پرسپولیس نیوز: مهاجم اسبق تیم پرسپولیس گفت: برانکو برای پرسپولیس زحمت کشید و من پیشنهاد می‌کنم که مشکلات بین او و پرسپولیس حل شود چرا که این اتفاقات، خوب نیست.

اشپیتیم آرفی مهاجم سابق تیم پرسپولیس با حضور در کلاس‌های مربیگری رسما اعلام کرد که قصد دارد وارد دنیای مربیگری فوتبال شود. آرفی با حضور در کلاس‌های مربیگری موفق به گرفتن مدرک C مربیگری شد. در این باره و درخصوص شرایط تیم پرسپولیس آرفی گفت‌وگویی انجام داد:

این روزها وضعیت پرسپولیس را پیگیری می‌کنی؟ 

بله شرایط پرسپولیس را پیگیری می‌کنم اما به نظرم شرایط این باشگاه واقعا پیچیده است به طوری که حتی من هم متوجه نمی‌شوم. امیدوارم که پرسپولیس هرچه زودتر به آرامش برسد و بازیکنان این تیم بتوانند تمرکز خود را حفظ کنند. هرچند که شرایط پیچیده و سختی حاکم است. امیدوارم هرچه زودتر مشکلات پرسپولیس و برانکو حل شود.

 نظرت درباره رفتن برانکو از پرسپولیس چیست. فکر می‌کنی این موضوع به سود پرسپولیس خواهد بود یا به ضرر این تیم؟ 

الان مشخص نیست و در حال حاضر نمی‌توان در این باره صحبت کرد. بعد از یکسال می‌توانیم خیلی راحت‌تر در خصوص  این مسائل حرف بزنیم. برانکو چهار سال برای فوتبال ایران و پرسپولیس زحمت کشید و نتایج خوبی هم گرفت اما الان این اتفاقاتی که رخ داده اصلا خوب نیست. من به مسئولان پرسپولیس و برانکو پیشنهاد می‌کنم که این مساله را دوستانه حل کنند چرا که نباید از این اتفاقات رخ بدهد. دیدید که یک مربی مثل زیدان سه سال متوالی رئال را قهرمان کرد اما از این تیم رفت. حالا دلیل این جدایی هرچه بوده مهم نیست بلکه مهم این  است که مشکلاتی که بوجود آمده حل شود.

 از کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس چقدر شناخت داری؟ 

من از کالدرون شناخت زیادی ندارم و راجع‌به او اطلاعاتی هم کسب نکردم اما باید ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد. تا جایی که من از عکس‌های تمرینات پرسپولیس می‌بینیم باید بگویم  که او انرژی خوبی در تمرینات دارد و می‌بینم که پا به پای بازیکنان مشغول تمریناست. به نظر من کالدرون شخصیت جالبی دارد و از فیزیک خوبی هم بهره می‌برد.

 خودت هم که در کلاس‌های مربیگری شرکت کردی. 

بله من در کلاس‌های مربیگری در هیات فوتبال جنوب غرب تهران حاضر شدم و زیر نظر آقای نظرزاده کار حضور در کلاس‌های مربیگری را به صورت رسمی آغاز کردم.بعد از اینکه چهار سال به دلیل خستگی از فوتبال دور بودم حالا می‌خواهم در مربیگری مدرک بگیرم و پله پله رشد کنم.در حال حاضر آمادگی گرفتن تیم ندارم چرا که باید اول مدرک بگیرم و تجربیات خودم را بالا ببرم. امیدوارم بتوانم کنار یک مربی بزرگ حضور داشته باشم و کار را یاد بگیرم. به فکر این هستم که در آینده بتوانم مربیگری کنم.

 هدفت  این است که در ایران مربیگری کنی؟

بله می خواهم در ایران مربیگری را انجام دهم و به همین خاطر در کلاس‌های مربیگری ایران حاضر شدم.

 یعنی این احتمال وجود دارد که روزی آرفی را روی نیمکت پرسپولیس ببینیم؟

پرسپولیس یک پله خیلی بزرگ است اما در فوتبال هر چیزی امکان دارد رخ بدهد. کسی از آینده خبر ندارد. فکر می‌کنم من اولین خارجی هستم که در کلاس‌های ایران دوره مربیگری را پشت سر می‌گذارم و باید بگویم در این کلاس چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)