پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود فسخ قرارداد با این باشگاه تهرانی، دریافت استعلام واریز مطالباتش را شرط انجام آخرین مذاکرات با مسئولان باشگاه در قطر اعلام کرده است.

گابریل کالدرون اول ژانویه (یازدهم دیماه) اقدام به فسخ قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس کرد. با این حال وی امور مربوط به پرداخت مطالبات خود را به مدیر برنامه های ایرانی اش سپرد تا بتواند به نوعی قبل از شکایت از سرخ ها در فیفا اقدام به دریافت پول کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از این تاریخ حاضر به گفتگو با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشد اما با تنی چند از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحبت کرد تا خواسته های خود را برای بازگشت به این تیم بار دیگر مطرح کند.

انصاریفرد برای اینکه مانعِ رفتن سرمربی آرژانتینی پرسپولیس شود مذاکره با مدیر برنامه های او را ادامه داد تا بتواند نظر او را برای بازگشت به تهران جلب کند. کالدرون هم در طول یک هفته گذشته روی شروط خود مبنی بر پرداخت مطالبات خود و بازیکنان تیم اصرار کرد تا مدیران باشگاه را امیدوار به بازگشت کند.

پیگیری های خبرنگار مهر، نشان می دهد انصاریفرد پس از نامه اول ژانویه کالدرون مبنی بر توانایی نسبت به فسخ یکطرفه قرارداد با مدیر برنامه های وی جلسه‌ای را برگزار می کند.

در این نشست، کالدرون از طریق چند مکالمه کوتاه اینترنتی به مدیر برنامه های خود اعلام می کند در صورت دریافت باقیمانده قسط اول خود به مبلغ ۱۲۵ هزار دلار حاضر به بازگشت به تهران خواهد بود. او دریافت ۳۰۰ هزار دلار دیگر بابت قسط دوم قراردادش را کوتاه آمد تا پرسپولیسی ها را امیدوار به بازگشت کند.

با این حال سرمربی سرخپوشان پایتخت که قول های شفاهی خود را به انصاریفرد اعلام کرد از دستیاران خارجی خود می خواهد به محض رسیدن به تهران، وسایل شخصی را جمع کرده و بازگردند.

آخرین مکالمه کالدرون با باشگاه پرسپولیس از طریق مترجم او در جلسه یکشنبه شب هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس بوده است. باشگاه پرسپولیس پس از این جلسه، نامه ای را مکتوب برای کالدرون ارسال کرده و از او خواستند تا با شناخت دقیق از شرایط مالی باشگاه و نحوه جذب بازیکن داخلی به تعامل با باشگاه نزدیک کند.

نامه ای که از سوی کالدرون بی پاسخ مانده است و حاضر نشد امروز به دوحه رفته تا از آنجا به تهران بازگردد.

قرار است صرافی که پرسپولیسی ها پول را به آن واریز کرده اند عصر چهارشنبه پاسخ نهایی را به مرد آرژانتینی اعلام کند. در صورتی که باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل کرده باشد، تا روز جمعه منتظر پاسخ نهایی کالدرون خواهد ماند.

رفتار سرمربی پرسپولیس سبب شد تا سرخ ها در فاصله شش روز مانده به پایان نقل و انتقالات لیگ برتر هیچ فعالیتی نداشته باشد و کریم باقری نیز تنها مربی تیم در تمرینات سرخ ها باشد.

کالدرون بارها درباره دریافت پول خود صحبت کرد اما بی توجهی این باشگاه سبب شد تا کار به روزهای پایانی نقل و انتقالات زمستانی کشیده شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)