ads

ads

ads

 

اخبار داغ


 

کاوه رضایی با کدام کارنامه برای سرخابی ها بازارگرمی می کند؟

پرسپولیس نیوز : این روزها توافق با مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن تبدیل به مهم ترین میدان رقابت دو باشگاه پرطرفدار پایتخت در فصل نقل و انتقالات شده و هرکدام به دنبال پیروزی در این جنگ نقل و انتقالاتی هستند.

سیاست عجیب پرسپولیس در نقل و انتقالات / خرگوشی که خوابش برد

پرسپولیس نیوز : علیرضا بیرانوند پرسپولیسی شد، 18 روز پیش بود که این تیتر به عنوان اولین و آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس روی خروجی رسانه ها رفت و با گذشت نزدیک به 20 روز از این خبر اتفاق جدیدی در باشگاه پرسپولیس نیفتاده است.

یحیی بدون شکست مقابل آبی ها و دوبار مانع از آسیایی شدن استقلال/گل محمدی کابوس مظلومی و آبی ها در دو فصل اخیر

پرسپولیس نیوز : یحیی گل محمدی در دوران مربیگری اش چه در پرسپولیس و چه در تیم های نفت و ذوب آهن تاکنون هرگز برابر استقلال و خصوصا سرمربی این تیم بازنده نبوده است.

سوم خرداد/ سالگرد آخرین حضور پرسپولس در نیمه نهایی آسیا

پرسپولیس نیوز : 3 خرداد 1380 ، پرسپولیس درنیمه نهایی جام باشگاه های آسیا برابر سوون سامسونگ کره جنوبی قرار گرفت و با نتیجه دو بر یک باخت و حذف شد.

نوستالژی / روزی که آپاچی با پرسپولیس سفید امضا کرد

پرسپولیس نیوز : شاید در دنیای امروز این دیگر نزدیک به رویا باشد اما همین سال گذشته هادی نوروزی با پرسپولیس قرارداد سفید امضا کرد.

34 گل خوردیم بس نبود؟ / چرا همه در لیست پرسپولیس هستند به جز سیدجلال

پرسپولیس نیوز : دو فصل است که سیدجلال حسینی از قطر برگشته و خواهان آمدن به پرسپولیس است اما در باشگاه خودش خواهانی ندارد.

کی‌روش ستاره‌های پرسپولیس را ندید / آقای پاس و آقای هافبک های لیگ کجاست؟

پرسپولیس نیوز :  لیست ٣٢ نفره تیم ملی در حالی شب گذشته اعلام شد که علامت سؤال های بزرگی نیز دارد که مهمترین آن غیبت دو ستاره‌ی پرسپولیس است.

لیگ پانزدهم از نگاه اعداد/قهرمانی میلیمتری پرسپولیس در ریاضیات

پرسپولیس نیوز : پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان از لحاظ آماری هم بهترین تیمهای لیگ برتر بودند و از آن طرف استقلال اهواز با قدرت، بدترین تیم ایران بود.

کدام تیم جوان؟ / استقلال خوزستان پیرتر از سرخابی‌های پایتخت

 

پرسپولیس نیوز :  قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم در حالی رقم خورد که بسیاری جوانی این تیم را دلیل اصلی موفقیت هایش قلمداد کردند در حالی که میانگین سنی خوزستانی ها چندان هم جوان نبود.

مرور فصل؛ همه اشتباهاتی که قهرمانی را از پرسپولیس گرفت

پرسپولیس نیوز : روز جمعه برای پرسپولیس می‌توانست پایانی متفاوت داشته باشد اما عملکرد این تیم در ۲۹ بازی گذشته سبب شده بود تا آنها برای رسیدن به قهرمانی نیاز به حداقل ۳ گل داشته باشند.

راه‌آهن، کپی نفت / مشکلی که می‌تواند گریبان برانکو و پرسپولیس را در فصل آینده بگیرد

پرسپولیس نیوز : پرسپولیس در لیگ پانزدهم در زمانی که باید در مسابقات حساس پیروز می‌شد، دچار مشکل شد آن هم به این دلیل که نوع بازی حریف، دست مردان برانکو را بسته بود.

سوشا روی سه چهار گل مقصر بود، سیدجلال لازم نبود / اصرار پروفسور به توجیه ضعف ها

پرسپولیس نیوز : سرمربی پرسپولیس حتی امروز که فصل تمام شده و قرارداد بازیکنان با باشگاه به پایان رسیده هنوز نمی خواهد بخشی از واقعیت ها را بگوید، یا آنها را نمی بیند یا می بیند و با خودش و افکار عمومی روراست برخورد نمی کند.

جفا در حق فوتبال / حقی که به حق‌دار نرسید

پرسپولیس نیوز : هرچند امروز در حق فوتبال جفا شد و حق به حقدار نرسید، ولی باید به احترام مردان جوان برانکو ایستاد و کلاه از سر برداشت. تیم برانکو، سال آینده در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

منتظر عذرخواهی ات هستیم آقای مدیر/ عامل این حسرت 30 میلیونی با تفاضل گل بی تدبیری شماست و بس

پرسپولیس نیوز : پرسپولیس دربی را برد، استقلال خوزستان را برد، بیشترین برد، بیشترین امتیاز، بیشترین گل زده، برترین گلزن لیگ و همه ترین ها را درو کرد اما فقط و فقط به واسطه گل های خورده "مفت" قهرمانی را تقدیم تیمی کرد که جز دفاع کردن کاری بلد نبود.

ads