فروش بلیت بازی پرسپولیس و ملوان بندر انزلی از هفته بیست و پنجم لیگ خلیج فارس آغاز شد.

سرخپوشان ایران از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه پنج‌شنبه جاری از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ خلیج فارس، در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملوان بندر انزلی خواهند بود.

بلیت فروشی برای این پیکار از ساعاتی قبل در سایت footballeticket.ir آغاز شده است.

تعداد سهمیه اختصاص یافته برای حضور تماشاگران در این مسابقه، حدود پنج هزار نفر در نظر گرفته شده است که باشگاه در تلاش برای افزایش آن است.
بلیت فروشی مسابقه فقط از طریق سامانه فروش انجام می‌شود و فروش بلیت در ورزشگاه انجام نخواهد شد. از این رو ضروری است که هواداران عزیز برای تهیه بلیت تماشای مسابقه فقط از طریق اعلام شده اقدام نمایند.

باشگاه پرسپولیس مکاتبات جدیدی را برای استفاده حداکثری از ظرفیت قابل استفاده ورزشگاه آزادی در بازی با ملوان انجام داد.

این باشگاه در نامه‌نگاری‌های جدید در تلاش است سهمیه حضور تماشاگران و هواداران پرسپولیس در ورزشگاه ۷۸ هزارنفری آزادی را به بیش از پنج هزار نفر کنونی افزایش دهد.
برای بازی با سپاهان این سهمیه مقداری افزایش پیدا کرد ولی برای بازی با ملوان بندرانزلی بار دیگر سهمیه پنج هزار نفری اعمال شده است. در حال حاضر، تیم‌هایی حاضر در رقابت‌ها از جمله بعضی رقبای پرسپولیس در این ارتباط از امکان و تسهیلات بیشتری برای بهره‌مندی از مزایای بازی‌های خانگی و حضور هواداران‌شان بهره‌مند هستند. باشگاه پرسپولیس امیدوار است هرچند به دلیل مشکلات فنی و تاسیساتی در ورزشگاه آزادی، امکان ایجاد شرایط برابر با دیگر تیم‌ها به وجود آید و وضعیتی فراهم شود که حداکثر ظرفیت موجود در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد.
رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، در این ارتباط نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های جدیدی داشته است و امید می‌رود با پیگیری وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و دیگر دستگاه‌های ذیربط این امر میسر گردد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)