به خاک سیاه مالیده اند و با این همه دشمنی پرسپولیس تو اون طویله (فدراسیون اصفهانی)داره بازم حریف پرسپولیس نشده اند

 12. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارای پرسپولیس زودتر باید برن ورزشگاه رو پر کنن تا سپاهانی ها ورزشگاه رو پر نکردن

 13. Zahra گفت:

  ۰

  ۰

  خاک بر سرتون که طبق قانونی که خودتون صادر میکنید احترام نمیگزارید

 14. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من نباید قبول کنن. هوادارامون باید تماشای بازی بایکوت کنن. اگه قاون میگه ۵۰-۵۰ هرچیز دیگه ای غیر از این قبول نیست.

 15. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  هرچقدر میخوان مسخره بازی دربیارن و با پارتی بازی و تهدید کل ورزشگاهم برا خودشون کنن بازم ما برنده ایم.. وای که چقدر اینطوری بازی رو ببیریم کیف میده..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25719 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25490743 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر