یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۹/ بهمن/ ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۵
  |   نظرات: بدون نظر
34 نفر بازدید

احضار رضا رجبی به کمیته انضباطی

مرجع خبری پرسپولیس : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن ممنوع المصاحبه کردن رضا رجبی از این بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خواسته است تا روز دوشنبه هفته پیش رو در محل این کمیته حضور یابد.


از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال را برای ادای توضیحاتی پیرامون اظهارات اخیرش در مورد امیر قلعه نویی و ابراهیم توره به این کمیته احضار شد
رضا رجبی که فصل گذشته به عنوان مشاور فنی در تیم فوتبال استقلال با امیر قلعه نویی همکاری می کرد، چندی پیش در مصاحبه‌ای مدعی شده بود، قلعه نویی فصل گذشته با پرداخت وجهی به ابراهیم توره این بازیکن را تطمیع کرده بود تا با دریافت کارت زرد در دیدار پرسپولیس – داماش گیلان سه اخطاره شده و از حضور در شهرآورد ۶۶ تهران محروم شود.
این اظهارنظر رضا رجبی، واکنش امیر قلعه نویی و ابراهیم توره را به همراه داشته و در همین راستا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیشکسوت باشگاه استقلال را احضار کرده تا در خصوص موارد اتهامی که متوجه این مربی و بازیکن کرده است، توضیحاتی را ارائه کند.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن ممنوع المصاحبه کردن رضا رجبی از این بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خواسته است تا روز دوشنبه هفته پیش رو در محل این کمیته حضور یافته و توضیحاتی در خصوص موارد اتهامی به قلعه نویی و توره ارائه کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13062 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22105918 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر