پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۱
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰
  |   نظرات: بدون نظر
5 نفر بازدید

شیرینی : مدیری که بتواند ۳۰ میلیارد از دولت بگیرد شایسته تقدیر است نه پیگرد!

مرجع خبری پرسپولیس : معاون اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: اگر مدیری بتواند ۳۰ میلیارد تومان پول از دولت دریافت کند، از مدیران بسیار موفق ورزشی خواهد بود که باید سرتا پایش را طلا گرفت ولی کل دریافتی ما از دولت ۵/۴ میلیارد تومان است.

سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: طبق اسناد و مدارک موجود در زمان مدیریت سردار رویانیان پرداختی دولت به باشگاه استقلال بیشتر از باشگاه پرسپولیس بوده است.

وی افزود: از زمان ورود سردار محمد رویانیان به عنوان مدیر عامل در این باشگاه، تاکنون طبق اسنادی که موجود است، مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان پول از سوی دولت به باشگاه پرسپولیس پرداخت شده و این در حالی است که طی این مدت طبق اسناد و مدارکی که وجود دارد، باشگاه استقلال بیشتر از پرسپولیس از دولت پول دریافت کرده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه مدیر عامل ارزشمند و فهیم باشگاه استقلال اعلام داشته اند که مدیر عامل باشگاهی ۳۰ میلیارد تومان پول از دولت دریافت کرده است، گفت: باید بررسی کنیم و ببینیم این مدیر عامل کیست، زیرا مدیری که بتواند ۳۰ میلیارد تومان از دولت پول بگیرد باید سرتا پایش را طلا گرفت. ضمن تقدیر از وی حتما شایسته است تا ایشان را به عنوان مدیر عامل پرسپولیس و یا استقلال معرفی کرد و یا حتی می توان پست رئیس فدراسیون فوتبال را نیز در شأن وی بدانیم.

سعید شیرینی در پایان خاطر نشان کرد: از حراست ورزش و جوانان و همچنین دستگاه های نظارتی تقاضا داریم این مدیر ورزشی ارزشمند را شناسایی کنند تا از وی به عنوان مدیری لایق و کاربلد تقدیر شود.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20697 بازدید

بازدید دیروز: 41054 بازدید

بازدید کل : 25786608 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر