پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
  |   نظرات: ۳ نظر
1,009 نفر بازدید

پیروانی: به پرسپولیسی‌ها نگفتیم مصاحبه نکنند/ درگیری بیرانوند و انصاری موضوع خاصی نبود

پرسپولیس نیوز: مدیر ورزشی تیم پرسپولیس گفت: شرایط میکسدزون ورزشگاه ثامن جالب نیست و الا به هیچ بازیکنی نگفتیم که مصاحبه نکند.

افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه با برخی از بازیکنان این تیم مدعی شدند به آنها گفته شده مصاحبه نکنند، گفت: چنین چیزی نیست و به هیچ عنوان به هیچ بازیکنی نگفتیم که مصاحبه نکند اما خود شما شرایط میکسدزون ورزشگاه ثامن را می‌بینید. ازدحام جمعیت این جا زیاد است و شرایط برای انجام مصاحبه مساعد نیست.

وی درمورد درگیری محمد انصاری و علیرضا بیرانوند هم اظهار داشت: فوتبال پر از مسائل قشنگ است و نباید این مسائل را برجسته کرد. امروز خوشبختانه بازی خوبی را شاهد بودیم و هواداران هم از دیدن بازی لذت بردند. شرایط خاصی هم در ورزشگاه وجود نداشت.

مدیر ورزشی تیم پرسپولیس درباره وضعیت تیم پرسپولیس هم افزود: به هر حال فوتبال ادامه دارد، سعی می‌کنیم موفقیت‌هایمان ادامه‌دار باشد تا هم روند خوبمان را ادامه دهیم و هم هوادارانمان را راضی کنیم.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “پیروانی: به پرسپولیسی‌ها نگفتیم مصاحبه نکنند/ درگیری بیرانوند و انصاری موضوع خاصی نبود”

  1. ram گفت:

    آقای بیرانوند لطفا با بزرگتر ازخودتون بی احترامی نکنین تا دشمن شاد نشوید.

    (۲۲)
  2. سجاد 4610 گفت:

    با شناختی که از حاجی وبیرانوند داریم کاملامعلومه مقصر کیه…هر چند وقت یکبار جفتکی میندازه دست خودش نیس یه ضرب المثل میگه نیش عقرب نه از ره کین است اقتضای طبیعتش اینست

    (۱۸)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 75984 بازدید

بازدید دیروز: 120600 بازدید

بازدید کل : 44594821 بازدید

افراد آنلاین: 458 نفر

ads